kasandra.j
02.01.08, 14:58
mieszkamy z chłopakiem w wynajmowanej kawalerce z inna parą, para
która mieszka z nami nie przejmuje sie nasza obecnością i uprawia
seks wieczorami po zgaszeniu swiatła. Co wy o tym sądzicie, czy to
jest moralne? Jak mamy zareagować? Udawać że śpimy czy im tego
zabronić?