Dodaj do ulubionych

nasze fotki z 30.06.2007 r.

18.07.07, 13:50
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a46d5f4f00975c3b.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e59aea499e93e2f8.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/526a1bbc3f581c75.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b833562e99c0bd95.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57f628c79a09ee7c.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba619d159288d174.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/025c37a7de9f71c8.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88b9a886d65627e8.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8335fc1423f9b2cd.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc484f8ef9a044de.html
Obserwuj wątek
    • martabg Re: nasze fotki z 30.06.2007 r. 18.07.07, 14:12
      Wszystkiego najlepszego Młodej Parze!

      Stylizacja raczej odmienna od większości tu na forum prezentowanych, można by
      nawet i powiedzieć, że odważnasmile
      • shellerka Re: nasze fotki z 30.06.2007 r. 18.07.07, 15:18
        Wszystkiego najlepszego. Faktycznie wyglądacie zupełnie inaczej niż reszta
        tutaj. Przynajmniej nikt was do nikogo nie będzie porównywać. Buziaczki
        • ashton Re: nasze fotki z 30.06.2007 r. 18.07.07, 15:22
          Kurcze, i moja pierwsza myśl to "inni", w jak najbardziej pozytywnym sensie
          inni. Wszystkiego najlepszego!
    • ais.anders Re: nasze fotki z 30.06.2007 r. 18.07.07, 14:25
      Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, gratulacje!
      • litorija Re: nasze fotki z 30.06.2007 r. 18.07.07, 14:39
        Pięknie wyglądaliście. Wszystkiego najlepszego!
    • remifa26 Re: nasze fotki z 30.06.2007 r. 18.07.07, 14:45
      Wszystkiego naj, naj, najlepszego na nowej drodze życia i miłości na długie lata
      wspólnego życia!!!

      --
      Amor vincit omnia

      Suknia
    • oliwka221 Re: nasze fotki z 30.06.2007 r. 18.07.07, 15:05
      Wszystkiego najlepszego!
    • mada1981 Re: nasze fotki z 30.06.2007 r. 18.07.07, 15:25
      Hej dziewczyny! Dziękujemy za wszystkie miłe słowa smile
    • kasia-k gratuluję 18.07.07, 21:32
      wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka