Dodaj do ulubionych

Pyrrusowe zwycięstwo Łukaszenki

17.03.06, 22:25
jak ten czas szybko leci, znowu wygra Lukaszenko. Co robila caly ten czas opozycja, kto rozliczy partaczy z milionow kasy zagranicznej, co daly radiostacje, demonstracje, prowokacje. Zwyczajny prostak z kolchozu oparl sie i wygral nastepna batalie z tymi co wiedza lepiej i maja lepszy program. Trzba umiec przegrywac, no ale nastepne wybory, przyjda napewno. Moze sie uda, a moze nie, niewiadomo co z kasa i wogole.

Uaaaa...nudno.

Doswiedania Druzja.
Obserwuj wątek
    • kpix Niesamowite,jak pracowicie dzialaja trolle z KGB 18.03.06, 00:37
      Obserwuje wlasnie od 20 minut sondaz GW p.t. "Czy wybory beda uczciwe"
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3218538.html
      i wynik jest taki: wpierw bylo ok. 650 glosow NIE (95%), i z 35 glosow (5%) TAK
      (5%)

      Teraz jest: 780 glosow NIE (60%) i 510 glosow TAK (40%).

      TAK DZIALA BANDZIOR LUKASZENKO.
      • kpix Noooo prosze! Juz sie proporcje odwrocily :):):) 18.03.06, 01:04
        Ale ci goscie maja humor dzis wieczor!

        Teraz jest juz wynik
        71%: ze wybory beda uczciwe
        29%: ze wybory beda nieuczciwe.

        To dzialanie trolli to wrecz definicja kolchozniczej uczciwosci!

        Okej, koniec obserwacji. Niech sie KGBisci mecza bez widzow.
        Szkoda tylko, ze sobie czlowiek cos uswiadamia...
      • kpt.klops Re: Niesamowite,jak pracowicie dzialaja trolle z 18.03.06, 01:14
        Faktycznie ciekawostka.
        Ja już dawno temu zauważyłem, że Forum GW zostało opanowane przez KGB-owską
        agenturę. Putin ma pieniędzy jak lodu za drogą ropę i gaz i nie bardzo wie co z
        nimi zrobić, więc wydaje na swoich ludzi, na pion propagandy. Jestem przekonany
        że Forum GW jest jedną z najważniejszych (a może No. 1?) pozycji na liście.
    • 18261826www Re: Pyrrusowe zwycie˛stwo ?ukaszenki 18.03.06, 03:59
      wasylzly napisa?:

      > jak ten czas szybko leci, znowu wygra Lukaszenko. Co robila caly ten czas
      opozy
      > cja, kto rozliczy partaczy z milionow kasy zagranicznej, co daly radiostacje,
      d
      > emonstracje, prowokacje. Zwyczajny prostak z kolchozu oparl sie i wygral
      nastep
      > na batalie z tymi co wiedza lepiej i maja lepszy program. Trzba umiec
      przegrywa
      > c, no ale nastepne wybory, przyjda napewno. Moze sie uda, a moze nie,
      niewiadom
      ===============================================================================
      Rozumiem ze Bialorusini sa wstrzemiezliwi wobec demokracji skoro wokol
      burdel.Ale demokracja to nie Polska, to nie Ukraina,Ani Rosja ,ani Litwa.
      W demokratycznych krajach moze istniec lad i porzadek.Mozna popatrzec na
      Austrie,Szwajcarie,Belgie,Danie,Holandie,Norwegie,Finlandie i czegos sie uczyc.
      • ar.co Re: Pyrrusowe zwycie˛stwo ?ukaszenki 18.03.06, 19:44
        Ale w tym celu trzeba cokolwiek o tych demokracjach wiedzieć. A na razie
        większość Białorusinów wie tyle, na ile zgodzi się Łukaszenka - że na Ukrainie,
        w Rosji czy Polsce jest bieda, bandytyzm i bezrobocie. Dalej dopuszczane do
        mediów informacje nie sięgają.
    • raffus Kiepsko przędzie Łuka 19.03.06, 13:45
      Ciekawe jak on się rozliczy skąd wziął kasę na taką kampanię wyborczą, wpakował
      w nią miliardy rubli białoruskich. Przecież nie stać go z pensji prezydenckiej.
      Poza tym ciekawe gdzie się podziały setki milionów USD z handlu bronią ?
    • kacap_z_moskwy Cos nie rozumiem 20.03.06, 13:00
      czytalem niedawno w GW ze ORT jest takim Putinowskim kanalem, jaki jest zly,
      jak media tylko klamia... Ze to Putin nadzoruje Belorussiu...

      A teraz czytam ze czlowiek z ORT jest przedstawiany demokrata, ze w Rosji
      wydaja zly ksazki o Lukaszence, a "dyktator" Putin nie zabronil tego??? Co sie
      dzieje???
      • fatso60347 mam cos co zrozumiesz 20.03.06, 17:53
        -------------------------------------
        Kogda Krasavitsa na khui brosaiet'sia
        Bud' ostorozhien-
        Trypier vozmozhien!


        Kamerjunker Aleksandr Sergiejewitch Pushkin
        --------------------
        • kacap_z_moskwy Re: mam cos co zrozumiesz 22.03.06, 12:17
          fatso60347 napisał:

          > -------------------------------------
          > Kogda Krasavitsa na khui brosaiet'sia
          > Bud' ostorozhien-
          > Trypier vozmozhien!
          >
          >
          > Kamerjunker Aleksandr Sergiejewitch Pushkin
          > --------------------

          Krasawitsa - to pewnie polka???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka