Dodaj do ulubionych

Dolar doluje w Polsce

20.11.06, 19:34
Inwestycje mam w zlotowkach wypada sie tylko cieszyc bo coraz wiecej mam
dolarow.
Obserwuj wątek
    • ontarian Re: Dolar doluje w Polsce 20.11.06, 20:19
      i co raz mniej rozumu
    • harlista Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 00:52
      Oczywiscie zaczoles wymieniac zlotowki na dolary, bo tylko wtedy twoja radosc
      mialaby jakikolwiek sens
    • tato1 Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:07
      .......bruno...dolicz wahania.............lepiej zainwestuj w obligacje
      panstwowe...........
      • tato1 Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:11
        ..i popchni to inwestycja w stylu....................
        www.lifehouse.pl/
        ........uwaga na biurokracje wiec lepiej teren juz z domem........
        • tato1 Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:13
          ....zawsze to remont kosztuje mniej niz pozwolenie na budowe.....te 100 m
          kwadratowych zawsze mozna dobudowac...........
          • tato1 Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:14
            ....za dwa lata wezmiesz pare razy tyle.................
            • piss.doff Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:46
              jak dozyjesz po oplaceniu wszystkich prawnikow i lapowek.
    • piss.doff Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:45
      rozumiem ze apartament z basenem to wcielo niejako w drodze do obecnej nirwany
      finansowej.
      • tato1 Re: Dolar doluje w Polsce 21.11.06, 02:49
        .....nic nie wcielo tylko trzeba zdzwonic...........masz kutwa telefon?........
        • bruno5 Re: Dolar doluje w Polsce 22.11.06, 19:33
          I dalej bedzie dolowac .Moze juz niedlugo za dolarara beda w Polsce placic
          jedna zlotowke ?
          • polonus5 Re: Dolar doluje w Polsce 22.11.06, 19:36
            bruno5 napisał:

            > I dalej bedzie dolowac .Moze juz niedlugo za dolarara beda w Polsce placic
            > jedna zlotowke ?
            +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
            poczekam az trzeba bedzie doplacac $1,10 za zlotowke !!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka