Gość: stasia
IP: *.ab.hsia.telus.net
26.01.06, 00:26
Przyezdzaja ludzie z Kuby,Filipin ,z Afryki,z Chin,Indii dlaczego nie z Polski?
Potrzebi sa spawacze, stolarze,mechanicy, stawki od 18-35 dol na godzine
w zaleznosci od prowincji.Przyjechac mozna tylko na somosponsorowanie, na
punkty.Moj sasiad od kilku miesiecy szuka tokarza do swojego warsztatu.Przemysl
chemiczny a szczegolnie przerobka ropy naftowej placi bardzo dobrze .
Najlepsze szanse maja mlode rodziny, no i troszke trzeba znac angielski.