glucik0
12.02.09, 10:31
Glazurnik po skończonej pracy pozostawił na ciemnych płytkach ceramicznych
mrozoodpornych białe brzydkie plamy,zacieki,jednym słowem podłoga wygląda
jakby była brudna.Czyściłam holenderskim środkiem HD,ale bez efektów.Słyszałam
że można to wyczyścić jakimś kwasem? Może ktoś zna jakąś radę?