mlodykalisz 17.06.06, 23:37 W dzień prawie nikogo nie ma (nie dziwie się) a teraz wszyscy śpią? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arek_753 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 17.06.06, 23:56 Ja nie śpie , też jeden z kaliskich fanatyków. Odpowiedz Link Zgłoś
michal714 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 18.06.06, 02:19 Ja nie śpie, zawsze czuwam:P Odpowiedz Link Zgłoś
farbenheit Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 19.06.06, 23:32 Ja nie spie a co? Tematow na wątki zbrakło? Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 20.06.06, 11:19 ja nie spie :P jeszcze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszanin2 Stary niedźwiedź :) 20.06.06, 12:43 Teraz może nas zjeść, zasypia dopiero na zimę. :) Odpowiedz Link Zgłoś
asiasia1 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 25.06.06, 23:20 ja nie śpie, czekam aby ktos mi bajeczke opowiedział na dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
plus601 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 26.06.06, 21:07 asiasia1 napisała: > ja nie śpie, czekam aby ktos mi bajeczke opowiedział na dobranoc Czemu kobiety lubią aby je bajerować? Odpowiedz Link Zgłoś
asiasia1 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 26.06.06, 21:28 bo czasami po dobrej bajeczce od faceta lepiej się śpi :-D w pozytwnym znaczeniu tego słowa ("dobra bajeczka") Odpowiedz Link Zgłoś
plus601 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 26.06.06, 21:45 asiasia1 napisała: > bo czasami po dobrej bajeczce od faceta lepiej się śpi :-D w pozytwnym > znaczeniu tego słowa ("dobra bajeczka") To prawda, bo jak bajeczkę opowiada się do 2-3 w nocy to..... chce się później spać i to dobrze, z marzeniami sennymi. Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:13 wszyscy nie niewszyscy.. wszyscy nie spia? niewszyscy spia? niewszyscy nie spia? lol :D Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:14 przyjmij moje zaproszenie na wizytówce :) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:15 jaaaaaa? a moze ja nie chce przyjac? :P tak na serio - nie zauwazylam :) ide poczytac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:17 mlody, to foto to mam nadzieje nie Twoja siostra? nietwoja siostra Twoja niesiostra? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:28 nie widze :) musze torche poczekac.. co tam mlody, do koszalina Cie zawialo ostatnio widzialam :D:D Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:29 ano.. Kampania promocyjna na rzecz miasta Kalisza, działa :D Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:31 dziala? na jakiej podstawie tak sądzisz? :) (: Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:31 bo wrzucałem adres mojego albumu na fora różnych miast :) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:32 aaaalbum, faktycznie, zapomnialam juz o nim :D :) spamer :PP Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:33 na razie album nie dzxiała bo jest przenoszony na inne serwery ale od poniedziałku już chyba będzie :P Dam linka na Sieradzu na 100% :P Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:35 o nie, tylko nie na Sieradzu :PP Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:35 Na Sieradzu przede wszystkim! :) Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:37 Tak! wy macie najbliżej do Kalisza... więc zapraszamy... przywieźcie tu troche kasy :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:38 kasy? zoba jakie u nas malkontenctwo oni predzej pojada ZA kasą mowie oni, bo ja sie nie wybieram ani na narzekactwo ani za kasą ;) wole w celach rekreacyjnych - na rowerku - bez pieniazkow :] Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:39 no ale namów swoją rodzinę i znajomych żeby pojechali do Kaliszewa i najlepiej na pare dni :D Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:40 a przenocujesz ich ? :) sam ich namow :) ja tu tylko zapalam swiatlo :) Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:42 są hotele:P Kurde nie wiem co z tą fotką :>:>:> Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:42 no ja tez nie wiem az sie chyba na drugi bok w tej mojej przerzuce :D Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:43 dziwne jest to że jak klikam np. na miniaturkę twojej fotki to nowa jest tej samej wielkości :D Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:44 to nie jest dziwne ona jest taka malutka :D wiesz.. o wizerunek trzeba dbac, po co ogladac mialbys mi np zmarszczki albo dziury w zebach ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:47 akurat masz dziury w zebach i zmarszczki Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:51 no widzisz jakby foto bylo wieksze, to bys je widzial a tak to nie chcesz wierzyc :) to sie nazywa marketing:D Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:58 mlody, idx juz spac ;) (tak mowia dorosli, gdy temat staje sie niewygodny :D) a ja w ogole wiadomosci ogladam i mi nie przeszkadzaj :D co z Twoim foto? :PP Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:57 lol jest moja fotka haha Odpowiedz Link Zgłoś
szycha-ns Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:59 Masz specyficzne poczucie humoru ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 14.07.06, 23:59 "już późno a nam się jeszcze nie chcę spać..." będziemy pić czerwone wino:D lol a jutro księstwo będzie caly happy tym co tu zastanie :D a co tam... Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:00 no co kazdym postem mowimy ze "ja jeszcze nie spie" :) ksiestwo, nie bij <zeby> Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:00 Ela podoba Ci się :D .. mam jeszcze inne :P bardziej glamur :D Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:01 bueheheheehehe :D dawaj na maila :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:03 może póxniej :D albo nie bo się wstydze:D Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:04 haha no to nie wstydx sie :) zoba, szycha sie nie wstydzi :D Odpowiedz Link Zgłoś
szycha-ns Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:28 Coś taki niecierpliwy? Nie moja wina, że tak długo trzeba czekać aż zdjęcie pojawi się w wizytówce. Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 15.07.06, 00:36 o foto szychy :D kto nastepny? :D Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Kto jeszcze nie śpi 15.07.06, 01:58 Właśnie wstałem. :] Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi 15.07.06, 08:26 wielkopolskawschodnia napisał: > Właśnie wstałem. :] dzien dobry :] Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie co to ma być? 15.07.06, 11:08 ale sobie pogaduchy urządziliście :> Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz wstałem :P 15.07.06, 11:37 ja też właśnie wstałem... :) cześc Elizabeth :P Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: wstałem :P 15.07.06, 11:50 mlodykalisz napisał: > ja też właśnie wstałem... :) umyj zatem zęby :) Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: wstałem :P 15.07.06, 11:59 już umyłem... swoją drogą to dzisiaj krótko spałem... od 2 w nocy do 11 za krótko!!!! zwykle śpię do 12 :> Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: wstałem :P 15.07.06, 12:08 dobrze masz:) mi kobieta nie daje spać dlużej niż do 9 :/ chociaż dzisiaj nie reagowalem na pobudki i przetrzymalem do 10 :) Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: wstałem :P 15.07.06, 12:12 To w takim razie nie żałuje że jestem już singlem :) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: wstałem :P 15.07.06, 16:02 czesc młody :) ja wstalam o 8 :) fajnie nie? :D Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 15.07.06, 23:29 ja nie śpię :) Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 15.07.06, 23:39 a reszta to słabiaki Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 15.07.06, 23:59 sam jestes słabiak :PP spales do 11 i myslisz ze jestes figofago bo teraz nei spisz :PP ;) jak minal dzien? Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 16.07.06, 00:32 Ktoś chce iść w zawody ze mną w jeszcze-nie-spaniu? (Ksienztwo coś o tym wie.) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 16.07.06, 00:45 mnie troche wysiada bateria juz :) ale w sumie moge powalczyc :) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 00:49 Przejdź na zasilanie zewnętrzne. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 00:55 myslicie, ze bateria "wsadzona" oddolnie pomoze? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 00:58 Ebusia, ty się nie stymuluj w ten sposób... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:00 hihihi ale skoro mam mozliwosc :D to w jaki sie mam? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:04 Hm, no nie wiem, bo nie wiem jakie są twoje ulubione stymulatory... Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:08 najlepiej tak z wiaderko prądu.. tylko o odpowiednim napięciu :D bajka o napięciu opowiedziana przez nauczyciela fizyki w podstawowce: na pięciu napadło dziesięciu :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:09 I z pół wiaderka noradrenaliny. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:17 noo niech Ci bedzie:) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:53 No i jak tam? Doładowałaś się już? :> Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 01:54 jeszcze nie ale sie rozkrecam :D Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:10 No to coś ci powiem. :) Ja postanowiłem sobie, że od tego weekendu reguluję cykle dzienno-nocne i chyba jestem w rozterce - bo nie wiem, czy dla tego, kto dzisiaj pójdzie najpóźniej spać przewidziano jakieś nagrody (poniżej ptasiego mleczka o smaku waniliowym nie schodzę!) czy nie. :/ Ty coś wiesz o nagrodach? Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:14 ptasie mleczko moze byc :D ale tylko waniliowe! proponuje taki uklad: idziemy spac a jutro zajadamy sie ptasim mleczkiem ja kupie Tobie, Ty mnie i sobie zjemy :) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:15 tylko wiesz. nie mow nikomu o tym ukladzie, zeby nie bylo. niech mysla ze nie poszlismy w ogole spac:P a .. no i zeby nam ptasiego nie zezarli ;D Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:17 Umowa stoi! :) Jest tylko problem - jeśli my teraz pójdziemy spać, a za godzinę ktoś wpadnie i się zamelduje, to co - i tak jutro kupujemy, czy nie? :> Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:19 kupujemy! co se bedziemy zalowac :D Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:21 Oki, tylko pamiętaj: nikomu nie mówimy! W takim razie: Do-bra-noc, mniam-mniam. Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 02:23 hihi dobranoc :) ćśśśśś Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 03:43 O jeżu iglasty! Gdzie jest to pokrętełko od regulacji cyklów dzienno-nocnych? :> Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 10:02 mówilem, żebyś nie kupowal ruskich bateryjek do pokrętla :) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 12:42 dzien dobry hihi Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 14:39 Dzień dobry, dzień dobry! (Właśnie wstałem.) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 15:43 no ja tez sie witalam jak wstalam :D hyhyhy teraz szamie sovbie pyyysznego murzynka urodzinowego mojej dziewczyny :D a poxniej na ptasie mleczko mniam mniam :D Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 15:45 Hmmm... No ja nie mam swojego chłopaka, żeby mu coś zszamać. :o :D Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 15:47 Ej, a dlaczego drzewko postowe tak się nam dziwnie wyprostowało? :> Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 17:51 ej nie wiem wlasnie ale tak sie robi :D Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 20:21 ebusia_fam_fatal napisała: > teraz szamie sovbie pyyysznego murzynka jesteś kanibalką? :) ;) > urodzinowego mojej dziewczyny :D jesteś les? :) ;) > a poxniej na ptasie mleczko mniam mniam :D ale chyba to nie jest mleczko z kaczki? :) ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 02:41 > > teraz szamie sovbie pyyysznego murzynka > jesteś kanibalką? :) ;) nie :)) > > urodzinowego mojej dziewczyny :D > jesteś les? :) ;) nie :)) > > a poxniej na ptasie mleczko mniam mniam :D > ale chyba to nie jest mleczko z kaczki? :) ;) nie, to jest mleczko z wedla :D Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 16.07.06, 20:20 WW - żyjesz jak nocny stróż;) śpisz do wpól do trzeciej, chodzisz spać nad ranem :))) Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 01:51 Oj Ksienztwo, przecież dziewczyną Ebusi jest (chyba) Farbenheit, co nie? Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 02:41 ebusi dziewczyna nie jest farbenheit on jkest moim mezem :) Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 02:47 No dobrze, tylko kto w takim razie jest mężem Farbenheita? :o Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 03:06 No qva, no! Jest środek nocy, poszedłem do nocnego, a oni w środku nocy nocny zamknęli. No qva, no. Aż myślałem, że lutnę w ten nocny. Gdzie ja teraz fajki i mleko kupię? No bez mleka to jeszcze, ale bez fajek? No qva, no. Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 03:08 I taki mróz jest, że jak poszedłem w koszulce, to mnie tak przetelepało, że w polar musiałem wskoczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 03:11 No jeszcze parę kostek mleka zostało, ale jak bez fajek? Na Wildę mam iść, czy co? No qva! Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 03:45 Taksiarz mi przywiózł. :) No to se zapalem i pójdem spać. :) Dobranoc dzieci. :) Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 03:47 Tylko znowu, qva, te ptaki śpiewajom. :/ Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 04:06 to se qva okno zamknij albo uszy wylacz :P Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 11:12 wielkopolskawschodnia napisał: > Tylko znowu, qva, te ptaki śpiewajom. :/ a to na "dympcu" nie zawracają? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 13:11 Nie, na Dympcu jeszcze nie, one dopiero pod Mosinom zawracajom. :o Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:28 o00 napisał: > Nie, na Dympcu jeszcze nie, one dopiero pod Mosinom zawracajom. :o Po jakiemu Ty gadasz?????????????!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:36 Jak to po jakiemu? Po dympcku. Przecież muszę się jakoś integrować, prawda? :> Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:36 a sam mi zwracałeś uwage Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:36 kiedy ja się integrowałem z Górnym Śląskiem! Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:39 To który ty Ślunzok jezdeś? Dolny, czy Górny? :> Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:39 Dolny ale chciałem się zintegrować z ziomami z Katowic i okolic a Ty na mnie z pyskiem " młody po jakiemu Ty piszesz itp itd" Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:40 i oczywiście milion wykrzykników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:41 Ale ty mieszkasz w Wielkopolsce Wschodniej, w Kaliszu, to dlaczego z Górnym Śląskiem chcesz się integrować? :> Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 17.07.06, 23:43 Kto Ci powiedział że cały czas mieszkam w WW w Kaliszu? Raczej teraz cześciej w rodzinnym Wrocławiu. A choćbym mieszkał i w Olsztynie to i tak bym się chciał integrować z Katowicami.. bo w końcu Katowice miasto bycze! (4 domy , 2 ulice) ad. Kalisz miasto bycze 4 markety , 2 ulice Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Do Ebusi 18.07.06, 00:10 Ebusia, ty jeszcze nie wstałaś? Nie można tak długo spać! Wstawaj, już po dwunastej! Zaraz ptaki zaczną śpiewać! Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Do WielkopolskiWschodniej a nie WschodniejWlkp :) 18.07.06, 02:19 wielkopolskawschodnia napisał: > Ebusia, ty jeszcze nie wstałaś? > Nie można tak długo spać! > Wstawaj, już po dwunastej! > Zaraz ptaki zaczną śpiewać! cośTy! ja sie jeszcze nie polozylam :D jak mam wakacje to mam nocny tryb zycia i wstaje na dobranocke :D Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 03:44 zdecyduj sie bo nie wiem czy zaprosic Cie na sniadanie czy nie :D Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:35 Wstałem! :] (Dziś troszkę wcześniej.) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:37 no ja wlasnie tez :)) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:38 A co było na śniadanie? Ptasie mleko? Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:42 cos Ty! jeszcze nie zdazylam pomyslec o sniadaniu! ja naprawde dopiero wyszlam z wyrka! Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:44 No ale ja pytam o to śniadanie w nocy, na które nie wiedziałaś czy mnie zaprosić czy nie... Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 10:45 tamto sniadanie to bylo drugie sniadanie:P hhihihihihi zjadlam orzechy laskowe z gorzkiej czekoladzie mniam :P Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz ale wy zaśmiecacie to forum 18.07.06, 11:05 nawet nie chce mi się tego czytać :D Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: ale wy zaśmiecacie to forum 18.07.06, 11:10 Ale my to sobie śmiecimy tylko w jednym wątku, a ty śmiecisz wątkami po całym forum. :p Zresztą właśnie śmiecimy w twoim wątku - ale ty chyba właśnie po to go założyłeś, żeby w nim śmiecić, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 11:05 Sprawdzę. A te z "Solidarności" jadłaś (ale to są w mlecznej)? Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 11:16 no ale w mlecznej sa takie ... nijakie Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 11:17 nie jadlam solidarnosciowych :) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 18:04 Eee, wiecie co... idę się żdżemnońć troszku... Odpowiedz Link Zgłoś
szycha-ns Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 21:37 o00 pewnie śpi ;) a ja przejadę się trochę rowerem, mamy taki piękny wieczór. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 21:41 a ja sobie walnę browara, taki mamy ciepły wieczór :) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 22:02 A ja będę mieć taki wyspany wieczór. :) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 22:03 i znowu będziesz siedział na necie do 4.30 :) Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 22:53 a ja właśnie sobie pije piwko :) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 18.07.06, 22:55 ja właśnie kończę :) Odpowiedz Link Zgłoś
szycha-ns Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 00:28 Właśnie wróciłem z przejażdżki, nie ma nic lepszego od wieczornej jazdy rowerem :) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 00:31 ja tam wolę sex :) dobrej nocy:) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 02:25 No to ja sobie dzisiaj pójdę wcześniej spać. :) Odpowiedz Link Zgłoś
farbenheit Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 02:29 a ebusia znowu nie poszla wczesnie (w Waszym mniemaniu) spac :D nota bene macie pozdrowienia od ebusi :D hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 12:05 Wstaaałeeem! I już jednego posta napisaaałeeeem! Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 12:09 to nie obijaj się, tylko wrzuc fotki do galerii :> Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Aaa, aaa, aaa, kotki dwa 19.07.06, 18:01 O jeny, jak mi się spać chce. Normalnie już nie mogę... Odpowiedz Link Zgłoś
rozmowyrolowane Re: Ja jeszcze nie... ale wy tak? 11.08.06, 10:45 o00 napisał: > Dzień dobry, dzień dobry! (Właśnie wstałem.) Co za pech!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Ja jeszcze nie .. ale wy tak? 16.07.06, 01:58 młody, wymiekles? :P Odpowiedz Link Zgłoś
intermasterkalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 16.07.06, 00:46 JA nie śpię, często chodzę późno spać, ale się bałem przyznać :D Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 16.07.06, 00:48 dla niektorych to poxno to wczesnie jest :) no widzisz. przelamales strach i jest lepiej, prawda? :) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: ech dzieci dzieci... 16.07.06, 14:29 ale za to jakie kochane :D Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Kto jeszcze nie śpi 17.07.06, 01:49 Nieee, ja dopiero bramę zamknąłem, a teraz muszę całą kamienicę pozamiatać. :) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Kto jeszcze nie śpi 17.07.06, 11:13 wielkopolskawschodnia napisał: > Nieee, ja dopiero bramę zamknąłem, a teraz muszę całą kamienicę pozamiatać. :) i wtedy na drugą zmianę do roboty - jako mleczarz :)) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Kto jeszcze nie śpi 17.07.06, 13:13 No już rozwiozłem (trochę sie skwasiło, ale co tam) - to teraz się zdrzemnę. :) Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszanin2 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 18.07.06, 22:50 Ciekawe jak by się rozwijał wątek "Kto już śpi". Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 18.07.06, 22:51 kaliszanin2 napisał: > Ciekawe jak by się rozwijał wątek "Kto już śpi". Dzięki dla tego kto założył ten wątek!!! to musi być spoko kolo :) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:15 ja :P farben tez sie tu gdzies snuje wiec tez nie spi :)) Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:25 Dzisiaj to chyba NIKT (z wyjątkiem forum Ostrowa) nie śpi. :) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:26 ja jeszcze nie śpię ale już mnie muli coraz bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:41 No to idź spać, to się zresetujesz. :) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:47 idę, idę, chociaż duchota jak cholera, trudno spac w takim klimacie :/ Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 01:45 Nikt nie spi, a ja tez nie spie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wampuka Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 03:18 A teraz to nie ma z kim pogadać...? No to idę spać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 03:31 Insomnia magnifica! :> Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: Kto jeszcze nie śpi :P? 22.07.06, 10:10 ja też wtedy nie spałem :P ale nie byłem na tym forum.. wolałem gadu:P Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz D u b e l 22.07.06, 10:11 Nie wiem czy wiecie ale zdublowaliśmy Ostrów w ilości postów na forum... mamy już ponad 2 razy wiecej... Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: D u b e l 22.07.06, 11:27 i w dodatku spora częśc postów w ostatnich czasach to dzieło nie-ostrowian. Odpowiedz Link Zgłoś
wielkopolskawschodnia Re: D u b e l 22.07.06, 11:31 Bo jakie społeczeństwo (lokalne), taka społeczność (internetowa). Ale to wątek o spaniu jest, a nie o dublowaniu. :) (Młody, tylko nie zakładaj wątku o dublu, pliiiz...) A tak w ogóle: Dzień Dobry! Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszanin2 Re: D u b e l 22.07.06, 11:32 ksiestwokaliskie napisał: > i w dodatku spora częśc postów w ostatnich czasach to dzieło nie-ostrowian. Prawdę mówiąc, to mógłby się trochę Ostrów wziąć do roboty i ustanowić sobie moderatora. Co najmniej jeden temat, tj. aglomeracja, nie może być bez ich głosów w pełni omówiony, a także temat województwa lepiej byłoby dyskutować (byle merytorycznie) z ich udziałem. Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: D u b e l 22.07.06, 11:33 ww a czemu Ty prawie w każdym wątku musisz pisać w ten s-p-o-s-ó-b ... jakbyśmy byli jacyś ułomni i nie wiedzieli o co Ci chodzi... Dzień Dobry Odpowiedz Link Zgłoś
mlodykalisz Re: D u b e l 22.07.06, 11:37 To tylko rutynowe pytanie z ciekawości ... nie bój ża-by ---------->k-s-i-ę-s-t-w-o :D Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszanin2 Re: D u b e l 22.07.06, 11:37 ww już nie śpi, ale chyba odpowiedziałeś nie w jego podwątku. ;) Odpowiedz Link Zgłoś