Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o stanikach LEJABY

08.01.08, 20:08
jak w temacie
Obserwuj wątek
    • kasica_k Re: Co sądzicie o stanikach LEJABY 09.01.08, 02:30
      że są na mnie za małe ;)
      • yaga7 LEJABY Kyoto 09.01.08, 07:14
        Mam w rozmiarze 34F i to jest duże F z dużym obwodem.
        Na pewno za normalną cenę bym nie kupiła, bo nie jest to jakiś szczególny
        staniki. ALe jest w miarę ok, widocznych wad brak.
    • agastrusia Re: Co sądzicie o stanikach LEJABY 09.01.08, 12:16
      Ja wiem tylko, że są bardzo drogie ;/
    • mary_lu Re: Co sądzicie o stanikach LEJABY 09.01.08, 12:44
      Mierzyłam kilka Elixirów. Dużomiseczkowce i rozciagliwce, zabudowane
      po szyję.

      Nie zachwyciły mnie jakoś wielce, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich
      cenę.
    • kumakk Re: Co sądzicie o stanikach LEJABY 09.01.08, 12:47
      to byly najlepsze moje staniki. Bardzo drogie i warte kazdej
      zlotowki. Po 10 latach wygladaly prawie jak nowki, mialam ulubione
      modele, pralam w pralce, nic sie nie dzialo.
      Ale maja tylko niewielkie rozmiary (chyba do E)i od obwodu 75.
      Eliksiry juz mnie nie zachwycaja.
    • maith Kyoto full cup- przekopiowane [ Marla30 & Yaga7] 28.01.08, 10:03
      Żeby wszystko było w jednym wątku, kopiuję dyskusję tutaj:

      marla30 27.01.08, 09:40

      Zakładam, bo nie znalazłam Lejaby w spisie producentów.

      - Kyoto full cup bra.

      Kupiłam na wyprzedaży w Figleaves (przyszedł, bo był na inny adres, niż ten
      felerny, gdzie mi kradną, ale spotkało mnie wielkie zaskoczenie, gdyż stanik
      przyszedł w pudełku, jednak bez metki - przyznam, że to mnie zdziwiło, ale
      obejrzałam dokładnie, żadnych śladów organoleptycznych użytkowania nie nosił,
      więc odpuściłam). Na jego widok trochę się przeraziłam, bo wydał mi się bardzo
      duży (kupiłam 70E, moje wymiary to 74/93). No nic, zmierzyłam i okazało się, że
      jest dobry. Wniosek pierwszy - miska E trzyma rozmiar, z pewnością zaniżona nie
      jest. Drugie zaskoczenie - stanik wydał mi się bardzo delikatny, taki do
      natychmiastowego podarcia - nic bardziej mylnego. Tylko tak wygląda, jest jednak
      odporny i niesamowicie wygodny (miałam bardzo męczący dzień od 6 rano do 1 w
      nocy, i tego dnia sprawdził się znakomicie). W ogóle go na sobie nie czuję, nic
      mnie nie uwiera. Uwaga, obwód jest szeroki, od początku muszę się zapinać na
      środkową haftkę. Boję się, że się rozciągnie. Mimo że jest całkowicie miękki,
      robi ładny kształt piersi, co bardziej widać w ubraniu, niż tylko w nim samym.
      Jedyne, co mi nie pasuje, to mój wzrost ;). Wydaje mi się, że jestem do niego
      trochę za niska (161 cm), ramiączka, wyjątkowo ozdobne, skróciłam na maksa, a
      nie zaszkodziłoby bardziej. Mam kolor slate taki ciemnoszaroniebieski z jasnymi
      wstawkami i ozdobami, baaaardzo ładny, chyba już niedostępny w Figleaves, IMHO
      kolor vanilla with pale pink w ogóle mu nie dorównuje.
      Ae ogólnie bardzo mi się podoba, a zważywszy atrakcyjną cenę wyprzedażową i
      fakt, że w ogóle doszedł, jestem zadowolona.
      ----

      yaga7 28.01.08, 08:02

      Już gdzieś pisałam recenzję do tego modelu, bo też mam Kyoto.

      W moim przypadku miska (F) jest ciut większa niż inne F, a obwód jest raczej z
      tych rozciągliwych.
      Ale potwierdzma, że jest wygodny.
      ----

      marla30 28.01.08, 08:39

      Rzeczywiście, był króciutki wątek o Lejaby, przepraszam, widać źle szukałam. To
      tutaj:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=74150454&v=2&s=0
      Fakt, to największe 70E, jakie mam w domu. Ja się od przedwczoraj zastanawiam,
      czy jednak nie mam troszeńkę więcej niż E, albo tak na styk. Więc dla
      bezpieczeństwa uznajmy, że ten model to dużomiseczkowiec (i zapewne
      rozciągliwiec, gdyby ktoś brał, to radziłabym jednak 5 cm w dół).
      Bardzo żałuję, że nie było w moim rozmiarze wyprzedażowego Kyoto trzy czwarte,
      najlepiej w kolorze niebieskim, przepiękny jest.
    • limonka_01 MOREA koralowy 19.03.08, 10:32
      Nabyłam na ebay Morea Elixir de Lingerie w kolorze spłowiałej
      czerwieni z waniliowymi akcentami. Zamówiony fullcup okazał się
      ładnie zaokrągaljącym pierś plunge'em. Miska standardowa, w normie,
      a może nawet odrobinkę duża. Rozmiar 32G na moje 77/100 jest
      zdecydowanie za luźny w obwodzie. To największy rozciągliwiec, jaki
      kiedykolwiek mierzyłam. Jakość tkanin i wykończeń bez zarzutu,
      niemniej jednak miękki i rozciągliwy obwód skutkuje Syndromem
      Falującej Piersi, co jest dla mnie nie do zaakceptowania. Aktualnie
      zastanawiam sie co z nim zrobić, jest tak piękny, że szkoda mi się z
      nim rozstawać, ale niestety nie nadaje sie do noszenia.
      • limonka_01 Re: MOREA koralowy 19.03.08, 10:57
        limonka_01 napisała:

        > niemniej jednak miękki i rozciągliwy obwód skutkuje Syndromem
        > Falującej Piersi, co jest dla mnie nie do zaakceptowania.

        Upss... doczytałam definicję Ananke
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=77153250&a=77185462
        Jednak Morea robi nie Synrom Falującej Piesi, ale Syndrom Kobiety
        JoJo, co również jest dla mnie nie do zaakceptowania
    • rybescu Re: Morea 16.04.08, 23:44
      Mierzyłam malinowo-biały Morea- baaaaaaardzo zabudowany, baaaaardzo szerokie
      ramiączka, całe girlandy wzoru kwiatowego się na nich zmieściły, koronka
      naprawdę miła w dotyku, żadnego obcierania, 70F było minimalnie za szerokie pod
      biustem, ale dałoby radę, tylko nie wiem, czy natychmiast by się nie
      rozciągnęło, miseczka dość duża, no ale wg kalkulatora powinnam mieć 65, czyli
      miała prawo. Gorzej z kolorem, może na opalonej skórze wyglądałby kusząco, na
      mnie (bladej) chyba trochę za intensywny, soczysta malina. Cena dość zaporowa-
      320pln bodajże, więc wstrzymuję się do czasu dojścia paczki z
      intimo/peachfield/wyprodukowania przez lejaby butelkowej zieleni/szarości.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka