kronopio77
20.11.06, 13:30
Mimo ogromnego, 8 miliardowego budżetu przez 4 lata rządów PiS w Warszawie
nie powstała żadna większa inwestycja (poza muzeum), nie remontowano dróg,
nie powstały plany zagospodarowania przestrzennego, brak jest nowych
autobusów i tramwajów. Za to zadłużenie miasta ogromnie wzrosło. Powstaje
więc pytanie - co się stało z tymi ogromnymi pieniędzmi?