Dodaj do ulubionych

Kto jeszcze nie śpi :P?

17.06.06, 23:37
W dzień prawie nikogo nie ma (nie dziwie się) a teraz wszyscy śpią?
Obserwuj wątek
    • arek_753 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 17.06.06, 23:56
      Ja nie śpie , też jeden z kaliskich fanatyków.
    • michal714 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 18.06.06, 02:19
      Ja nie śpie, zawsze czuwam:P
    • farbenheit Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 19.06.06, 23:32
      Ja nie spie a co? Tematow na wątki zbrakło?
    • kaliszanin2 Kto już nie śpi :P? 20.06.06, 08:50
      Ja!
    • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 20.06.06, 11:19
      ja nie spie :P jeszcze ;)
    • kaliszanin2 Stary niedźwiedź :) 20.06.06, 12:43
      Teraz może nas zjeść, zasypia dopiero na zimę. :)
    • dwamartaki Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 21.06.06, 00:00
      Dobranoc:)
      • asiasia1 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 25.06.06, 23:20
        ja nie śpie, czekam aby ktos mi bajeczke opowiedział na dobranoc
        • plus601 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 26.06.06, 21:07
          asiasia1 napisała:

          > ja nie śpie, czekam aby ktos mi bajeczke opowiedział na dobranoc

          Czemu kobiety lubią aby je bajerować?
          • asiasia1 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 26.06.06, 21:28
            bo czasami po dobrej bajeczce od faceta lepiej się śpi :-D w pozytwnym
            znaczeniu tego słowa ("dobra bajeczka")
            • plus601 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 26.06.06, 21:45
              asiasia1 napisała:

              > bo czasami po dobrej bajeczce od faceta lepiej się śpi :-D w pozytwnym
              > znaczeniu tego słowa ("dobra bajeczka")


              To prawda, bo jak bajeczkę opowiada się do 2-3 w nocy to.....
              chce się później spać i to dobrze, z marzeniami sennymi.
    • o00 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 26.06.06, 11:49
      Ja JUŻ nie śpię. :)
      • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:10
        wszyscy już śpią ?:)
        • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:13
          wszyscy nie
          niewszyscy..

          wszyscy nie spia?
          niewszyscy spia?
          niewszyscy nie spia?

          lol
          :D
          • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:14
            przyjmij moje zaproszenie na wizytówce :)
            • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:15
              jaaaaaa?
              a moze ja nie chce przyjac? :P
              tak na serio - nie zauwazylam :) ide poczytac ;)
            • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:17
              mlody, to foto to mam nadzieje nie Twoja siostra?
              nietwoja siostra
              Twoja niesiostra? ;)
              • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:20
                podobna
    • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:26
      teraz już moje foto:)
      • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:28
        nie widze :)
        musze torche poczekac..
        co tam mlody, do koszalina Cie zawialo ostatnio widzialam :D:D
        • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:29
          ano.. Kampania promocyjna na rzecz miasta Kalisza, działa :D
          • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:31
            dziala? na jakiej podstawie tak sądzisz? :)
            (:
            • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:31
              bo wrzucałem adres mojego albumu na fora różnych miast :)
              • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:32
                aaaalbum, faktycznie, zapomnialam juz o nim :D
                :) spamer :PP
                • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:33
                  na razie album nie dzxiała bo jest przenoszony na inne serwery ale od
                  poniedziałku już chyba będzie :P

                  Dam linka na Sieradzu na 100% :P
                  • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:35
                    o nie, tylko nie na Sieradzu :PP
                    • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:35
                      Na Sieradzu przede wszystkim! :)
                      • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:36
                        NEVERRRRR!!!!!
                        :D
                        • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:37
                          Tak! wy macie najbliżej do Kalisza... więc zapraszamy... przywieźcie tu troche
                          kasy :))))
                          • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:38
                            kasy? zoba jakie u nas malkontenctwo
                            oni predzej pojada ZA kasą
                            mowie oni, bo ja sie nie wybieram ani na narzekactwo ani za kasą ;)
                            wole w celach rekreacyjnych - na rowerku - bez pieniazkow :]
                            • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:39
                              no ale namów swoją rodzinę i znajomych żeby pojechali do Kaliszewa i najlepiej
                              na pare dni :D
                              • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:40
                                a przenocujesz ich ? :)

                                sam ich namow :)

                                ja tu tylko zapalam swiatlo :)
                                • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:42
                                  są hotele:P

                                  Kurde nie wiem co z tą fotką :>:>:>
                                  • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:42
                                    no ja tez nie wiem
                                    az sie chyba na drugi bok w tej mojej przerzuce :D
                                    • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:43
                                      dziwne jest to że jak klikam np. na miniaturkę twojej fotki to nowa jest tej
                                      samej wielkości :D
                                      • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:44
                                        to nie jest dziwne
                                        ona jest taka malutka :D
                                        wiesz.. o wizerunek trzeba dbac, po co ogladac mialbys mi np zmarszczki albo
                                        dziury w zebach ;)
                                        • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:44
                                          akurat
                                          • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:45
                                            co "akurat"
                                            ? :))
                                            • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:47
                                              akurat masz dziury w zebach i zmarszczki
                                              • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:51
                                                no widzisz
                                                jakby foto bylo wieksze, to bys je widzial
                                                a tak to nie chcesz wierzyc :)
                                                to sie nazywa marketing:D
                                                • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:52
                                                  wyslij na maila:)
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:54
                                                    zastanowie sie :)
                                                  • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:55
                                                    i jak :P?
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:58
                                                    mlody, idx juz spac ;)
                                                    (tak mowia dorosli, gdy temat staje sie niewygodny :D)
                                                    a ja w ogole wiadomosci ogladam i mi nie przeszkadzaj :D
                                                    co z Twoim foto? :PP
    • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:57
      lol jest moja fotka haha
      • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:58
        oooooo
        mniam :D
      • szycha-ns Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:59
        Masz specyficzne poczucie humoru ;)
      • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:59
        "już późno a nam się jeszcze nie chcę spać..." będziemy pić czerwone wino:D

        lol a jutro księstwo będzie caly happy tym co tu zastanie :D

        a co tam...

        • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:00
          no co
          kazdym postem mowimy ze "ja jeszcze nie spie" :)
          ksiestwo, nie bij <zeby>
    • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:00
      Ela podoba Ci się :D .. mam jeszcze inne :P

      bardziej glamur :D
      • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:01
        bueheheheehehe :D
        dawaj
        na maila :))))
        • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:03
          może póxniej :D albo nie bo się wstydze:D
          • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:04
            haha no to nie wstydx sie
            :)
            zoba, szycha sie nie wstydzi :D
            • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:04
              a gdzie jest jego foto?
              • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:17
                no nie ma :)
    • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:19
      olek daj foto
      • szycha-ns Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:28
        Coś taki niecierpliwy? Nie moja wina, że tak długo trzeba czekać aż zdjęcie
        pojawi się w wizytówce.
        • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:35
          Twoja! :P
          :D
        • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:36
          o foto szychy :D
          kto nastepny? :D
    • wielkopolskawschodnia Re: Kto jeszcze nie śpi 15.07.06, 01:58
      Właśnie wstałem. :]
      • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi 15.07.06, 08:26
        wielkopolskawschodnia napisał:

        > Właśnie wstałem. :]

        dzien dobry :]
    • ksiestwokaliskie co to ma być? 15.07.06, 11:08
      ale sobie pogaduchy urządziliście :>
      • mlodykalisz wstałem :P 15.07.06, 11:37
        ja też właśnie wstałem... :)

        cześc Elizabeth :P
        • ksiestwokaliskie Re: wstałem :P 15.07.06, 11:50
          mlodykalisz napisał:

          > ja też właśnie wstałem... :)
          umyj zatem zęby :)
          • mlodykalisz Re: wstałem :P 15.07.06, 11:59
            już umyłem... swoją drogą to dzisiaj krótko spałem... od 2 w nocy do 11 za
            krótko!!!! zwykle śpię do 12 :>
            • ksiestwokaliskie Re: wstałem :P 15.07.06, 12:08
              dobrze masz:) mi kobieta nie daje spać dlużej niż do 9 :/ chociaż dzisiaj nie
              reagowalem na pobudki i przetrzymalem do 10 :)
              • mlodykalisz Re: wstałem :P 15.07.06, 12:12
                To w takim razie nie żałuje że jestem już singlem :)
        • ebusia_fam_fatal Re: wstałem :P 15.07.06, 16:02
          czesc młody :)
          ja wstalam o 8 :)

          fajnie nie? :D
          • mlodykalisz Re: wstałem :P 15.07.06, 17:59
            Nie znam takiej godziny :>
    • mlodykalisz Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 15.07.06, 23:09
      :P
      • ksiestwokaliskie Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 15.07.06, 23:29
        ja nie śpię :)
        • mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 15.07.06, 23:39
          a reszta to słabiaki
          • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 15.07.06, 23:59
            sam jestes słabiak :PP
            spales do 11 i myslisz ze jestes figofago bo teraz nei spisz :PP
            ;)

            jak minal dzien?
            • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 16.07.06, 00:32
              Ktoś chce iść w zawody ze mną w jeszcze-nie-spaniu? (Ksienztwo coś o tym wie.)
              • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 16.07.06, 00:45
                mnie troche wysiada bateria juz :)
                ale w sumie moge powalczyc :)
                • o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 00:49
                  Przejdź na zasilanie zewnętrzne. ;)
                  • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 00:55
                    myslicie, ze bateria "wsadzona" oddolnie pomoze? ;)
                    • o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 00:58
                      Ebusia, ty się nie stymuluj w ten sposób... ;)
                      • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:00
                        hihihi
                        ale skoro mam mozliwosc :D
                        to w jaki sie mam? ;)
                        • o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:04
                          Hm, no nie wiem, bo nie wiem jakie są twoje ulubione stymulatory...
                          • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:08
                            najlepiej tak z wiaderko prądu..

                            tylko o odpowiednim napięciu :D

                            bajka o napięciu opowiedziana przez nauczyciela fizyki w podstawowce:
                            na pięciu napadło dziesięciu :)))))))))
                            • o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:09
                              I z pół wiaderka noradrenaliny. ;)
                              • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:17
                                noo niech Ci bedzie:)
                                • o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:53
                                  No i jak tam? Doładowałaś się już? :>
                                  • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:54
                                    jeszcze nie
                                    ale sie rozkrecam :D
                                    • o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:10
                                      No to coś ci powiem. :) Ja postanowiłem sobie, że od tego weekendu reguluję
                                      cykle dzienno-nocne i chyba jestem w rozterce - bo nie wiem, czy dla tego, kto
                                      dzisiaj pójdzie najpóźniej spać przewidziano jakieś nagrody (poniżej ptasiego
                                      mleczka o smaku waniliowym nie schodzę!) czy nie. :/ Ty coś wiesz o nagrodach?
                                      • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:14
                                        ptasie mleczko moze byc :D
                                        ale tylko waniliowe!

                                        proponuje taki uklad:
                                        idziemy spac
                                        a jutro zajadamy sie ptasim mleczkiem
                                        ja kupie Tobie, Ty mnie i sobie zjemy :)
                                        • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:15
                                          tylko wiesz. nie mow nikomu o tym ukladzie, zeby nie bylo. niech mysla ze nie
                                          poszlismy w ogole spac:P
                                          a .. no i zeby nam ptasiego nie zezarli ;D
                                        • o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:17
                                          Umowa stoi! :)

                                          Jest tylko problem - jeśli my teraz pójdziemy spać, a za godzinę ktoś wpadnie i
                                          się zamelduje, to co - i tak jutro kupujemy, czy nie? :>
                                          • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:19
                                            kupujemy!
                                            co se bedziemy zalowac :D
                                            • o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:21
                                              Oki, tylko pamiętaj: nikomu nie mówimy!
                                              W takim razie: Do-bra-noc, mniam-mniam.
                                              • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:23
                                                hihi dobranoc :)
                                                ćśśśśś
                                                • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 03:43
                                                  O jeżu iglasty! Gdzie jest to pokrętełko od regulacji cyklów dzienno-nocnych? :>
                                                  • ksiestwokaliskie Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 10:02
                                                    mówilem, żebyś nie kupowal ruskich bateryjek do pokrętla :)
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 12:42
                                                    dzien dobry
                                                    hihi
                                                  • o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 14:39
                                                    Dzień dobry, dzień dobry! (Właśnie wstałem.)
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 15:43
                                                    no ja tez sie witalam jak wstalam :D
                                                    hyhyhy
                                                    teraz szamie sovbie pyyysznego murzynka urodzinowego mojej dziewczyny :D
                                                    a poxniej na ptasie mleczko mniam mniam :D
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 15:45
                                                    Hmmm... No ja nie mam swojego chłopaka, żeby mu coś zszamać. :o :D
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 15:47
                                                    Ej, a dlaczego drzewko postowe tak się nam dziwnie wyprostowało? :>
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 17:51
                                                    ej nie wiem wlasnie ale tak sie robi :D
                                                  • ksiestwokaliskie Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 20:21
                                                    ebusia_fam_fatal napisała:

                                                    > teraz szamie sovbie pyyysznego murzynka
                                                    jesteś kanibalką? :) ;)

                                                    > urodzinowego mojej dziewczyny :D
                                                    jesteś les? :) ;)

                                                    > a poxniej na ptasie mleczko mniam mniam :D
                                                    ale chyba to nie jest mleczko z kaczki? :) ;)
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 02:41
                                                    > > teraz szamie sovbie pyyysznego murzynka
                                                    > jesteś kanibalką? :) ;)

                                                    nie :))

                                                    > > urodzinowego mojej dziewczyny :D
                                                    > jesteś les? :) ;)

                                                    nie :))

                                                    > > a poxniej na ptasie mleczko mniam mniam :D
                                                    > ale chyba to nie jest mleczko z kaczki? :) ;)

                                                    nie, to jest mleczko z wedla :D
                                                  • ksiestwokaliskie Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 20:20
                                                    WW - żyjesz jak nocny stróż;) śpisz do wpól do trzeciej, chodzisz spać nad ranem
                                                    :)))
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 01:51
                                                    Oj Ksienztwo, przecież dziewczyną Ebusi jest (chyba) Farbenheit, co nie?
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 02:41
                                                    ebusi dziewczyna nie jest farbenheit
                                                    on jkest moim mezem :)
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 02:47
                                                    No dobrze, tylko kto w takim razie jest mężem Farbenheita? :o
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 03:06
                                                    No qva, no! Jest środek nocy, poszedłem do nocnego, a oni w środku nocy nocny
                                                    zamknęli. No qva, no. Aż myślałem, że lutnę w ten nocny. Gdzie ja teraz fajki i
                                                    mleko kupię? No bez mleka to jeszcze, ale bez fajek? No qva, no.
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 03:08
                                                    I taki mróz jest, że jak poszedłem w koszulce, to mnie tak przetelepało, że w
                                                    polar musiałem wskoczyć.
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 03:11
                                                    No jeszcze parę kostek mleka zostało, ale jak bez fajek? Na Wildę mam iść, czy
                                                    co? No qva!
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 03:45
                                                    Taksiarz mi przywiózł. :)
                                                    No to se zapalem i pójdem spać. :)
                                                    Dobranoc dzieci. :)
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 03:47
                                                    Tylko znowu, qva, te ptaki śpiewajom. :/
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 04:06
                                                    to se qva okno zamknij
                                                    albo uszy wylacz :P
                                                  • ksiestwokaliskie Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 11:12
                                                    wielkopolskawschodnia napisał:

                                                    > Tylko znowu, qva, te ptaki śpiewajom. :/
                                                    a to na "dympcu" nie zawracają? ;)
                                                  • o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 13:11
                                                    Nie, na Dympcu jeszcze nie, one dopiero pod Mosinom zawracajom. :o
                                                  • mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:28
                                                    o00 napisał:

                                                    > Nie, na Dympcu jeszcze nie, one dopiero pod Mosinom zawracajom. :o


                                                    Po jakiemu Ty gadasz?????????????!!!!!
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:36
                                                    Jak to po jakiemu? Po dympcku. Przecież muszę się jakoś integrować, prawda? :>
                                                  • mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:36
                                                    a sam mi zwracałeś uwage
                                                  • mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:36
                                                    kiedy ja się integrowałem z Górnym Śląskiem!
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:39
                                                    To który ty Ślunzok jezdeś? Dolny, czy Górny? :>
                                                  • mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:39
                                                    Dolny ale chciałem się zintegrować z ziomami z Katowic i okolic a Ty na mnie z
                                                    pyskiem " młody po jakiemu Ty piszesz itp itd"
                                                  • mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:40
                                                    i oczywiście milion wykrzykników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:41
                                                    Ale ty mieszkasz w Wielkopolsce Wschodniej, w Kaliszu, to dlaczego z Górnym
                                                    Śląskiem chcesz się integrować? :>
                                                  • mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:43
                                                    Kto Ci powiedział że cały czas mieszkam w WW w Kaliszu? Raczej teraz cześciej w
                                                    rodzinnym Wrocławiu. A choćbym mieszkał i w Olsztynie to i tak bym się chciał
                                                    integrować z Katowicami.. bo w końcu Katowice miasto bycze! (4 domy , 2 ulice)

                                                    ad. Kalisz miasto bycze 4 markety , 2 ulice
                                                  • wielkopolskawschodnia Re: Do Ebusi 18.07.06, 00:10
                                                    Ebusia, ty jeszcze nie wstałaś?
                                                    Nie można tak długo spać!
                                                    Wstawaj, już po dwunastej!
                                                    Zaraz ptaki zaczną śpiewać!
                                                  • ebusia_fam_fatal Do WielkopolskiWschodniej a nie WschodniejWlkp :) 18.07.06, 02:19
                                                    wielkopolskawschodnia napisał:

                                                    > Ebusia, ty jeszcze nie wstałaś?
                                                    > Nie można tak długo spać!
                                                    > Wstawaj, już po dwunastej!
                                                    > Zaraz ptaki zaczną śpiewać!

                                                    cośTy! ja sie jeszcze nie polozylam :D
                                                    jak mam wakacje to mam nocny tryb zycia i wstaje na dobranocke :D
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 03:33
                                                    Dobranoc / Dzień dobry.
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 03:44
                                                    zdecyduj sie bo nie wiem czy zaprosic Cie na sniadanie czy nie :D
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:35
                                                    Wstałem! :] (Dziś troszkę wcześniej.)
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:37
                                                    no ja wlasnie tez :))
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:38
                                                    A co było na śniadanie? Ptasie mleko?
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:42
                                                    cos Ty! jeszcze nie zdazylam pomyslec o sniadaniu! ja naprawde dopiero wyszlam z
                                                    wyrka!
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:44
                                                    No ale ja pytam o to śniadanie w nocy, na które nie wiedziałaś czy mnie
                                                    zaprosić czy nie...
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:45
                                                    tamto sniadanie to bylo drugie sniadanie:P
                                                    hhihihihihi
                                                    zjadlam orzechy laskowe z gorzkiej czekoladzie
                                                    mniam :P
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:55
                                                    Te wedlowskie, czy jakie?
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:57
                                                    jutrzenka
                                                  • mlodykalisz ale wy zaśmiecacie to forum 18.07.06, 11:05
                                                    nawet nie chce mi się tego czytać :D
                                                  • o00 Re: ale wy zaśmiecacie to forum 18.07.06, 11:10
                                                    Ale my to sobie śmiecimy tylko w jednym wątku, a ty śmiecisz wątkami po całym
                                                    forum. :p Zresztą właśnie śmiecimy w twoim wątku - ale ty chyba właśnie po to
                                                    go założyłeś, żeby w nim śmiecić, prawda?
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 11:05
                                                    Sprawdzę.
                                                    A te z "Solidarności" jadłaś (ale to są w mlecznej)?
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 11:16
                                                    no ale w mlecznej sa takie ... nijakie
                                                  • ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 11:17
                                                    nie jadlam solidarnosciowych :)
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 18:04
                                                    Eee, wiecie co... idę się żdżemnońć troszku...
                                                  • szycha-ns Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 21:37
                                                    o00 pewnie śpi ;) a ja przejadę się trochę rowerem, mamy taki piękny wieczór.
                                                  • ksiestwokaliskie Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 21:41
                                                    a ja sobie walnę browara, taki mamy ciepły wieczór :)
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 22:02
                                                    A ja będę mieć taki wyspany wieczór. :)
                                                  • ksiestwokaliskie Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 22:03
                                                    i znowu będziesz siedział na necie do 4.30 :)
                                                  • mlodykalisz Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 22:38
                                                    :)
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 22:48
                                                    A co? Zazdrościsz? :> :p
                                                  • mlodykalisz Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 22:53
                                                    a ja właśnie sobie pije piwko :)
                                                  • ksiestwokaliskie Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 22:55
                                                    ja właśnie kończę :)
                                                  • szycha-ns Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 00:28
                                                    Właśnie wróciłem z przejażdżki, nie ma nic lepszego od wieczornej jazdy
                                                    rowerem :)
                                                  • ksiestwokaliskie Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 00:31
                                                    ja tam wolę sex :) dobrej nocy:)
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 02:25
                                                    No to ja sobie dzisiaj pójdę wcześniej spać. :)
                                                  • farbenheit Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 02:29
                                                    a ebusia znowu nie poszla wczesnie (w Waszym mniemaniu) spac :D

                                                    nota bene
                                                    macie pozdrowienia od ebusi :D
                                                    hihihi
                                                  • mlodykalisz Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 11:48
                                                    Ja już nie śpie :)
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 12:05
                                                    Wstaaałeeem!
                                                    I już jednego posta napisaaałeeeem!
                                                  • ksiestwokaliskie Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 12:09
                                                    to nie obijaj się, tylko wrzuc fotki do galerii :>
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 18:01
                                                    O jeny, jak mi się spać chce.
                                                    Normalnie już nie mogę...
                                                  • o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 21.07.06, 01:16
                                                    Dobranoc. :)
                                                  • rozmowyrolowane Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 11.08.06, 10:45
                                                    o00 napisał:

                                                    > Dzień dobry, dzień dobry! (Właśnie wstałem.)


                                                    Co za pech!!!!!!
      • ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 16.07.06, 01:58
        młody, wymiekles? :P
    • intermasterkalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 16.07.06, 00:46
      JA nie śpię, często chodzę późno spać, ale się bałem przyznać :D
      • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 16.07.06, 00:48
        dla niektorych to poxno to wczesnie jest :)
        no widzisz. przelamales strach i jest lepiej, prawda? :)
    • mlodykalisz ech dzieci dzieci... 16.07.06, 13:36
      :P
      • ebusia_fam_fatal Re: ech dzieci dzieci... 16.07.06, 14:29
        ale za to jakie kochane :D
    • ksiestwokaliskie Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 16.07.06, 23:07
      i co, śpicie? :P
      • asiasia1 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 16.07.06, 23:47
        zależy o kogo pytasz ?
      • wielkopolskawschodnia Re: Kto jeszcze nie śpi 17.07.06, 01:49
        Nieee, ja dopiero bramę zamknąłem, a teraz muszę całą kamienicę pozamiatać. :)
        • ksiestwokaliskie Re: Kto jeszcze nie śpi 17.07.06, 11:13
          wielkopolskawschodnia napisał:

          > Nieee, ja dopiero bramę zamknąłem, a teraz muszę całą kamienicę pozamiatać. :)
          i wtedy na drugą zmianę do roboty - jako mleczarz :))
          • o00 Re: Kto jeszcze nie śpi 17.07.06, 13:13
            No już rozwiozłem (trochę sie skwasiło, ale co tam) - to teraz się zdrzemnę. :)
    • mlodykalisz :))))))) 17.07.06, 23:26
      :)))))
    • kaliszanin2 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 18.07.06, 22:50
      Ciekawe jak by się rozwijał wątek "Kto już śpi".
      • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 18.07.06, 22:51
        kaliszanin2 napisał:

        > Ciekawe jak by się rozwijał wątek "Kto już śpi".


        Dzięki dla tego kto założył ten wątek!!! to musi być spoko kolo :)
    • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:15
      ja :P
      farben tez sie tu gdzies snuje wiec tez nie spi :))
      • o00 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:25
        Dzisiaj to chyba NIKT (z wyjątkiem forum Ostrowa) nie śpi. :)
        • ksiestwokaliskie Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:26
          ja jeszcze nie śpię ale już mnie muli coraz bardziej.
          • o00 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:41
            No to idź spać, to się zresetujesz. :)
            • ksiestwokaliskie Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:47
              idę, idę, chociaż duchota jak cholera, trudno spac w takim klimacie :/
        • ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:45
          Nikt nie spi, a ja tez nie spie ;)
    • wampuka Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 03:18
      A teraz to nie ma z kim pogadać...? No to idę spać ;)
    • wielkopolskawschodnia Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 03:31
      Insomnia magnifica! :>
      • mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 10:10
        ja też wtedy nie spałem :P ale nie byłem na tym forum.. wolałem gadu:P
    • mlodykalisz D u b e l 22.07.06, 10:11
      Nie wiem czy wiecie ale zdublowaliśmy Ostrów w ilości postów na forum... mamy
      już ponad 2 razy wiecej...
      • szycha-ns Re: D u b e l 22.07.06, 10:26
        Ostrów ma jakiś zastój...
        • ksiestwokaliskie Re: D u b e l 22.07.06, 11:27
          i w dodatku spora częśc postów w ostatnich czasach to dzieło nie-ostrowian.
          • wielkopolskawschodnia Re: D u b e l 22.07.06, 11:31
            Bo jakie społeczeństwo (lokalne), taka społeczność (internetowa).

            Ale to wątek o spaniu jest, a nie o dublowaniu. :)
            (Młody, tylko nie zakładaj wątku o dublu, pliiiz...)

            A tak w ogóle: Dzień Dobry!
          • kaliszanin2 Re: D u b e l 22.07.06, 11:32
            ksiestwokaliskie napisał:

            > i w dodatku spora częśc postów w ostatnich czasach to dzieło nie-ostrowian.

            Prawdę mówiąc, to mógłby się trochę Ostrów wziąć do roboty i ustanowić sobie
            moderatora. Co najmniej jeden temat, tj. aglomeracja, nie może być bez ich
            głosów w pełni omówiony, a także temat województwa lepiej byłoby dyskutować
            (byle merytorycznie) z ich udziałem.
            • mlodykalisz Re: D u b e l 22.07.06, 11:33
              ww
              a czemu Ty prawie w każdym wątku musisz pisać w ten s-p-o-s-ó-b ... jakbyśmy
              byli jacyś ułomni i nie wiedzieli o co Ci chodzi...

              Dzień Dobry
              • ksiestwokaliskie Re: D u b e l 22.07.06, 11:34
                będziecie się zaraz kłócic? :>
                • mlodykalisz Re: D u b e l 22.07.06, 11:36
                  NIE
                  • mlodykalisz Re: D u b e l 22.07.06, 11:37
                    To tylko rutynowe pytanie z ciekawości ...

                    nie bój ża-by ---------->k-s-i-ę-s-t-w-o :D
              • kaliszanin2 Re: D u b e l 22.07.06, 11:37
                ww już nie śpi, ale chyba odpowiedziałeś nie w jego podwątku. ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka