Dodaj do ulubionych

najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv

18.03.06, 13:37
Panie panowie podzielcie się swoimi odczuciami: kto wywiera na Was największe
wrażenie. ja osobiście stawiam na Martę Kuligowską z TVN - niesamowity głos i
uśmiech
Obserwuj wątek
    • grek.grek Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 13:51
      Nieodmiennie ,od pewnego czasu, pani zapowiadająca pogodę w TVP 3... MOnika Andrzejczak,o ile mnie pamięć nie zawodzi ...
      • tomy35 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:03
        MAŁGOSIA OPCZOWSKA- prowadząca teleturnieje w tvn.
        cudowny usmiech, głos, figura i poczucie humoru. No 1!!!
        • gargamel131 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:21
          No to u mnie bęzie tak:
          Małgorzata Wyszyńska z Teleexpressu.
          Beata Gubernat- prezenterka pogody w TVP3
          • markus.kembi Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:27
            Marzena Słupkowska, pogodynka z TVP. I Anita Werner z TVN24, chociaż mam takie
            wrażenie, że ciężka praca widać że trochę ją wyniszcza, odbija się na jej wyglądzie.
            • dennis26 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:29
              To może nie z naszego podworka,prezenterka francuskiej tv super;)
              hasiok.com.pl/connect.php?id=588
              • kern3 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:54
                zdecydowanie Małgosia Opczowska!!!!

                choć nie gram w te teleturnieje na Małgosie patrzec moge nawet cała dobe...
                kilka fajnych zdjeć

                www.opczowska.com/zdjecia21.html
              • dakota77 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 15:23
                Prześliczna ta Melissa.
              • michal_82 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 16:14
                Fajna :)
      • kasiahej Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 09.04.06, 15:17
        Brawo dla wszystkich polskich dziennikarek!! Co jak co ale w polskiej telewizji
        pieknych kobiecych twarzy jest pełno. poziom dziennikarstaw bywa rózny, ale
        przynajmniej zawsze jest na co popatrzeć
    • august.bw Kamil i Tomasz!!! 18.03.06, 14:53
      Jest taka miła parka. I tylko oni, ONI: Kamil Durczok i Tomasz Lis!!!
    • karol714 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 14:56
      Dla mnie od zawsze naj jest prezenterka Teleexpressu Małgorzata Wyszyńska. Styl
      i klasa.
    • bea2006 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 15:15
      A ja stawiam na P. Pochanke i P. Guligowską, obie z TVN.
      • pump_it_up Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 15:25
        Monika Olejnik, Hanna Smoktunowicz i Paulina Chylewska:)
        • shatmach Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 15:26
          Beata Chmielowska-Olech
          • anaila Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 16:39
            no ta, Melissa jest boska.
            ale i tak najpiękniejsza i najseksowniejsza jest Nina Terentiewa!
          • dereck30 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 16:44
            Kelly Brook.
            Nie uwierzycie, ale ona jest prezenterka w angielskiej TV.
            Tylko pozazdroscic Angolom.

            www.tyfinwallpapers.co.uk/image/kellybrook..jpg
            www.southcn.com/ent/gallery/kelly%20brook/200207010424_161387.jpg
        • miss_e Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 25.03.06, 18:32
          Paulina Chylewska? Sympatyczna to ona jest ale nie piekna!!!
          Bez przesady....
          H.Smoktunowicz jest naprawde ladna(widzialam na zywo), szkoda tylko, ze taka
          powazna na wizji bo normalnie sie czesciej usmiecha :)
          • methinks Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 27.04.06, 14:23
            Oj, potrafi sie filuternie usmiechnac...
    • valdymaldy Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 22:48
      Uwielbiam Małgorzatę Wyszyńską z Teleexpresu! Piekna kobieta. SUPER!!!
      • piwonia37 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 18.03.06, 23:21
        Zdecydowanie BEATA GRABARCZYK Polsat
        • piterek_82 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 19.03.06, 10:28
          Marzena Słupkowska(pogodynka w TVP1), Hanna Smoktunowicz, Beata Grabarczyk,
      • sanna.i Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 08:15
        A ja widzialam Wyszynska na zywo, w poczekalni kliniki ;-) Elegancka. Ale mnie
        sie bardziej podoba Konarska.Kiedys Molek...
    • mozetakmozenie Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 19.03.06, 11:17
      Marta Kuligowska za wdzięk i brak egzaltacji.
    • falochron Marta Kuligowska 19.03.06, 19:14
      Uśmiech jak miód i głos jak balsam . Mniam ...
    • brian.e Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 10:09
      Drogi Autorze watku !
      Postawiłeś mnie w bardzo niezręcznej sytuacji !
      Bowiem podobnie jak Ty uwielbiam Martę Kuligowską, w moim sercu ma status bogini :)
      Ale na pytanie, kto jest tą najnajnajpiękniejszą, musżę odpowiedzieć: Monika
      Białek z TV Puls - bardzo delikatna, wręcz anielska uroda, połączona z wielkim
      seksapilem.
      Ale po piętach jej depczą :) Beata Chmielowska, Justyna Pochanke, właśnie Marta
      Kuligowska , Dorota Gawryluk, ( to czołówka peletonu ) a za nimi jescze kilka
      innych ( w tym wymienione już tutaj M.Wyszyńska i pogodynki TVP3 )
    • chlupek Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 11:08
      to jest niesamowite, za kazdym razem kiedy ogladam marte na tez zaczynam sie
      usmiechac.
      • forjuu Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 09.04.06, 11:57
        Kiedys MagdaMolek i jej proram w canal +, reflektor, naprawde kalsa, dzis ta
        pani suszy zeby na oiokraglo i stala sie zarozumiala,brakuje jej w tej chwili
        klasy, niestety, teraz:danuta dobrzynska, ktora nie jest egzaltowana, ma nieco
        drazniqacy glos,lae ok,i mooze patrycja redo,zimna pani, ale nie uwaza sie za
        guru jakiespochanke :), taki styl tvn - zimne panie,
        profesjonalistki.Natomiastpani pienskowska, no te jej yyy, jest nie do zniesienia!!
    • karolek691 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 11:49
      Ja też widziałem Małgosię Wyszyńską w Gal.Mokotów i... zakochałem się od
      pierwszego wejrzenia. Nie wiedziałem, że Ona jest taka filigranowa i szczupła.
      Ma super figurę. Dla mnie Wyszyńska cała jest naj!!!! Piękna kobieta. Z roku na
      rok pięknieje. Mógłbym zatonąć w jej błękitnych oczach.... Już z
      niecierpliwością czekam na jej Teleexpress.









    • independent100 SaKoWsKa !!!! (tvn24) 20.03.06, 14:35
    • kathmandu72 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 14:41
      Agnieszka Górniakowska. Dziewczyna ma KLASĘ. Sprawia wrażenie osoby, która
      mocno chodzi po ziemi, wie co chce w życiu osiągnąć, ale jednocześnie jest
      wrażliwa i trzyma się zasad. Wydaje mi się również, iż nie ma tzw. "parcia na
      szkło" za wszelką cenę.
      • mozambique Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 15:09
        Joanna RAcewicz z Panoramy
    • radamant Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 15:08
      Na kolana to mnie żadna nie powala ale jeśli już:
      1. TVN24 - była prezenterką faktów po angielsku ( nazwiska nie pomnę, podobno
      wyszła za mąż i zniknęła, a szkoda ).
      2. Kinga Rusin ( widziałem na żywo, super figurka ).
      3. Hania Smoktunowicz
      4. Patrycja Redo
      5. Adriana Niecko ( szkoda, że jej nie ma )
      p.s. a ta francuzeczka jest niesamowita, w CNN też jest jedna super babka o
      indyjskim nazwisku, ciemna, prześliczna.
      • mikk Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 17:26
        Monita Rajpal z CNN jest zdecydowanym #1...
        • piterek_82 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 17:07
          A mnie ze CNN-u najbardziej podoba się czarna pani Ishia Sesay!!!Piękna!!!
          • piterek_82 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 17:11
            A tu pani Monita, też bardzo ładna:
            www.cnn.com/CNN/anchors_reporters/rajpal.monita.html
          • piterek_82 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 17:35
            Oto to i Isha Sesay:
            www.tvnewsroom.co.uk/viewpictures.php?gallery=ishasesay
    • katklos Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 20.03.06, 17:35
      Małgorzata Wyszyńska!! NAJ NAJ!!
    • mozetakmozenie Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 10:24
      Dziś Marta miała seriwy w Poranku, a ja chciałem jeszcze napisać, że jeżeli chodzi o urodę prezenterek to bardzo ciepła i urokliwa jest też Beata Tadla.
      • jujuch Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 10:50
        Agata Konarska

        www.katjusza.com/?m=person&a=agko
    • leonzawodo Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 21.03.06, 13:55
      Małgorzata Wyszyńska z Teleexpressu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • muchomor9 Re: Małgosia Wyszyńska! 21.03.06, 15:32
        Leon zgadzam się z Toba w 100% moim ideałem kobiety też jest Wyszyńska. Piękna
        i naturalna. Łyżkami mógłbym ją jeść
      • bugabu Co Wy na Wyszyńską takie peany piejecie? 27.04.06, 15:25
        Mam wrażenie że to wątek który ma ją promować i w tym celu został założony, a
        te wszystkie posty ją wychwalające są pisane przez tę samą osobę.
        Przecież ona jest wyjątkowo przeciętna, nawet na ekranie. A do tego widziałam
        ją na żywo i wyglądała paskudnie, miała podpuchnięte oczy i maskę na twarzy -
        ale może z telewizji wracała i nie zdążyła zmyć :-P
    • joanna.gr Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 22.03.06, 10:43
      Najpiekniejsza? Ona:

      www.film.com.pl/opis/d0000001840.jpg
      • mozetakmozenie Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 22.03.06, 10:45
        To chyba Agata Konarska
    • gwiazda_polarna Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 22.03.06, 10:55
      Moje typy:
      - Marta Kuligowska
      - Beata Tadla


      Obie Panie są bardzo naturalne. Są pięknymi kobietami.
    • vadik Wyszyńska! 23.03.06, 09:20
      Gosia Wyszyńska. Piękna, jej uśmiech to sama słodycz. Lubię ją bo jest
      naturalna.
    • august.bw TYLKO Magdalena 23.03.06, 09:56
      Magdalena Środa - ona, tylko ona!!!
    • liveforever Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 23.03.06, 11:35
      Jak dla mnie do OPOCZOWSKA z tvn gra:)))
      super laseczka


      ----------

      fajne reklamy!
      • tomy35 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 23.03.06, 17:58
        ZGADZAM SIĘ!!!!!
        MAŁGOSIA OPCZOWSKA....NAJLEPSZA, BARDZO SEXI ALE Z DUŻĄ KLASĄ...
        • dona.a Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 25.03.06, 19:14
          w Dwójce bardzo podoba mi się Katarzyna Obara, niestety pojawia się rzadko
          • igor741 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 25.03.06, 19:21
            Nie. Kasię kojarzę i faktycznie jest ok. Ta dziewczyna jest nowa. Widziałem ją wczoraj pierwszy raz. Jestem pod wrażeniem. Tyle że nie wiem, jak się nazywa:(
    • julio_gonzales Beata Grabarczyk 24.03.06, 18:37
      Beata Grabarczyk z Polsatu
    • wojtach3 Małgośka Wyszyńska 25.03.06, 17:49
      Małgosia Wyszyńska z Teleexpressu! Piekna kobieta, nic dodać nic ująć!
    • igor741 Re: najpiękniejsza dziennikarka ,prezenterka w tv 25.03.06, 18:52
      Wczoraj w dwójce widziałem śliczną dziewczynę. Dość długie brązowe włosy. Miły głos. Mówiła o tym, co w programie. Ale nie wiem jak się nazywa:( Pozdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka