narazka
03.02.06, 11:13
Cytat:
"Pierwszy półkownik IV RP
Zaplanowana na wczoraj na godzinę 9.40 w Programie 1 TVP emisja filmu „O
dwóch takich, co ukradli księżyc", z udziałem Lecha i Jarosława Kaczyńskich w
rolach Jacka i Placka, nie odbyła się. Na Woronicza nikt nie chciał nam
wyjaśnić, dlaczego doszło do zdjęcia emisji filmu.
Pretekstem na pewno nie mogła być żałoba narodowa, która formalnie przestała
obowiązywać dzień wcześniej. Kiedy próbowaliśmy wyjaśnić, co w takim razie
spowodowało zdjęcie filmu, poradzono nam skontaktować się z redaktor dyżurną
TVP. Redaktor odpowiedzi nie udzieliła kierując nas do sekretariatu
programowego Programu 1 TVP. W sekretariacie poinformowano nas, że „taka była
decyzja dyrektora programowego Programu 1" i że „zmiany dotyczyły ramówki do
końca tygodnia". Szczegółowej odpowiedzi miał udzielić dyrektor programowy
Jedynki Piotr Dejmek. - Proszę zostawić pytanie, oddzwonimy - obiecała
sekretarka. Jednak z powodu zajęć służbowych - jak usłyszeliśmy dobijając się
po raz kolejny do telewizji - dyrektor był nieuchwytny. Do chwili zamknięcia
gazety nie oddzwonił. (wiecej w Trybunie)"
Nara