jecki.p 14.12.08, 11:21 Zapewne zapytali (kogo trzeba) o copyright... j. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jessi_a Re: No to Ruskie wydumali... 14.12.08, 11:36 wydaje mi sie, ze bez pytania zerzneli. Odpowiedz Link
annajustyna Re: No to Ruskie wydumali... 14.12.08, 11:49 Ja sie dzis wyjatkowo zgodze ze zlota mysla w Jeckiego sygnaturce. A o co chodzi z Ruskimi? Odpowiedz Link
annajustyna Re: No to Ruskie wydumali... 14.12.08, 15:18 ylaslam, ze o falszywy orer dla Thatcher. Odpowiedz Link
jecki.p ...und ich mach' für dich eine Ausnahme: 14.12.08, 12:23 bei dir hat sie wahrscheinlich MEHR Persönlichkeit... j. Odpowiedz Link
realdirect2 dlugo myslalem, o co loto. 14.12.08, 13:21 I teraz mysle, jak to mozliwe, ze Twoje zainteresowania kreca sie wokol takich tematow? Czyzby Swiat sie jednak krecil wokol dupy? Odpowiedz Link
realdirect2 sorry!!!!!!!!!!!!! 14.12.08, 13:28 teraz wiem o co loto wpierw myslalem o miss world Ale nowa miss world wyglada na porzadna dziewczyna, a "S" sie sqrwila w miedzyczasie. Odpowiedz Link
jecki.p Re: sorry!!!!!!!!!!!!! 14.12.08, 13:41 J. mi odfrunela, to i glupie mysli mam... Lecz przyfrunie niedlugo i bedzie OK. j. Odpowiedz Link