inka-1 06.05.08, 08:13 planowac...np.przyszlosc,urlop...itd. Moje plany naogol koncza sie fiaskiem,wiec wole zyc mniej planowo... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rotman69 Re: Czy warto co kolwiek ... 06.05.08, 09:12 należy planować ale z marginesem błędu Odpowiedz Link
inka-1 To u mnie ten margines... 06.05.08, 09:45 musi byc bardzo,bardzo ,bardzo...duzy.. Odpowiedz Link
inka-1 Przeciwnie jestem naladowana pozytywnie .. 06.05.08, 09:55 wbrew logice i wszelkim losu ,,przeciwnosciom" Odpowiedz Link
szubienica Re: To u mnie ten margines... 06.05.08, 09:57 Każdy ma plany,tylko czasem trzeba je porządnie skorygować. Później można sobie wmówić,że tak miało być. Odpowiedz Link
inka-1 Szubienica soorryyy..tak jakos.. 06.05.08, 10:10 czarnym chumorem mi powialo w tym watku o planach ktore ,,wziely w leb)... Odpowiedz Link
szubienica Re: Szubienica soorryyy..tak jakos.. 06.05.08, 10:32 Pozytywne myśli wszystko wyprostują. Spróbuj Odpowiedz Link
inka-1 Probowac moge...staram sie.. 06.05.08, 10:35 wbrew wszystkiemu..tylko czasem to ,,placebo "nie dziala..ale i tak dzis mam pozytywne nastawienie do swiata i ludzi..poza szefem.. Odpowiedz Link
darima_ka Re: To u mnie ten margines... 06.05.08, 17:15 szubienica napisał: > Każdy ma plany,tylko czasem trzeba je porządnie skorygować. Później można sobie > wmówić,że tak miało być. Oczywiście DDD Odpowiedz Link
inka-1 Mialam miec dzis wolne.... 06.05.08, 10:21 i oczywiscie nie mam ...drugi dlugi weekend tez mi zorganizowali w pracy dwa dni a mialam plan ..taki plan...(moze pojde na chorobowe???????) Mialo byc tak dobrze na nowych warunkach w pracy,a jest jak bylo..tylko kasy wiecej Odpowiedz Link
inka-1 No te klucze to tak...a propos.. 06.05.08, 11:34 planowania..kurcze juz mialo mnie tu nie byc.. Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Ja juz nie bede .. 06.05.08, 17:10 inka-1 napisała: > planowac --------- Ja z Tobą! Nie planujemy razem! DD Odpowiedz Link
darima_ka Re: Czy warto co kolwiek ... 06.05.08, 17:14 inka-1 napisała: > planowac...np.przyszlosc,urlop...itd. > Moje plany naogol koncza sie fiaskiem,wiec wole zyc mniej planowo... Ja z kolei planuje wszystko , a potem co najwyżej koryguję swoje plany ,ale nigdy nie jest tak że ponoszę całkowite fiasko !!!! Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Czy warto co kolwiek ... 07.05.08, 13:41 Planować warto ,ale na "krótką metę" życie i tak skoryguje plany długofalowe Odpowiedz Link