Dodaj do ulubionych

O dwóch takich, co zniknęli z ramówki

03.02.06, 11:13
Cytat:
"Pierwszy półkownik IV RP

Zaplanowana na wczoraj na godzinę 9.40 w Programie 1 TVP emisja filmu „O
dwóch takich, co ukradli księżyc", z udziałem Lecha i Jarosława Kaczyńskich w
rolach Jacka i Placka, nie odbyła się. Na Woronicza nikt nie chciał nam
wyjaśnić, dlaczego doszło do zdjęcia emisji filmu.
Pretekstem na pewno nie mogła być żałoba narodowa, która formalnie przestała
obowiązywać dzień wcześniej. Kiedy próbowaliśmy wyjaśnić, co w takim razie
spowodowało zdjęcie filmu, poradzono nam skontaktować się z redaktor dyżurną
TVP. Redaktor odpowiedzi nie udzieliła kierując nas do sekretariatu
programowego Programu 1 TVP. W sekretariacie poinformowano nas, że „taka była
decyzja dyrektora programowego Programu 1" i że „zmiany dotyczyły ramówki do
końca tygodnia". Szczegółowej odpowiedzi miał udzielić dyrektor programowy
Jedynki Piotr Dejmek. - Proszę zostawić pytanie, oddzwonimy - obiecała
sekretarka. Jednak z powodu zajęć służbowych - jak usłyszeliśmy dobijając się
po raz kolejny do telewizji - dyrektor był nieuchwytny. Do chwili zamknięcia
gazety nie oddzwonił. (wiecej w Trybunie)"


Nara
Obserwuj wątek
    • jedzoslaw Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 03.02.06, 11:24
      Haha, dobre! Na pewno za granicą uruchomią specjalny kanał dla Polski, tak jak
      powstaje podobny dla Białorusi. A w nim wystąpią "zakazani" dla PiS-u i LPR-u
      dziennikarze, filmy, programy: "O dwóch takich...", Gembarowski, Tusk, Michnik,
      Rokita, Kwaśniewski, a może i Lech Wałęsa, którego Rydzyk średnio lubi. A w
      prasie drugiego obiegu znów popłynie twórczość Czesława Miłosza (w LPR go nie
      lubili) i Pawła Huelle...
      • jedzoslaw Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 03.02.06, 11:27
        ...i również Monika Olejnik, znienawidzona przez Leppera, oraz Szymon Majewski
        (za całokształt).
        • entefuhrer Na szczęście na Majewskiego to nawet Edgar ma.... 03.02.06, 16:55
          ...ręce za krótkie ;-)
      • dziedzicznacytadelafinansjery Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 03.02.06, 23:42
        Nie zapominajcie o bojowniku o wolność słowa i s standardy dziennikarskie red.
        Barańskim!
    • mikk Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 03.02.06, 16:23
      czego sie spodziwaliscie po ludziach, ktorych idolem jest Pinochet... nawet do pielgrzymowali do niego /mala litera nieprzypadkowa/...
      • forresty Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 03.02.06, 16:55
        niech się leje krew,
        niech żelazo zgrzyta,
        niechaj domy płoną
        rodzi się Rzeczpospolita
        • dziedzicznacytadelafinansjery Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 03.02.06, 23:44
          piękna poezja rewolucyjna! Jak zginiesz na barykadach walcząc z kaczyzmen, to
          osobiście ci pomnik ufunduję i wystapię do Rady Warszawwy o ulicę Forresty'ego!
          • jedzoslaw Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 04.02.06, 13:35
            Doszedł nowy artysta na indeksie artystów zakazanych. To Jacek Federowicz:
            www.dobryhumor.pl/index.php?news_id=414
            • zuzanna6 Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 04.02.06, 15:24
              komuno nie wracaj... bez wzgledu na to jaki masz kolor...
              • zuzanna6 Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 04.02.06, 15:27
                ps. a tak wogole to wszystko jeszscze do mnie nie dociera
                nie wierze, wierzyc nie chce, ze ci co o wolnosc walczyli, tak opacznie te
                wolnosc rozmieja
    • markus.kembi Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 04.02.06, 15:30
      To dlatego, że ramówka ostatnio uległa zmianie. Z piątkowego programu wyrzucono
      "Alternatywy 4", a nawet "Sztos", bo to o cinkciarzach za tzw. "komuny" i się
      nieprzyjemnie kojarzy. Nie może być nawet żadnych niepoważnych bajek dla dzieci,
      w rodzaju "O dwóch takich" - naród trzeba wychowywać w duchu patriotycznym i
      pokazać "Potop", na przekór niedowiarkom, którzy śmią twierdzić, że żadna
      bohaterska obrona Częstochowy nie miała miejsca.
      • bazyliszek4 Re: O dwóch takich, co zniknęli z ramówki 04.02.06, 19:31
        podobno w ZSRR pokazywano nieraz fragmenty filmu Eisensteina jako zdjęcia
        dokumentalne z ataku na Pałac Zimowy. w IV RP będą pokazywać film Hoffmanna
        jako relację z obrony Częstochowy.
        fakt, że są to zdjęcia kolorowe dowodzi zaś wyższości Lachów nad Kacapami...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka