Dodaj do ulubionych

Dlaczego trzeba sie dwa razy logować aby wejść

24.07.06, 13:55
CALISIA - miejsce na mapie Szlaku Bursztynowego
CALISIA - Pianina i fortepiny
CALISIA - Klub sportowy
CALISIA - hotel na Nowym Świecie
Obserwuj wątek
    • kaliszanin2 Re: Dlaczego trzeba sie dwa razy logować aby wejś 24.07.06, 14:23
      Nie trzeba się drugi raz logować, po prostu wylogowało Cię zanim zdążyłeś coś
      napisać.
    • wielkopolskawschodnia Re: Nie "Kalisz i jego historia" 24.07.06, 17:30
      Nie "Kalisz i jego historia" (!), bo Kalisz jest na forum głównym, a calisiana
      w Calisianach. Nadto calisiana to nie tylko historia, bo na przykład etnologia,
      toponomastyka, etc, też). :>
      • kaliszanin2 "Droga mnie wiedzie do starego grodu" 24.07.06, 23:17
        Jak już, to podeprzyjmy się Asnykiem.
    • wielkopolskawschodnia Re: Calisiana, Silesiana, Varsaviana 24.07.06, 17:37
      Na Katowicach nikt nie pisze, co to są Silesiana (link niżej), na Warszawie też
      nikt nie pisze, co to są Varsaviana. Dlaczego my mamy mieć taki niemądry opis?
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=59
      • wielkopolskawschodnia Re: Calisiana, Silesiana, Varsaviana 23.07.07, 13:18
        O jeeeny... Na Silesianach mają ponad 116390 postów!
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=639
        • ksiestwokaliskie Re: Calisiana, Silesiana, Varsaviana 23.07.07, 13:34
          Ale znaleźć tam coś merytorycznego to prawdziwe szczęście.
          Tutaj jest dobre forum, z którego powinniśmy brać przykład (bardzo mi pomogli
          kiedyś): forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=437
    • ksiestwokaliskie Re: Dlaczego trzeba sie dwa razy logować aby wejś 23.07.07, 13:34
      plus601 napisał:

      > CALISIA - miejsce na mapie Szlaku Bursztynowego
      > CALISIA - Pianina i fortepiny
      > CALISIA - Klub sportowy
      > CALISIA - hotel na Nowym Świecie

      Jest jeszcze Uniwersytet Trzeciego Wieku "CALISIA"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka