Dodaj do ulubionych

mam problem......

03.04.08, 14:42
Mam wylot 7 lipca do Usa na au pair. Niestety, okazalo się, że moja promotorka
wyjeżdża i obrona musi nastąpić później. Zadzwonilam do firmy, a oni , że mam
coś zrobić, żeby to przyspieszyć, bo nie można przebukować biletu, a nawet
jakby to bym musiala płacić ok 700 zł/

Nie wiem co mam zrobić... obrona to nie problem, bo pracę już napisałam, ale ,
żeby się obronić muszę mieć zaliczenia ze wszytskiego a egz z bloków mam 5
czerwca, a obronic sie musze do 10- wczesniej 2 tyg w dziekanacie złożyć
zaliczenia. Nie wiem, co robić. Chyba pójdę do dziekana, może on coś
przyspieszy :-(
Obserwuj wątek
    • kasia_24ol Re: mam problem...... 04.04.08, 02:27
      hej. sorki że w tym poście, ale odezwij się na kasiekol@op.pl Lecę w
      lipcu do Kaliforni (30 minut od ciebie) tyle że z gawo. Mamy
      bliziutko do siebie więc fajnie byłoby utrzymac kontakt. Pozdrawiam.
      Ps. Ja koncze studia z końcem czerwca :) Daj znać jak sprawe
      załatwiłaś :)
    • wiktorka_24 Re: mam problem...... 29.04.08, 21:58
      Dostałam wizę ;-))) 7 lipca wylot do USA ;-)) najpierw parę dni w NY, potem już
      do Kalifornii ;-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka