papak 18.03.06, 13:37 Panie panowie podzielcie się swoimi odczuciami: kto wywiera na Was największe wrażenie. ja osobiście stawiam na Martę Kuligowską z TVN - niesamowity głos i uśmiech Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grek.grek Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 13:51 Nieodmiennie ,od pewnego czasu, pani zapowiadająca pogodę w TVP 3... MOnika Andrzejczak,o ile mnie pamięć nie zawodzi ... Odpowiedz Link Zgłoś
tomy35 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:03 MAŁGOSIA OPCZOWSKA- prowadząca teleturnieje w tvn. cudowny usmiech, głos, figura i poczucie humoru. No 1!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gargamel131 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:21 No to u mnie bęzie tak: Małgorzata Wyszyńska z Teleexpressu. Beata Gubernat- prezenterka pogody w TVP3 Odpowiedz Link Zgłoś
markus.kembi Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:27 Marzena Słupkowska, pogodynka z TVP. I Anita Werner z TVN24, chociaż mam takie wrażenie, że ciężka praca widać że trochę ją wyniszcza, odbija się na jej wyglądzie. Odpowiedz Link Zgłoś
dennis26 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:29 To może nie z naszego podworka,prezenterka francuskiej tv super;) hasiok.com.pl/connect.php?id=588 Odpowiedz Link Zgłoś
kern3 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:54 zdecydowanie Małgosia Opczowska!!!! choć nie gram w te teleturnieje na Małgosie patrzec moge nawet cała dobe... kilka fajnych zdjeć www.opczowska.com/zdjecia21.html Odpowiedz Link Zgłoś
dakota77 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 15:23 Prześliczna ta Melissa. Odpowiedz Link Zgłoś
michal_82 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 16:14 Fajna :) Odpowiedz Link Zgłoś
kasiahej Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 09.04.06, 15:17 Brawo dla wszystkich polskich dziennikarek!! Co jak co ale w polskiej telewizji pieknych kobiecych twarzy jest pełno. poziom dziennikarstaw bywa rózny, ale przynajmniej zawsze jest na co popatrzeć Odpowiedz Link Zgłoś
august.bw Kamil i Tomasz!!! 18.03.06, 14:53 Jest taka miła parka. I tylko oni, ONI: Kamil Durczok i Tomasz Lis!!! Odpowiedz Link Zgłoś
karol714 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:56 Dla mnie od zawsze naj jest prezenterka Teleexpressu Małgorzata Wyszyńska. Styl i klasa. Odpowiedz Link Zgłoś
bea2006 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 15:15 A ja stawiam na P. Pochanke i P. Guligowską, obie z TVN. Odpowiedz Link Zgłoś
pump_it_up Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 15:25 Monika Olejnik, Hanna Smoktunowicz i Paulina Chylewska:) Odpowiedz Link Zgłoś
shatmach Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 15:26 Beata Chmielowska-Olech Odpowiedz Link Zgłoś
anaila Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 16:39 no ta, Melissa jest boska. ale i tak najpiękniejsza i najseksowniejsza jest Nina Terentiewa! Odpowiedz Link Zgłoś
dereck30 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 16:44 Kelly Brook. Nie uwierzycie, ale ona jest prezenterka w angielskiej TV. Tylko pozazdroscic Angolom. www.tyfinwallpapers.co.uk/image/kellybrook..jpg www.southcn.com/ent/gallery/kelly%20brook/200207010424_161387.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
miss_e Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 25.03.06, 18:32 Paulina Chylewska? Sympatyczna to ona jest ale nie piekna!!! Bez przesady.... H.Smoktunowicz jest naprawde ladna(widzialam na zywo), szkoda tylko, ze taka powazna na wizji bo normalnie sie czesciej usmiecha :) Odpowiedz Link Zgłoś
methinks Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 27.04.06, 14:23 Oj, potrafi sie filuternie usmiechnac... Odpowiedz Link Zgłoś
valdymaldy Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 22:48 Uwielbiam Małgorzatę Wyszyńską z Teleexpresu! Piekna kobieta. SUPER!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piwonia37 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 23:21 Zdecydowanie BEATA GRABARCZYK Polsat Odpowiedz Link Zgłoś
piterek_82 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 19.03.06, 10:28 Marzena Słupkowska(pogodynka w TVP1), Hanna Smoktunowicz, Beata Grabarczyk, Odpowiedz Link Zgłoś
sanna.i Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 08:15 A ja widzialam Wyszynska na zywo, w poczekalni kliniki ;-) Elegancka. Ale mnie sie bardziej podoba Konarska.Kiedys Molek... Odpowiedz Link Zgłoś
mozetakmozenie Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 19.03.06, 11:17 Marta Kuligowska za wdzięk i brak egzaltacji. Odpowiedz Link Zgłoś
falochron Marta Kuligowska 19.03.06, 19:14 Uśmiech jak miód i głos jak balsam . Mniam ... Odpowiedz Link Zgłoś
brian.e Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 10:09 Drogi Autorze watku ! Postawiłeś mnie w bardzo niezręcznej sytuacji ! Bowiem podobnie jak Ty uwielbiam Martę Kuligowską, w moim sercu ma status bogini :) Ale na pytanie, kto jest tą najnajnajpiękniejszą, musżę odpowiedzieć: Monika Białek z TV Puls - bardzo delikatna, wręcz anielska uroda, połączona z wielkim seksapilem. Ale po piętach jej depczą :) Beata Chmielowska, Justyna Pochanke, właśnie Marta Kuligowska , Dorota Gawryluk, ( to czołówka peletonu ) a za nimi jescze kilka innych ( w tym wymienione już tutaj M.Wyszyńska i pogodynki TVP3 ) Odpowiedz Link Zgłoś
chlupek Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 11:08 to jest niesamowite, za kazdym razem kiedy ogladam marte na tez zaczynam sie usmiechac. Odpowiedz Link Zgłoś
forjuu Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 09.04.06, 11:57 Kiedys MagdaMolek i jej proram w canal +, reflektor, naprawde kalsa, dzis ta pani suszy zeby na oiokraglo i stala sie zarozumiala,brakuje jej w tej chwili klasy, niestety, teraz:danuta dobrzynska, ktora nie jest egzaltowana, ma nieco drazniqacy glos,lae ok,i mooze patrycja redo,zimna pani, ale nie uwaza sie za guru jakiespochanke :), taki styl tvn - zimne panie, profesjonalistki.Natomiastpani pienskowska, no te jej yyy, jest nie do zniesienia!! Odpowiedz Link Zgłoś
karolek691 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 11:49 Ja też widziałem Małgosię Wyszyńską w Gal.Mokotów i... zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Nie wiedziałem, że Ona jest taka filigranowa i szczupła. Ma super figurę. Dla mnie Wyszyńska cała jest naj!!!! Piękna kobieta. Z roku na rok pięknieje. Mógłbym zatonąć w jej błękitnych oczach.... Już z niecierpliwością czekam na jej Teleexpress. Odpowiedz Link Zgłoś
kathmandu72 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 14:41 Agnieszka Górniakowska. Dziewczyna ma KLASĘ. Sprawia wrażenie osoby, która mocno chodzi po ziemi, wie co chce w życiu osiągnąć, ale jednocześnie jest wrażliwa i trzyma się zasad. Wydaje mi się również, iż nie ma tzw. "parcia na szkło" za wszelką cenę. Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 15:09 Joanna RAcewicz z Panoramy Odpowiedz Link Zgłoś
radamant Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 15:08 Na kolana to mnie żadna nie powala ale jeśli już: 1. TVN24 - była prezenterką faktów po angielsku ( nazwiska nie pomnę, podobno wyszła za mąż i zniknęła, a szkoda ). 2. Kinga Rusin ( widziałem na żywo, super figurka ). 3. Hania Smoktunowicz 4. Patrycja Redo 5. Adriana Niecko ( szkoda, że jej nie ma ) p.s. a ta francuzeczka jest niesamowita, w CNN też jest jedna super babka o indyjskim nazwisku, ciemna, prześliczna. Odpowiedz Link Zgłoś
mikk Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 17:26 Monita Rajpal z CNN jest zdecydowanym #1... Odpowiedz Link Zgłoś
piterek_82 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 17:07 A mnie ze CNN-u najbardziej podoba się czarna pani Ishia Sesay!!!Piękna!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piterek_82 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 17:11 A tu pani Monita, też bardzo ładna: www.cnn.com/CNN/anchors_reporters/rajpal.monita.html Odpowiedz Link Zgłoś
piterek_82 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 17:35 Oto to i Isha Sesay: www.tvnewsroom.co.uk/viewpictures.php?gallery=ishasesay Odpowiedz Link Zgłoś
katklos Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 17:35 Małgorzata Wyszyńska!! NAJ NAJ!! Odpowiedz Link Zgłoś
mozetakmozenie Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 10:24 Dziś Marta miała seriwy w Poranku, a ja chciałem jeszcze napisać, że jeżeli chodzi o urodę prezenterek to bardzo ciepła i urokliwa jest też Beata Tadla. Odpowiedz Link Zgłoś
jujuch Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 10:50 Agata Konarska www.katjusza.com/?m=person&a=agko Odpowiedz Link Zgłoś
leonzawodo Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 13:55 Małgorzata Wyszyńska z Teleexpressu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
muchomor9 Re: Małgosia Wyszyńska! 21.03.06, 15:32 Leon zgadzam się z Toba w 100% moim ideałem kobiety też jest Wyszyńska. Piękna i naturalna. Łyżkami mógłbym ją jeść Odpowiedz Link Zgłoś
bugabu Co Wy na Wyszyńską takie peany piejecie? 27.04.06, 15:25 Mam wrażenie że to wątek który ma ją promować i w tym celu został założony, a te wszystkie posty ją wychwalające są pisane przez tę samą osobę. Przecież ona jest wyjątkowo przeciętna, nawet na ekranie. A do tego widziałam ją na żywo i wyglądała paskudnie, miała podpuchnięte oczy i maskę na twarzy - ale może z telewizji wracała i nie zdążyła zmyć :-P Odpowiedz Link Zgłoś
joanna.gr Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 22.03.06, 10:43 Najpiekniejsza? Ona: www.film.com.pl/opis/d0000001840.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
mozetakmozenie Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 22.03.06, 10:45 To chyba Agata Konarska Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazda_polarna Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 22.03.06, 10:55 Moje typy: - Marta Kuligowska - Beata Tadla Obie Panie są bardzo naturalne. Są pięknymi kobietami. Odpowiedz Link Zgłoś
vadik Wyszyńska! 23.03.06, 09:20 Gosia Wyszyńska. Piękna, jej uśmiech to sama słodycz. Lubię ją bo jest naturalna. Odpowiedz Link Zgłoś
liveforever Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 23.03.06, 11:35 Jak dla mnie do OPOCZOWSKA z tvn gra:))) super laseczka ---------- fajne reklamy! Odpowiedz Link Zgłoś
tomy35 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 23.03.06, 17:58 ZGADZAM SIĘ!!!!! MAŁGOSIA OPCZOWSKA....NAJLEPSZA, BARDZO SEXI ALE Z DUŻĄ KLASĄ... Odpowiedz Link Zgłoś
dona.a Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 25.03.06, 19:14 w Dwójce bardzo podoba mi się Katarzyna Obara, niestety pojawia się rzadko Odpowiedz Link Zgłoś
igor741 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 25.03.06, 19:21 Nie. Kasię kojarzę i faktycznie jest ok. Ta dziewczyna jest nowa. Widziałem ją wczoraj pierwszy raz. Jestem pod wrażeniem. Tyle że nie wiem, jak się nazywa:( Odpowiedz Link Zgłoś
wojtach3 Małgośka Wyszyńska 25.03.06, 17:49 Małgosia Wyszyńska z Teleexpressu! Piekna kobieta, nic dodać nic ująć! Odpowiedz Link Zgłoś
igor741 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 25.03.06, 18:52 Wczoraj w dwójce widziałem śliczną dziewczynę. Dość długie brązowe włosy. Miły głos. Mówiła o tym, co w programie. Ale nie wiem jak się nazywa:( Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś