student.kielce.pl 10.03.07, 00:17 GRATULACJE!!! To jest dowód na to, że rozwód z Poznaniem był słuszny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: LECH LECH KKS Kielecka Qpa - Poznań 0:10 - to jest prawda IP: *.chello.pl 10.03.07, 01:48 POZNAŃ TO POTĘGA - KIELCE TO WIOCHA! Odpowiedz Link Zgłoś
student.kielce.pl Re: Kielecka Qpa - Poznań 0:10 - to jest prawda 10.03.07, 02:33 Zrozmiałeś w ogóle tekst artykułu chłopcze? Co wyskakujesz tu z tym Leszkiem? Nie ośmieszaj siebie i swoich ziomków. Odpowiedz Link Zgłoś
havi1 Re: Kielecka Qpa - Poznań 0:10 - to jest prawda 10.03.07, 10:50 z czego tu sie cieszyć Poznań ma mniej miejsca od kielc, jakby zorganizować targi na polach pod obicami to mogłoby być ich jeszcze więcej, gorzej z gośćmi których w poznaniu jest więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek_Kielce Re: Kielecka Qpa - Poznań 0:10 - to jest prawda IP: 193.24.201.* 10.03.07, 15:53 Hahaha, z tymi Obicami to było naprawdę świetne... Jesteś zabawny jak babcia psa mojego sąsiada... A prawda jest taka, że Targi Kielce mają większe perspektywy niż MTP. Po rozbudowie kieleckich Targów mamy sznasę wysunąć się na prowadzenie, albo conajmniej zabrać Wam spory % rynku w Polsce :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? manipulacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 22:36 Gazeta dokonała małej manipulacji - porównała impezę, która ma swoją XIII edycję z nową imprezą w kalendarzu MTP, która na dodatek została ogłoszona jesienią poprzedniego roku. Poza tym proponuję zwrócić uwagę na dane - do Kielc przyjechało 392 wystawców, którzy wynajeli 18 tyś. powierzechni, czyli na jednego wystawcę przypadało 45,9 m kw. , natomiast do Poznania przyjechało czterokrotnie mniej wystwców niż do Kielc - 135 , ale za to wynajęli tylko dwukrotnie mniej powierzchni niż na podobnej wystawie w Kielcach, czyli na jednego wystawcę przypadało 74 m kw. Moim zdaniem jak na początek całkiem dobrze. Najważniejsze, iż impreza w Poznaniu zaistniała w świadomości fachowców, ba Gazeta chyba nieświadomie MTP teraz dopomogła. Dzięki za darmową reklamę! Zobaczymy, jak będzie za rok! Wtedy porównanie będzie bardziej miarodajne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiking Re: Kielecka Qpa - Poznań 0:10 - to jest prawda IP: 193.24.200.* 11.03.07, 11:22 Po Twojej wypowiedzi widać gdzie mieszkają wieśniaki. Kogo nazywaję w Polsce kartoflarzmi :) Odpowiedz Link Zgłoś
twojahanus Re: Pierwsze starcie: Kielce - Poznań 1:0 11.03.07, 20:58 Nie wczytywałam się w artykuł, bo mi się za bardzo nie chce. Powiem jak to jest w Poznaniu, bo tam mieszkam. Poznań równie ostro walczy o targi co Kielce. Szczególnie ubolewa nad logistycznymi... ale cóż są w Kielcach od samego początku. MTP miały chwilowy kryzys zresztą jak chyba większość targów w Polsce. Jednego nie można porónać i miastu Kielce dalego do tego- INFRASTRUKTURY. A2, lotnisko Ławica, intercity co godzinę odjeżdza do Warszawy, co 3 do Berlina i oczywiście w drugą stronę. Mankamentem jest tylko to że MTP są w centrum, miasto się troszkę korkuję, ale ciagle budowane są nowe drogi- np kończą teraz 2pasmówkę wylotówkę na Wrocław, most Przemysła, stara trasa katowicka cała w remoncie, przybywa ciągle nowych ulic, doskonała baza hotelowa, gastronomiczna czego w Kielcach nie ma. A w Kielcach widać doskonale po osatnich targach jaka jest infrastruktura. TRAGEDIA. No i mentalność mówi sama za siebie. Pozdrawiam kielczan i poznańskie koziołki. A jeśli chodzi o Lecha to spróbujcie Lecha Pilsa- pycha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuzaII Re: Pierwsze starcie: Kielce - Poznań 1:0 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 08:06 Chcąc targów to trzeba mieć do tego infrastrukturę:drogi,hotele,parkingi a u nas co ? Widac to było na ostatnich targach korki i jeszcze raz korki ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wicek Targi ???? Raczej BAZAR - albo targi końskie !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 08:18 organizacja na tragicznym poziomie kielce to wiocha bez dróg!!!!!!!!!!!!!!!!! tragedia Odpowiedz Link Zgłoś