Dodaj do ulubionych

Czy warto co kolwiek ...

06.05.08, 08:13
planowac...np.przyszlosc,urlop...itd.
Moje plany naogol koncza sie fiaskiem,wiec wole zyc mniej planowo...
Obserwuj wątek
    • rotman69 Re: Czy warto co kolwiek ... 06.05.08, 09:12
      należy planować ale z marginesem błędu
      • inka-1 To u mnie ten margines... 06.05.08, 09:45
        musi byc bardzo,bardzo ,bardzo...duzy..
        • rotman69 Re: To u mnie ten margines... 06.05.08, 09:51
          chyba dopadły Cię czarne myśli
          • inka-1 Przeciwnie jestem naladowana pozytywnie .. 06.05.08, 09:55
            wbrew logice i wszelkim losu ,,przeciwnosciom"
          • szubienica Re: To u mnie ten margines... 06.05.08, 09:57
            Każdy ma plany,tylko czasem trzeba je porządnie skorygować. Później można sobie
            wmówić,że tak miało być.
            • inka-1 To ja zaczne sobie ... 06.05.08, 10:03
              wmawiac...duzo tego bedzie..
              • rotman69 Re: To ja zaczne sobie ... 06.05.08, 10:04
                o to jest pomysł
                • inka-1 Szubienica soorryyy..tak jakos.. 06.05.08, 10:10
                  czarnym chumorem mi powialo w tym watku o planach ktore ,,wziely w
                  leb)...
                  • szubienica Re: Szubienica soorryyy..tak jakos.. 06.05.08, 10:32
                    Pozytywne myśli wszystko wyprostują. Spróbuj smile
                    • inka-1 Probowac moge...staram sie.. 06.05.08, 10:35
                      wbrew wszystkiemu..tylko czasem to ,,placebo "nie dziala..ale i tak
                      dzis mam pozytywne nastawienie do swiata i ludzi..poza szefem..
            • darima_ka Re: To u mnie ten margines... 06.05.08, 17:15
              szubienica napisał:

              > Każdy ma plany,tylko czasem trzeba je porządnie skorygować. Później można sobie
              > wmówić,że tak miało być.

              Oczywiście big_grinDDD
    • inka-1 Mialam miec dzis wolne.... 06.05.08, 10:21
      i oczywiscie nie mam ...drugi dlugi weekend tez mi zorganizowali w
      pracy dwa dni a mialam plan ..taki plan...(moze pojde na
      chorobowe???????)
      Mialo byc tak dobrze na nowych warunkach w pracy,a jest jak
      bylo..tylko kasy wiecej
      • inka-1 No te klucze to tak...a propos.. 06.05.08, 11:34
        planowania..kurcze juz mialo mnie tu nie byc..
        • inka-1 Ja juz nie bede .. 06.05.08, 16:50
          planowac
          • tadeusz_ski.51 Ja juz nie bede .. 06.05.08, 17:10
            inka-1 napisała:
            > planowac
            ---------
            Ja z Tobą! Nie planujemy razem! big_grinDD
    • darima_ka Re: Czy warto co kolwiek ... 06.05.08, 17:14
      inka-1 napisała:

      > planowac...np.przyszlosc,urlop...itd.
      > Moje plany naogol koncza sie fiaskiem,wiec wole zyc mniej planowo...

      Ja z kolei planuje wszystko , a potem co najwyżej koryguję swoje plany ,ale
      nigdy nie jest tak że ponoszę całkowite fiasko !!!!
    • rena-ta49 Re: Czy warto co kolwiek ... 07.05.08, 13:41
      Planować warto ,ale na "krótką metę"

      życie i tak skoryguje plany długofalowesmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka