Dodaj do ulubionych

No to Ruskie wydumali...

14.12.08, 11:21
Zapewne zapytali (kogo trzeba) o copyright...
smile
j.
Obserwuj wątek
    • jessi_a Re: No to Ruskie wydumali... 14.12.08, 11:36
      wydaje mi sie, ze bez pytania zerzneli.
      • annajustyna Re: No to Ruskie wydumali... 14.12.08, 11:49
        Ja sie dzis wyjatkowo zgodze ze zlota mysla w Jeckiego sygnaturce. A o co chodzi
        z Ruskimi?
        • jessi_a Re: No to Ruskie wydumali... 14.12.08, 12:14
          Chodzi o panne "S"
          • annajustyna Re: No to Ruskie wydumali... 14.12.08, 15:18
            ylaslam, ze o falszywy orer dla Thatchersmile.
        • jecki.p ...und ich mach' für dich eine Ausnahme: 14.12.08, 12:23
          bei dir hat sie wahrscheinlich MEHR Persönlichkeit...
          smile
          j.
    • realdirect2 dlugo myslalem, o co loto. 14.12.08, 13:21
      I teraz mysle, jak to mozliwe, ze Twoje zainteresowania kreca sie
      wokol takich tematow?
      Czyzby Swiat sie jednak krecil wokol dupy?
      • realdirect2 sorry!!!!!!!!!!!!! 14.12.08, 13:28
        teraz wiem o co lotobig_grin
        wpierw myslalem o miss worldbig_grinbig_grinbig_grin
        Ale nowa miss world wyglada na porzadna dziewczyna, a "S" sie
        sqrwila w miedzyczasie.
        • jecki.p Re: sorry!!!!!!!!!!!!! 14.12.08, 13:41
          J. mi odfrunela, to i glupie mysli mam... smile
          Lecz przyfrunie niedlugo i bedzie OK.
          j.
        • jessi_a miedzyczasie 14.12.08, 13:47
          a w ktorym to?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka