taleksander
13.10.07, 13:41
Obecnie podobno można się korzystniej niż dotychczas wyodrębnić indywidualnie
ze spółdzielni. Tylko nikt nie potrafi odpowiedzieć co to da, że jako jedyni w
bloku zmienimy status mieszkania z spółdzielczo-własnościowego na własnościowe.