bruno5 20.11.06, 19:34 Inwestycje mam w zlotowkach wypada sie tylko cieszyc bo coraz wiecej mam dolarow. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
harlista Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 00:52 Oczywiscie zaczoles wymieniac zlotowki na dolary, bo tylko wtedy twoja radosc mialaby jakikolwiek sens Odpowiedz Link Zgłoś
tato1 Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:07 .......bruno...dolicz wahania.............lepiej zainwestuj w obligacje panstwowe........... Odpowiedz Link Zgłoś
tato1 Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:11 ..i popchni to inwestycja w stylu.................... www.lifehouse.pl/ ........uwaga na biurokracje wiec lepiej teren juz z domem........ Odpowiedz Link Zgłoś
tato1 Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:13 ....zawsze to remont kosztuje mniej niz pozwolenie na budowe.....te 100 m kwadratowych zawsze mozna dobudowac........... Odpowiedz Link Zgłoś
tato1 Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:14 ....za dwa lata wezmiesz pare razy tyle................. Odpowiedz Link Zgłoś
piss.doff Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:46 jak dozyjesz po oplaceniu wszystkich prawnikow i lapowek. Odpowiedz Link Zgłoś
piss.doff Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:45 rozumiem ze apartament z basenem to wcielo niejako w drodze do obecnej nirwany finansowej. Odpowiedz Link Zgłoś
tato1 Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:49 .....nic nie wcielo tylko trzeba zdzwonic...........masz kutwa telefon?........ Odpowiedz Link Zgłoś
bruno5 Re: Dolar doluje w Polsce 22.11.06, 19:33 I dalej bedzie dolowac .Moze juz niedlugo za dolarara beda w Polsce placic jedna zlotowke ? Odpowiedz Link Zgłoś
polonus5 Re: Dolar doluje w Polsce 22.11.06, 19:36 bruno5 napisał: > I dalej bedzie dolowac .Moze juz niedlugo za dolarara beda w Polsce placic > jedna zlotowke ? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ poczekam az trzeba bedzie doplacac $1,10 za zlotowke !! Odpowiedz Link Zgłoś