Gość: gabi54
IP: *.bielsko.dialog.net.pl
06.11.06, 15:28
zamierzam kupić mężowi pod choinkę wiertarko-wkrętarkę, zawsze pożyczaliśmy,
ale się wyprowadzamy i musimy mieć swoją.
proszę doradźcie, bo jestem zielona w tym temacie. Nie musi być jakać super
zawodowa, bo to tylko do naszych domowych potrzeb, ale szmelcu też nie chcę
bo mnie z tym mąż wyrzuci ;))
Czy tak do 200-300zł kupię coś sensownego?? Proszę o konkretne modele.