Dodaj do ulubionych

jak myjecie twarz dzidziusiowi?

13.08.07, 18:24
tzn. jak i czym przede wszystkim ?

ja przemywam tylko zwykla woda platkiem kosmetycznym, ale nie wiem
czy to wystarcza, czy mam uzywac jakiegos mydelka ?
polozna mowila, ze sama woda, ale moj syneczek ma na czole
(zwlaszcza w okolicach brwii) takie suche, luszczace sie miejsca,
bardzo mi sie to niepodoba, wyglada to tak jakby trzeba bylo zrobic
peeling zeby zetrzec zrogowacialy naskorek (jak podwaze troszke
paznokciem to mogloby to zejsc, ale oczywiscie nie zdzieram tak tego)

jak jest u Was? czy Wasze dzieciaczki tez maja takie miejsca na buzi?
jak myjecie buzie Waszym dzieciom?

aha i czym smrujecie?
ja jak natluszcze ta czesc oliwka to jest jeszcze gorzej, robi sie
mnostwo kropeczek (potowek i drobnych krosteczek)

nie wiem czy kremowac innym kremem ;(

odpowiedzcie prosze
Obserwuj wątek
    • f3f Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 13.08.07, 18:29
      też woda i płatkami wycieram buzię dziecka
      u mojego na czole też taka sucha łuszcząca sie skóra - co gorsze po posmarowaniu
      przed spacerem Mustela (z filtrem UV) całe zrobiło sie białe i się nie domywa...
      • lipcowa_mama_2007 Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 16.08.07, 15:27
        U nas identycznie na czole. Po posmarowaniu kremem na słońce też
        została plama i nie zmywa się :-)
    • ingapol Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 13.08.07, 18:32
      twarz myje przegotowaną wodą i wacikiem, jak wychodzimy na spacer smaruję kremem
      ochronnym Bambino
      • anula_82 Ja tak samo jak ingapol 13.08.07, 18:43
        :):)
    • joan_mj78 Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 13.08.07, 19:15
      w szpitalu pielęgniarki poleciły krem F18 do kupienia w aptece,
      smaruję nim całą córcię
    • magda7717 Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 13.08.07, 19:44
      hej tez mielismy takie miejsca juz ich nie mam.( i po posmarowaniu kremem chico
      50 uv moja mala wygladala przez 2 tyg jak z archiwum x)
      polecam wam na te suche miejsce krem lipobase samorowalam na poczatek i balneum-
      teraz
      nie wcieram zadnym oliwek( to nauka ze szkoly rodzenia) kapie w oilatum, mala
      nie ma potowek- a niestetyone robia sie po oliwce.
      nie wierze oliwkom;-)
      polecam wsz 3 pozycje:lipobase,balneum krem do twarzy i ciala-wsz sie ladnie goi
      i oilatum
    • ab_78 Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 13.08.07, 22:34
      wacikiem i woda
    • joaska_29 Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 14.08.07, 07:19
      Twarz przemywam wacikiem i przegotowaną wodą. Do oczek używam od
      czasu do czasu sól fizjologiczną.
      Na łuszczącą się skórę polecam KREM NAWILŻAJĄCY PENATEN - dla mnie
      rewelacja.
    • olcia.kaktus Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 14.08.07, 08:23
      Oczka i uszka myjemy codziennie solą fizjologiczną na sterylnej
      gazie. Jak sie ryjeczek ubrudzi np od mleczka, to ciepłą wodą.
      Twarz myjemy przy kąpieli (kąpiemy w oilatum), jak skórka schodzi,
      to smaruje bepanthenem.
    • aurinko Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 14.08.07, 10:59
      Jak na poczatku przemywalam miekkim wacikiem to Malej tez sie taki grubszy,
      luszczacy naskorek robil w okolicach brwi. Zmienilam wiec waciki na gaziki
      jalowe, sa troszke szorstkie ale ladnie czyszcza te miejsca. I do tego sol
      fizjologiczna. Do kremowania buzki uzywam kremu na recepte ( eucerin).
    • martulka80 Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 15.08.07, 20:08
      Ja też używam tylko wody (przegotowanej) i płatków kosmetycznych. Zastanawiam
      się od kiedy zacząć używać zwykłej wody i jakiegoś mydełka lub żelu do mycia? Do
      tej pory synek miał śliczną buźkę (niczym nie smarowaliśmy), ale ostatnio przez
      tą duchotę porobiły mu się drobne krosteczki, chyba potówki. Coś z tym robić?
      poradźcie proszę
      • poemat125 Re: jak myjecie twarz dzidziusiowi? 17.08.07, 13:30
        buzia-woda przegotowana i wacik, oczka-sól fizjologiczna, kąpie w oilatum

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka