yaga7 LEJABY Kyoto 09.01.08, 07:14 Mam w rozmiarze 34F i to jest duże F z dużym obwodem. Na pewno za normalną cenę bym nie kupiła, bo nie jest to jakiś szczególny staniki. ALe jest w miarę ok, widocznych wad brak. Odpowiedz Link
agastrusia Re: Co sądzicie o stanikach LEJABY 09.01.08, 12:16 Ja wiem tylko, że są bardzo drogie ;/ Odpowiedz Link
mary_lu Re: Co sądzicie o stanikach LEJABY 09.01.08, 12:44 Mierzyłam kilka Elixirów. Dużomiseczkowce i rozciagliwce, zabudowane po szyję. Nie zachwyciły mnie jakoś wielce, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich cenę. Odpowiedz Link
kumakk Re: Co sądzicie o stanikach LEJABY 09.01.08, 12:47 to byly najlepsze moje staniki. Bardzo drogie i warte kazdej zlotowki. Po 10 latach wygladaly prawie jak nowki, mialam ulubione modele, pralam w pralce, nic sie nie dzialo. Ale maja tylko niewielkie rozmiary (chyba do E)i od obwodu 75. Eliksiry juz mnie nie zachwycaja. Odpowiedz Link
maith Kyoto full cup- przekopiowane [ Marla30 & Yaga7] 28.01.08, 10:03 Żeby wszystko było w jednym wątku, kopiuję dyskusję tutaj: marla30 27.01.08, 09:40 Zakładam, bo nie znalazłam Lejaby w spisie producentów. - Kyoto full cup bra. Kupiłam na wyprzedaży w Figleaves (przyszedł, bo był na inny adres, niż ten felerny, gdzie mi kradną, ale spotkało mnie wielkie zaskoczenie, gdyż stanik przyszedł w pudełku, jednak bez metki - przyznam, że to mnie zdziwiło, ale obejrzałam dokładnie, żadnych śladów organoleptycznych użytkowania nie nosił, więc odpuściłam). Na jego widok trochę się przeraziłam, bo wydał mi się bardzo duży (kupiłam 70E, moje wymiary to 74/93). No nic, zmierzyłam i okazało się, że jest dobry. Wniosek pierwszy - miska E trzyma rozmiar, z pewnością zaniżona nie jest. Drugie zaskoczenie - stanik wydał mi się bardzo delikatny, taki do natychmiastowego podarcia - nic bardziej mylnego. Tylko tak wygląda, jest jednak odporny i niesamowicie wygodny (miałam bardzo męczący dzień od 6 rano do 1 w nocy, i tego dnia sprawdził się znakomicie). W ogóle go na sobie nie czuję, nic mnie nie uwiera. Uwaga, obwód jest szeroki, od początku muszę się zapinać na środkową haftkę. Boję się, że się rozciągnie. Mimo że jest całkowicie miękki, robi ładny kształt piersi, co bardziej widać w ubraniu, niż tylko w nim samym. Jedyne, co mi nie pasuje, to mój wzrost ;). Wydaje mi się, że jestem do niego trochę za niska (161 cm), ramiączka, wyjątkowo ozdobne, skróciłam na maksa, a nie zaszkodziłoby bardziej. Mam kolor slate taki ciemnoszaroniebieski z jasnymi wstawkami i ozdobami, baaaardzo ładny, chyba już niedostępny w Figleaves, IMHO kolor vanilla with pale pink w ogóle mu nie dorównuje. Ae ogólnie bardzo mi się podoba, a zważywszy atrakcyjną cenę wyprzedażową i fakt, że w ogóle doszedł, jestem zadowolona. ---- yaga7 28.01.08, 08:02 Już gdzieś pisałam recenzję do tego modelu, bo też mam Kyoto. W moim przypadku miska (F) jest ciut większa niż inne F, a obwód jest raczej z tych rozciągliwych. Ale potwierdzma, że jest wygodny. ---- marla30 28.01.08, 08:39 Rzeczywiście, był króciutki wątek o Lejaby, przepraszam, widać źle szukałam. To tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=74150454&v=2&s=0 Fakt, to największe 70E, jakie mam w domu. Ja się od przedwczoraj zastanawiam, czy jednak nie mam troszeńkę więcej niż E, albo tak na styk. Więc dla bezpieczeństwa uznajmy, że ten model to dużomiseczkowiec (i zapewne rozciągliwiec, gdyby ktoś brał, to radziłabym jednak 5 cm w dół). Bardzo żałuję, że nie było w moim rozmiarze wyprzedażowego Kyoto trzy czwarte, najlepiej w kolorze niebieskim, przepiękny jest. Odpowiedz Link
limonka_01 MOREA koralowy 19.03.08, 10:32 Nabyłam na ebay Morea Elixir de Lingerie w kolorze spłowiałej czerwieni z waniliowymi akcentami. Zamówiony fullcup okazał się ładnie zaokrągaljącym pierś plunge'em. Miska standardowa, w normie, a może nawet odrobinkę duża. Rozmiar 32G na moje 77/100 jest zdecydowanie za luźny w obwodzie. To największy rozciągliwiec, jaki kiedykolwiek mierzyłam. Jakość tkanin i wykończeń bez zarzutu, niemniej jednak miękki i rozciągliwy obwód skutkuje Syndromem Falującej Piersi, co jest dla mnie nie do zaakceptowania. Aktualnie zastanawiam sie co z nim zrobić, jest tak piękny, że szkoda mi się z nim rozstawać, ale niestety nie nadaje sie do noszenia. Odpowiedz Link
limonka_01 Re: MOREA koralowy 19.03.08, 10:57 limonka_01 napisała: > niemniej jednak miękki i rozciągliwy obwód skutkuje Syndromem > Falującej Piersi, co jest dla mnie nie do zaakceptowania. Upss... doczytałam definicję Ananke forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=77153250&a=77185462 Jednak Morea robi nie Synrom Falującej Piesi, ale Syndrom Kobiety JoJo, co również jest dla mnie nie do zaakceptowania Odpowiedz Link
rybescu Re: Morea 16.04.08, 23:44 Mierzyłam malinowo-biały Morea- baaaaaaardzo zabudowany, baaaaardzo szerokie ramiączka, całe girlandy wzoru kwiatowego się na nich zmieściły, koronka naprawdę miła w dotyku, żadnego obcierania, 70F było minimalnie za szerokie pod biustem, ale dałoby radę, tylko nie wiem, czy natychmiast by się nie rozciągnęło, miseczka dość duża, no ale wg kalkulatora powinnam mieć 65, czyli miała prawo. Gorzej z kolorem, może na opalonej skórze wyglądałby kusząco, na mnie (bladej) chyba trochę za intensywny, soczysta malina. Cena dość zaporowa- 320pln bodajże, więc wstrzymuję się do czasu dojścia paczki z intimo/peachfield/wyprodukowania przez lejaby butelkowej zieleni/szarości. Odpowiedz Link