pawelwaw 11.05.06, 17:36 Witam Czy ktos cos wie o pozowleniu dla drugiego etapu KEN BIS ? Buduje to Wersal Podlaski ale od ponad pol roku nie moze zdobyc pozwolenia. Ceny jak na ursynow sa bardzo dobre w tej inwestycji no i dwa kroki od metra ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: a Re: Wersal Podlaski KEN BIS - 2 etap - Pozwolenie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.05.06, 02:10 A jakie sa te ceny? Z tego co wiem zostalo u developera ostatnie mieszkanie do wziecia za 7500/m2 (59 metrow o ile pamietam). Odpowiedz Link Zgłoś
hatszept Re: Wersal Podlaski KEN BIS - 2 etap - Pozwolenie 12.05.06, 06:39 Tak. Pozwolenia nie ma od ponad pół roku z winy i opieszałości dewelopera. Niedawno dowiedzieliśmy się w wydziale urbanistyki miasta, że Wersal Podlaski (WP) pierwsze dokumenty dot. pozwolenia złożył w styczniu, natomiast do tej pory nie doniósł jakiś brakujących papierów. Przyczyną może być również "rozwód" panów prowadzących spółkę - Pana Rogowiskiego i Pana Piekuta. Obaj zaczęli już budować nowe inwestycje na własną rękę - Piekut w Piasecznie, Rogowski w Warszawie i Białymstoku i najwyraźniej nie będzie im się spieszyło z zakończeniem ostatniej wspólnej inwestycji. Sprawa zaczyna mnie już bardzo irytować. Podpisałam umowę przedstępną na mieszkanie w tej inwestycji w październiku, WP zapewniał, że pozwolenie będzie w listopadzie...jest maj...nie wiem,jak długo będę jeszcze czekać i ile nerwów będzie mnie to kosztować... Dla mnie Rogowski i Piekut to po prostu oszuści. Przestrzegam przed tą inwestycją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amarez Re: Wersal Podlaski KEN BIS - 2 etap - Pozwolenie IP: *.acn.waw.pl 15.05.06, 16:30 Piekut z Piaseczna to kto inny. Sprawa dot. pozwolenia jest omawiana na forum, poniżej jest podany link przez Joa21. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hatszept Re: Wersal Podlaski KEN BIS - 2 etap - Pozwolenie IP: *.aster.pl 15.05.06, 21:39 To ten sam Piekut!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?????? Skąd informacje, że to ktoś inny???????????!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
joa21 Re: Wersal Podlaski KEN BIS - 2 etap - Pozwolenie 17.05.06, 11:38 bo ktos sprawdzil, ze maja inaczej na imie przeczytaj co napisal Amarez: www.kenbis.ota.pl/forum/viewtopic.php?t=69&postdays=0&postorder=asc&start=15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amarez Re: Wersal Podlaski KEN BIS - 2 etap - Pozwolenie IP: *.acn.waw.pl 17.05.06, 16:14 Piekut z Wersala nazywa się Antoni, a z Piaseczna Jacek. Oczywiście specjalnie dla Ciebie może być ten sam, jest demokracja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nea Re: Wersal Podlaski KEN BIS - 2 etap - Pozwolenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 16:17 To ja proponuje, żeby uczciwości stało się zadość pociągnąć do odpowiedzialności wszytskich Piekutów za opoźnienia związane Wersalem. Nie będzie problemów czy to ten Piekut czy nie każdy Piekut dostanie po dupie... Odpowiedz Link Zgłoś
joa21 Re: Wersal Podlaski KEN BIS - 2 etap - Pozwolenie 18.05.06, 12:11 Gość portalu: nea napisał(a): > To ja proponuje, żeby uczciwości stało się zadość pociągnąć do > odpowiedzialności wszytskich Piekutów za opoźnienia związane Wersalem. Nie > będzie problemów czy to ten Piekut czy nie każdy Piekut dostanie po dupie... ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nea Re: Wersal Podlaski KEN BIS - 2 etap - Pozwolenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.06, 15:19 A cóżeś się tak zdziwił :) Popatrz na inne wątki dotyczące wersali lub piekuta z piaseczna wcześniej czy poźniej zaczyna się dyskusja czy to ten sam piekut czy nie i tak naprawdę spór nigdy nie został rozstrzygnięty chyba, że coś przeoczyłam. A najczęściej dyskutują ci co nie mają ani z jedną ani z drugą inwestycją nic wspólnego. Dlatego te dyskusje mają taki sam absurdalny wydźwięk jak moja wcześniejsza wypowiedż. Odpowiedz Link Zgłoś
joa21 Re: Wersal Podlaski KEN BIS - 2 etap - Pozwolenie 18.05.06, 22:36 poczytaj: kenbis.ota.pl/forum/viewtopic.php?p=533#533 Odpowiedz Link Zgłoś
joa21 forum - im nas wiecej, tym wiecej mozemy zdzialac 15.05.06, 00:26 wszystkich, ktorzy juz kupili w wersalu mieszkanie w Ken BIS II zapraszam tutaj: kenbis.ota.pl/forum/index.php gdy tylko jest najnowsze info o pozwoleniu to jest tam publikowane Odpowiedz Link Zgłoś