Dodaj do ulubionych

plener Kraków lub w okolicach krakowa

04.06.07, 10:09
moje propozycje są następujące:
Opactwo w Tyńcu
Bagry
Kazimierz (ale tak zeby nie bylo gapiów i tłoku samochodów)
Zamek w Rudnie
tzw "Białe morza"
a Wy macie jakies propozycje?
Obserwuj wątek
    • gioseppe Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 04.06.07, 10:23
      > Kazimierz (ale tak zeby nie bylo gapiów i tłoku samochodów)
      chyba niewykonalne wink

      > tzw "Białe morza"
      co to/gdzie to jest?smile
      • nehema2889762 Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 04.06.07, 10:38
        Białe Morza - kojarzysz jak 104 jedzie do Borku Fałęckiego - po prawej stronie
        są takie pagórki zielone z drzewkami itp- to są zgromadzone zasypane usypane
        odpady z Solvayu kiedys od kilku osob uslyszalam to okreslenie dla przykladu
        przykladowe zdjecie z tamtego miejsca
        img160.imageshack.us/my.php?image=bialemorzaid0.jpg
        • gioseppe Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 04.06.07, 10:48
          aha smile
          fajna nazwa
          dzieki za wytlumaczenie
        • bazyliaa1 Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 04.06.07, 13:52
          Skałkiwink
          Park w Ojcowiesmile
        • sonulek Dobczyce-wzgórze zamkowe!!! 20.06.07, 14:28
    • beesok Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 04.06.07, 16:32
      UP ja tez szukam smile
      Mnie przychodzi na mysl Villa Decjusza, Przegorzaly (widoki pikene choc restauracja tam nieciekawa
      niestety) albo U Ziyada - nie wiem czy tak dokladnie sie nazywa ale jest taka kanjpa wlasnie z ladnym
      ogrodem pod Krakowem - jak znajde link to wrzuce

      Prosze o weicej pomyslowsmile))))))
      • zielony_kangur Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 04.06.07, 17:15
        www.uziyada.krakow.pl/
        U Ziyada to w Przegorzałach właśniewinkI pięknie tam!
        A gdzie wesela w KR urządzacie??
        • beesok Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 04.06.07, 23:30
          nie nie, nie o to mi chodzilo, Ziyad (bo tak sie nazywa wlasciciel) ma jeszcze inna knajpe w
          Tomaszowicach (wlasnie mi sie przypomnialo smile:
          www.dwor.pl/menu.htm
          bylam tam na kilku imprezach "outdoorowych" i bylo bardzo przyjemnie smile
          • zielony_kangur Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 04.06.07, 23:35
            ooo ładnie wygląda! i ponawiam pytanie -gdzie wesele w Kr urządzacie? jestem bardzo ciekawa - ja "Grube Ryby" w Zabierzowie
            www.gruberyby.pl/
            • mrr3 Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 19.06.07, 11:31
              zobacz sobie na www.minoga.pl - mialam, polecam
              • anastazja111 Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 28.06.07, 14:18
                hej! ja tez tam robilam wesele. fajnie spotkac kogos kto tez byl zadowolony. my
                sie swietnie bawilismy!
          • nehema2889762 Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 04.06.07, 23:36
            mnie jeszcze przyszedl na mysl dwór w Kościelnikach (gdzies za huta) ale
            przyznam ze juz kilka miesiecy sie tam wybieram i jak widac dotrzec nie moge ..
          • mrr3 Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 19.06.07, 11:28
            tak ale to jest na dzien zisiejszy fabryka slubow - jedzcie i zobaczcie 3 sluby
            w jednym czasie, po kilka w jednym obiekcie - to chyba ma byc jedyny dzien w
            naszym zyciu. polecam palac w minodze www.minoga.pl . w tomaszowicach mozesz
            popatrzec na dwor a w minodze bawisz sie w palacu, jak lubisz spichlerz to masz
            3 razy wiekszy - i jest 1 wesele w nim a nie 2
    • zielony_kangur Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 04.06.07, 23:42

    • krolowa_arina Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 07.06.07, 11:28
      Zamek w Ojcowie smile
    • jo_miekka Re: plener Kraków lub w okolicach krakowa 20.06.07, 14:44
      Na zdjęcia to super jest Lanckorona.
      Park Ojcowski też. Albo Dolinki Krakowskie.

      Prawda taka, że tu wystarczy wyjechac ledwo poza granice miasta i już są
      booooskie widoki.
    • gioseppe my już po 28.06.07, 14:49
      w koncu zrobilismy sesje:
      w Tenczynku
      w okolicach Babicy
      w Kryspinowie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka