Dodaj do ulubionych

CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 20:58
Nasze prawo jest tak pokręcone, że nie ma problemu ze znalezieniem
paragrafu. Jesliby uprościc prawo trudniej byłoby o łamanie go.I
stąd także teki opóźnienia. A przy każdej inwestycji zdarzają się
problemy i niejsaności i mozna by postawic komuś zarzuty (wiem, bo
pracuję przy różnych inwestycjach)
Obserwuj wątek
    • Gość: wic niech jeszcze sprawdzą przetargi na nieruchomości IP: *.chello.pl 08.05.08, 21:21
      dzisiejsza "wrocławska" w końcu napisała to, co wiele osób wie od
      lat. Jaki jest przepis na zakup atrakcyjnej działki, za
      niekoniecznie największe pieniądze albo z gwarancją zbudowania na
      niej czegoś innego, niż się deklaruje? Ważną cześć tego przepisu
      stanowi wrocławski architekt Lach. Może czas z tym skończyć?
    • Gość: Kudelin CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.05.08, 21:22
      Przydałoby się żeby CBA prześwietliła cały urząd miejski, a
      zwłaszcza urzędasów odpowiedzialnych za przetargi i inwestycje. Oj
      mam wrażenie, że pół magistratu poszłoby siedzieć...
      • Gość: karton Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.wroclaw.mm.pl 08.05.08, 22:04
        Oskarżenia CBA są kompletnie bezpodstawne, są wręcz śmieszne!
        Zresztą w artkule jest podreślone, co prawnicy o tym myślą. Głupia
        nagonka i tyle.
        • Gość: m Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.05.08, 22:05
          pewnie,że głupia nagonka,wszyscy wiedzą,że urzędnicy wrocławia na czele z
          słoneczkiem prezydentem są czyści jak łza :)
      • Gość: blecharz Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.05.08, 09:00
        oby sie komus do dupy dobrali
        moze cos sie wtedy zmieni
      • Gość: sam Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:25
        Przydało by się prześwietlić CBA , wszak wszyscy wiedzą że ta instytucja to
        polityczna policja jednej z partii przeznaczona do gnojenia ludzi.
    • Gość: paul CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.05.08, 22:16
      no to palant Guzowski nareszcie do "odstrzalu". Moze wezma mu sie za
      dupe i choc ten jeden raz ktos beknie za swoje bledy. A postawa
      urzednikow wcale nie jest dziwna. Sa oburzeni, jasne... niewiniatka
      za dyche...
      • Gość: jg Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.media4.pl 08.05.08, 22:22
        to nawet bez kontroli biura widać że całe to przedsięwzięcie to śmierdzaca sprawa.
        • Gość: ``ktos Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.eranet.pl 08.05.08, 23:37
          śmierdzi to ci chyba między nogami...zastanów się najpierw jak cos
          napiszesz...
          • Gość: jg Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.media4.pl 09.05.08, 15:51
            mi sie wydaje ze chyba jednak twojej starej, bez odbioru pajacu.
      • Gość: xxL Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.pl 09.05.08, 10:15
        świeta prawda, "yes, yes, yes...."
    • Gość: Ancymon CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.lanet.net.pl 08.05.08, 22:48
      Ale tu już "Narcyz" Dutkiewicz "beknie".
    • Gość: Ciekawski CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.lanet.net.pl 08.05.08, 22:51
      A co tam z działką za hotelem Wrocław?
      • Gość: kruk Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.wroclaw.mm.pl 08.05.08, 23:03
        matko ludzie...błędy? jakie?macie jakieś argumenty czy powtarzacie
        bezmyślnie za dziennikarzami? w sprawie aquaparku nie zawinili
        pojedynczy urzędnicy. Poza tym co to ma być, że pojedyncze osoby z
        urzędu mają odpowiadac za błędy przy takiej inwestycji? czy wy w
        ogole macie pojencie na czym ona polega i jaka ole odgrywali tu
        urzednicy tacy jak Guzowski?najłatwiej oskarzac, trudniej po rpostu
        zapoznac się ze sprawą...ech
        • Gość: wic Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.chello.pl 08.05.08, 23:09
          guzowski to mierny dyrektor, dowiodła tego nie tylko sprawa parku
          wodnego. może warto mu podziekować i ogłosić konkurs na to
          stanowisko.
          • Gość: kruk Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.wroclaw.mm.pl 08.05.08, 23:11
            wic, gdyby nie on ciekawe jak by wyglądało nasze miasto..już nie
            macie sie kogo czepiać... ale kazdy może myślec co chce.
            • Gość: paul Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.05.08, 23:19
              kruk przestan krakac bo az mnie mdli. Co ty dziecko Guzowskiego i
              Ewy Mazur jestes czy dostajesz od niego "w lape"?? Co? Guzowski to
              debil jakich malo i nie da sie tego lagodniej powiedziec!!! A swoim
              chrzanieniem, ze nie jedna osoba odpowiada za przetarg to mozesz sie
              tlumaczyc dzieciom w przedszkolu. Od czegos jest funkcja typu
              kierownik, dyrektor itp. Ktos cos zatwiedza, o czyms decyduje i
              bierze za to kase!!! Gruba kase...
              • Gość: xxL Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.pl 09.05.08, 10:19
                swieta prawda, "yes,yes,yes..."
        • debil13 Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku 09.05.08, 10:27
          Gość portalu: kruk napisał(a):

          KRUK czy jesteś z firmy KRUK S.A. będącej przy sprawie

          www.twojprezydent.pl/kampania/zdjecia/DSCF3830%20(Large).JPG
          Szkoda tylko że dla kasy za nieruchomość rozwalono szybowcowe hale
          produkcyjne tego jako inżynier nie daruje Panu adwokatowi P.
    • Gość: Marcin Forum gości aquaparku: <a href="http://aquapark.wroclaw.pl/" targe IP: *.wroclaw.mm.pl 08.05.08, 23:02
      Czesc, znalazlem forum dla gości aquaparku:

      aquapark.wroclaw.pl/forum/
      wpisujcie sie moze obniżą nam ceny :)
    • Gość: Gość a o co chodzi = Ja mam swoich ludzi i za nich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 06:47
      nie odpowiadam. Prezydent powoluje ale w rzeczywistosci nie chce odpowiadac za
      to co Oni robia w jego imieniu. Cesarz - to nie Ja przegralem wojne tylko moi
      generalowie !!!
    • johann3 CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku 09.05.08, 07:05
      niewykluczone, ze niebawem julia musi z powodow rodzinnych podac sie
      do dymisji, poproszona o to przez grzesia, z drugiej strony ciekawy
      jestem jak wypadnie (wypadla) kontrola fundacji umbrella, centrum
      wspierania inicjatyw pozarzadowych, przekazania przez urzad miasta
      fikcyjnej strukturce 1300000,00 zl, itd., itp., moze wystarczy wpuscic
      do naszego zascianka transparency international? moze tez trzeba
      zaczac wymagac od politykow pracy na rzecz obywatela, a nie wlasnej
      kabzy, wystarczy glosowac glowa, a nie sercem:)
    • Gość: kinior bestia Nikt Nie ma takiej reklamy IP: *.lanet.net.pl 09.05.08, 07:20
      cały czas mowi sie o Aquaparku we Wrocławiu prawie tak samo jak o Michaelu
      Jacksonie czy to zle czy dobrze byleby sie mowiło czesciej zle
      ale to nie zmienia faktu ze klientów w nim brak i logiki u zarzadzajacych tez
      • Gość: Łoś_bimbacz koniec okresu ochronnego:) n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 09:57
    • Gość: Emad CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 08:43
      brak zadowolenia z rozwoju Wrocławia wynika z braku skali porównawczej.Ciekawe,
      co pisaliby wszyscy malkontenci, gdyby spędzili kilka lat np w Poznaniu,
      Krakowie czy Gdańsku...Naprawdę nie pamiętacie, jak wyglądał Wrocław 10-15 lat
      temu? A remont i zmiana wyglądu Rynku? Światowe miejsce! A zdaje sie, że tamtą
      inwestycję (jak i setki innych) odpowiedzialny był także dyr.Guzowski? Więc może
      trochę szacunku dla lat pracy dla miasta.I bez ferowania wyroków opartych na
      pogłoskach, ok? Głowa do góry Dyrektorze! Zrobił Pan już mnóstwo dobrego!
      • Gość: Radziwil Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.05.08, 10:13
        To za remont rynku także odpowiadał Guzowski ??? To teraz wszystko
        jasne, dlaczego tak źle jest zrobiony, dlaczego kostka brukowa jest
        FATALNIE położona, dlaczego mamy taką a nie inną fontannę ... no i
        dla czego wszystkie remonty kończą się po terminie i do tego
        zdecydowana większość jest źle wykonana. Jako mieszkaniec Wrocławia
        jestem bardzo nie zadowolony z jakości wykonywania wszlekich
        remontów, czasu jaki jest na nie przeznaczany (zdecydowanie za
        długi) oraz z faktu, że większość z nich kończy się po terminie.
        • debil13 Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku 09.05.08, 10:32
          Gość portalu: Radziwil napisał(a):
          Panie Jacku a mówiłem o rzetelności w projektach to się okazuje że
          układ był od dawna i zjeżdżalnie teraz poza normami bezpieczeństwa
          a fe - paskudztwo

          www.nocleg.info.pl/nocleg2/index.php?show=impr&action=wiecej&id=2461
          • debil13 Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku 09.05.08, 10:34

            od dawna było

            www.nocleg.info.pl/nocleg2/index.php?show=impr&action=wiecej&id=2412
      • Gość: xxL Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.pl 09.05.08, 11:08
        "Pamiętacie, pamietacie" i dlatego macie "k.MATOŁKA" dość. Jak się
        ma pow. rynku do całości Wrocławia? - to da wskaźnik EFEKTYWNOŚCI
        jak i pozosałych "setek" inwestycji w/w . W rynkowej firmie nie
        miałby czego szukać, wyleciałby na pysk po pierwszej inwestycji,
        jeszcze by zapłacił za straty.
        • Gość: samson Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:39
          Gość portalu: xxL napisał(a):

          > "Pamiętacie, pamietacie" i dlatego macie "k.MATOŁKA" dość. Jak się
          > ma pow. rynku do całości Wrocławia? - to da wskaźnik EFEKTYWNOŚCI
          > jak i pozosałych "setek" inwestycji w/w . W rynkowej firmie nie
          > miałby czego szukać, wyleciałby na pysk po pierwszej inwestycji,
          > jeszcze by zapłacił za straty.

          Rynkowa firma nie podlega tysiącu idiotycznych przepisów takich jak sławetna
          Ustawa o zamówieniach publicznych które to skutecznie paraliżują kaądy urząd w
          Polsce.
          • Gość: xxL Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.pl 09.05.08, 14:47
            co ma piernik do wiatraka.
            Jak ustawa przeszkadzła w/w w :
            1. wyborze trafnego - DOBREGO - wykonawcy?!
            2. właściwym nadzorze wykonania, itd
            3. oddania inwestycji o czasie,
            4. agregowaniu strat, za które wszyscy prędzej czy później bedziemy
            musieli zapłacić, bo mamy tam gdzie mamy w/w
            A !! Chyba tylko temu zeby koperty bez jakiegokolwiek skrępowania
            leżały na parapecie - via Studio 202
    • Gość: Leszek Zlodziej na złodzieju i złodziejem pogania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 09:00
      Oto najkrótsze podsumowanie środowiska urzędników samorządowych
      Wrocławia.
      • Gość: sam Re: Zlodziej na złodzieju i złodziejem pogania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:30
        Gość portalu: Leszek napisał(a):

        > Oto najkrótsze podsumowanie środowiska urzędników samorządowych
        > Wrocławia.

        Pewnie Leszek pisał z poziomu własnego doświadczenia.
    • Gość: Kudelin CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.05.08, 09:29
      O tym jak funkcjonuje urząd miejski można coraz wiecej dowiedzieć
      sie w coraz mniej slużalczych mediach lokalnych. Ostatnio nawet
      wyborcza będąca do niedawna tubą propagandową urzędasów wypusciła
      parę krytycznych artykulów. Może dlatego, że widzi, co na forach
      piszą zwykli mieszkańcy. O osiągnieciach w sprawach edukacji pisał
      tu wielokrotnie Paweł Z, któremu problem ten jest zapewne bliski.
      Chodzi tu o zamykanie przedszkoli i szkoł pod pretekstem niżu
      demograficznego, a potem sprzedaż tych działek inwestorom. Mnie z
      kolei bardziej interesuje los setek kamienic i obiektow
      poprzemyslowych, które rownież padają ofiarą inwestorów. Wszystko to
      dzieje się za przyzwoleniem miasta, które w swej zachłannosci nie
      widzi, że czesto trafia na madrzejszych od siebie. Mozna mnożyć
      przykłady, gdy inwestor "wydymal" miasto obiecujac złote góry, a
      stawiając jakies barachło lub w ogóle nic. Jak to napisała wczoraj
      Gazeta Wrocławska wystarczy pokazac takiemu urzędasowi ładny obrazek
      i już sie ma przetarg wygrany, a jeszcze jak jakas koperta sie trafi
      to lepiej. Inne działania to kupno działek w celach
      spekulacyjnych,jak to zrobiło już wielu miedzy innymi Ryszard Nawrat
      czy najprawdopodobniej Ali Dresiarz. Szczerze mówiac dość już
      mam "inwestycji" w rodzaju blaszanych marketow i pożal sie
      Boże "apartamentowców"...
    • Gość: Jarno Polowanie na Dutkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 09:45
      Nagonka ruszyła. Skład nagonki jest imponujący: CBA, prokuratura,
      specjaliści amatorzy od metod sprawowania nadzoru inwestorskiego,
      specjaliści od zrywania kontraktów z nierzetelnymi wykonawcami robót
      (np. tych budujących kanalizację na Złotnikach i aquapark –
      oczywista wina Dutkiewicza), specjaliści od zarządzania budżetem
      miasta (np. budowy obwodnicy śródmiejskiej za pieniądze, których
      jeszcze nie ma), specjaliści od budowy lotnisk za pieniądze, których
      nie było, specjaliści od finansowania inwestycji miasta poza
      miastem (sugerujących finansowanie przez Wrocław budowy obwodnicy
      wschodniej), specjaliści od podporządkowywania instytucji
      rządowych, takich jak GDDKiA prezydentowi miasta i na tej podstawie
      żądania przyspieszenia przez Dutkiewicza budowy AOW, specjaliści
      amatorzy od nadzorowania remontu dróg i mostów, miłośnicy wieżowców
      przy Powstańców Śląskich, przeciwnicy wieżowców przy Traugutta,
      specjaliści od układania kostki brukowej, specjaliści od budowy
      torowisk tramwajowych, specjaliści od przeprowadzania prób
      wytrzymałościowych na moście Warszawskim (źle, że PWr i kto będzie
      winny jak się ugnie - wiadomo Dutkiewicz), specjaliści od
      uszczelniania przejść podziemnych, cykliści-specjaliści od budowy
      ścieżek rowerowych, specjaliści od tworzenia wizerunku miasta w
      mediach i pozyskiwania inwestorów, specjaliści od przydzielania
      stanowisk w instytucjach naukowych zarządzanych przez UE (podobno
      Dutkiewicz próbuje obsadzić swoich ludzi w EIT!!!), specjaliści od
      prowadzenia przetargów – nie wg kryterium najlepszej ceny jak w
      przypadku Centrum Południowego, bo wtedy inwestorzy mydlą oczy
      najlepszą koncepcją architektoniczną, której nie mają zamiaru
      zrealizować. Był nawet głos specjalisty do wirusów komputerowych,
      które przez Dutkiewicza wkradły się do automatów biletowych na
      rondzie Reagana. No i po Dutkiewiczu? To kto będzie następny? Czego
      to ja się jeszcze na forum GW naczytam?
      • Gość: msw zapomniałeś o aferze architektów IP: 217.153.189.* 09.05.08, 10:22
        i urzędników z grudnia ub.r.
      • debil13 Re: Cała kolekcja P. Dutkiewicza 09.05.08, 10:36
        Gość portalu: Jarno napisał(a):


        www.nocleg.info.pl/nocleg2/index.php?show=impr&action=wiecej&id=2456

        zarchiwizowałem by potem sie nie ukryli przed najjaśniejszym
        • debil13 Re: a może dojść sprawa zabójstwa dowód: 09.05.08, 10:39
          debil13 napisała:

          www.nocleg.info.pl/nocleg2/index.php?show=impr&action=wiecej&id=2724
          • debil13 Re: na tele matactwa przy milinowych mieszkaniach 09.05.08, 10:44
            debil13 napisała:
            www.twojprezydent.pl/kampania/zdjecia/DSCF3830%20(Large).JPG
            kurcze wmeldowali mi zarząd MSWiA bez mojej zgody i wiedzy. A
            Prokuratorzy to umarzają albo nie widza
            • debil13 Re: w tym czasie to 09.05.08, 10:49
              debil13 napisała:

              moimi sąsiadami stali się prokuratorzy, sędziowie sądu nawet
              karnego, szef gabinetu Prezydenta, szefowie policji


              fajnie co?



              ciekawi mnie czy w sprawie zabójstwa poniosą karę
      • Gość: s to za co on odpowiada? IP: *.eastwest.com.pl 09.05.08, 13:49
        o Aquaparku opowiada, o mostach opowiad, o rynku opowiada, o
        pozyskiwaniu inwestorow opowiada. Jest w takim razie glupszy niz
        nagonka i podlegli mu pracowanicy jak Ty.
    • Gość: radziwil CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.05.08, 10:20
      Tak się składa, że to Pan Dudkiewicz wybiera sobie osoby, z którymi
      będzie współpracował. Jeśli coś zostanie dobrze wykonane, to czyja
      to zasługa - oczywiście najważniejszej osoby (w tym przypadku
      prezydenta miasta). Tak samo dzieje się w przypadku porażki ! Ta
      sama osoba jest odpowiedzialna za sukcesy jak i porażki.
    • Gość: ms a afera architektów i urzedników IP: 217.153.189.* 09.05.08, 10:20
      miejskich z grudnia ub. r. , czy już wyjaśniona ?
      • debil13 Re: a afera architektów i urzedników 09.05.08, 10:51
        Gość portalu: ms napisał(a):
        prędzej zwyczajowo zamordują świadków niż wyjaśnią wiem coś o tym
      • debil13 Szefostwo Prokuratury okregowej 09.05.08, 10:54
        P. rzecznik Prasowy Karpina (pamieta Pan spotkanie w Sierakowie nad
        jeziorem - i było to Panu potrzebne przejść na ciemną strone mocy?)
        osobiście mnie zastraszał bym nie włamywał się do własnego
        mieszkania i nie wyjaśniał zabójstwa.

        czasy sie zmieniaja
    • debil13 CBA manipulowane 09.05.08, 10:24
      w prokuraturze Stare Miasto z tego co wiem pracuje prok Boba.
      Umarzał fałszerstwa a mówiłem mu że tak nie wolno:

      dowód

      www.twojprezydent.pl/kampania/index.php?action=show_gallery2
      www.twojprezydent.pl/kampania/zdjecia/DSCF7480%20(Medium).JPG
      a w CBA gdy naciskałem przez centrale by wszczęto wyjaśnienie
      fałszerstw w prokuraturze to mnie powiedziano że szefowie to kład
      polityczny i tego nie zrobią

      Odparłem jak zawsze i to samo do Kardynała gulbinowicza, że nich nie
      licza że pozwole dokonywać gwałtu na społeczeństwie naszym

    • debil13 A może wąteczki 09.05.08, 10:57
      z obniżonym cłem Panowie urzędnicy prawa i koncernów?

      gracie dalej?

      • debil13 Re: To nie Kaczka dziennikarska 09.05.08, 10:59
        macie już gęsią skórkę


    • debil13 A może tak mała 09.05.08, 11:00
      przejażdżka do sobótki po inwestycjach urzędników co?
    • debil13 A bank 09.05.08, 11:02
      cukro bank - zagaaowany


      gracie dalej?
    • debil13 jest ok 09.05.08, 11:03
      2000 dokumentów na kanty we wrocku

      bądzie storry
    • debil13 Czytelniku 09.05.08, 11:09
      widzisz sam, w każdej chwili zorganizowani urzędnicy mogą z nami
      zrobić co zechca. Pozbawić majatku, rozbić rodzine, przejąć
      mieszkanie a nawet zamordowac. Jesteśmy już w Europie, która jak i
      my na nią, na nas liczy więc nie dajmy się bo ich jest tylko garstka
      ok 5%. To Oni maja nam słuzyć - społeczeństwu a nie robić z nas
      niewolników bez własnej godności

      hej
    • gmp3 Swoboda i wolność dla wszystkich przekrętów 09.05.08, 11:46
      W końcu nie bez przyczyny jesteśmy najbardziej skowumpowanym krajem
      Unii. Wiadomo kto dał i wiadomo kto wziął, ale nikomu włos z głowy
      nie spadnie, a wszelkie straty pokryją podatnicy bo przecież rządzi
      PO.
      • Gość: samson Re: Swoboda i wolność dla wszystkich przekrętów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:34
        A kiedy rządził Kaczyński to dopiero było bagno nie dość że łapownictwo dalej
        kwitło to jeszcze wybrani niepokorni mogli za byle co iść siedzieć - prawdziwa
        Białoruś czy Chiny.
        • Gość: jp Re: Swoboda i wolność dla wszystkich przekrętów IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.05.08, 20:01
          Białoruś??????Sorry, stuknij może się w główkę. Byłeś tam? A może
          byłeś siedzieć za Kaczyńskiego? Za nic? Gdyby głupota miała
          skrzydła. Żal
    • debil13 Re: CBA nie pakujcie sie w kłopoty 09.05.08, 15:29


      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=79353920
    • Gość: kropek CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.chello.pl 09.05.08, 17:02
      Ktoś wykorzystuje Służby,aby pogrążyć prezydenta Dutkiewicza za jego
      samodzielność,niezależność,aspiracje polityczne.
      Nie dadzą rady-jest czyściutki jak dziewica.Trzymaj się Rafał!!!

      • debil13 Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku 09.05.08, 17:20
        Gość portalu: kropek napisał(a):

        czyściutki to niech mnie odmuruje mieszkanie. Proste naobiecywał
        politycznie zawarł pakty, wyłamał sie i niech sie cieszy , że to
        tylko tak. Bo może jeszcze jak inni np. P Basia. Chyba widzimy , że
        to już koniec
        • Gość: kropek Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.chello.pl 09.05.08, 17:31
          Jeśli już coś piszesz,to postaraj się z sensem.
        • Gość: kropek Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.chello.pl 09.05.08, 17:34
          ....jest czyściutki i sprytny,więc możecie tylko cmoknąć go w .....
      • Gość: kropek Re: CBA stawia zarzuty w sprawie budowy aquaparku IP: *.chello.pl 09.05.08, 18:04
        > Ktoś wykorzystuje Służby,

        ...albo "zerwały się z łańcucha",hehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka