Dodaj do ulubionych

Pierwsze starcie: Kielce - Poznań 1:0

10.03.07, 00:17
GRATULACJE!!!
To jest dowód na to, że rozwód z Poznaniem był słuszny.
Obserwuj wątek
    • Gość: LECH LECH KKS Kielecka Qpa - Poznań 0:10 - to jest prawda IP: *.chello.pl 10.03.07, 01:48
      POZNAŃ TO POTĘGA - KIELCE TO WIOCHA!
      • student.kielce.pl Re: Kielecka Qpa - Poznań 0:10 - to jest prawda 10.03.07, 02:33
        Zrozmiałeś w ogóle tekst artykułu chłopcze?
        Co wyskakujesz tu z tym Leszkiem?
        Nie ośmieszaj siebie i swoich ziomków.
        • havi1 Re: Kielecka Qpa - Poznań 0:10 - to jest prawda 10.03.07, 10:50
          z czego tu sie cieszyć Poznań ma mniej miejsca od kielc, jakby zorganizować targi na polach pod obicami to mogłoby być ich jeszcze więcej, gorzej z gośćmi których w poznaniu jest więcej.
          • Gość: Grzesiek_Kielce Re: Kielecka Qpa - Poznań 0:10 - to jest prawda IP: 193.24.201.* 10.03.07, 15:53
            Hahaha, z tymi Obicami to było naprawdę świetne... Jesteś zabawny jak babcia psa mojego sąsiada... A prawda jest taka, że Targi Kielce mają większe perspektywy niż MTP. Po rozbudowie kieleckich Targów mamy sznasę wysunąć się na prowadzenie, albo conajmniej zabrać Wam spory % rynku w Polsce :)
            • Gość: ? manipulacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 22:36
              Gazeta dokonała małej manipulacji - porównała impezę, która ma swoją XIII
              edycję z nową imprezą w kalendarzu MTP, która na dodatek została ogłoszona
              jesienią poprzedniego roku. Poza tym proponuję zwrócić uwagę na dane - do Kielc
              przyjechało 392 wystawców, którzy wynajeli 18 tyś. powierzechni, czyli na
              jednego wystawcę przypadało 45,9 m kw. , natomiast do Poznania przyjechało
              czterokrotnie mniej wystwców niż do Kielc - 135 , ale za to wynajęli tylko
              dwukrotnie mniej powierzchni niż na podobnej wystawie w Kielcach, czyli na
              jednego wystawcę przypadało 74 m kw. Moim zdaniem jak na początek całkiem
              dobrze. Najważniejsze, iż impreza w Poznaniu zaistniała w świadomości
              fachowców, ba Gazeta chyba nieświadomie MTP teraz dopomogła. Dzięki za darmową
              reklamę! Zobaczymy, jak będzie za rok! Wtedy porównanie będzie bardziej
              miarodajne.
      • Gość: wiking Re: Kielecka Qpa - Poznań 0:10 - to jest prawda IP: 193.24.200.* 11.03.07, 11:22
        Po Twojej wypowiedzi widać gdzie mieszkają wieśniaki.
        Kogo nazywaję w Polsce kartoflarzmi :)
    • twojahanus Re: Pierwsze starcie: Kielce - Poznań 1:0 11.03.07, 20:58
      Nie wczytywałam się w artykuł, bo mi się za bardzo nie chce. Powiem jak to jest
      w Poznaniu, bo tam mieszkam. Poznań równie ostro walczy o targi co Kielce.
      Szczególnie ubolewa nad logistycznymi... ale cóż są w Kielcach od samego
      początku. MTP miały chwilowy kryzys zresztą jak chyba większość targów w
      Polsce. Jednego nie można porónać i miastu Kielce dalego do tego-
      INFRASTRUKTURY. A2, lotnisko Ławica, intercity co godzinę odjeżdza do Warszawy,
      co 3 do Berlina i oczywiście w drugą stronę. Mankamentem jest tylko to że MTP
      są w centrum, miasto się troszkę korkuję, ale ciagle budowane są nowe drogi- np
      kończą teraz 2pasmówkę wylotówkę na Wrocław, most Przemysła, stara trasa
      katowicka cała w remoncie, przybywa ciągle nowych ulic, doskonała baza
      hotelowa, gastronomiczna czego w Kielcach nie ma. A w Kielcach widać doskonale
      po osatnich targach jaka jest infrastruktura. TRAGEDIA. No i mentalność mówi
      sama za siebie. Pozdrawiam kielczan i poznańskie koziołki. A jeśli chodzi o
      Lecha to spróbujcie Lecha Pilsa- pycha
      • Gość: zuzaII Re: Pierwsze starcie: Kielce - Poznań 1:0 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 08:06
        Chcąc targów to trzeba mieć do tego infrastrukturę:drogi,hotele,parkingi a u
        nas co ?
        Widac to było na ostatnich targach korki i jeszcze raz korki !
        • Gość: wicek Targi ???? Raczej BAZAR - albo targi końskie !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 08:18
          organizacja na tragicznym poziomie
          kielce to wiocha
          bez dróg!!!!!!!!!!!!!!!!!
          tragedia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka