wasylzly
17.03.06, 22:25
jak ten czas szybko leci, znowu wygra Lukaszenko. Co robila caly ten czas opozycja, kto rozliczy partaczy z milionow kasy zagranicznej, co daly radiostacje, demonstracje, prowokacje. Zwyczajny prostak z kolchozu oparl sie i wygral nastepna batalie z tymi co wiedza lepiej i maja lepszy program. Trzba umiec przegrywac, no ale nastepne wybory, przyjda napewno. Moze sie uda, a moze nie, niewiadomo co z kasa i wogole.
Uaaaa...nudno.
Doswiedania Druzja.