Dodaj do ulubionych

urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku

05.03.07, 20:09
w końcu sie doczekałam smile Cyprian pojawił sie 2.03.2007 o 23.50
ma 59 cm i ważył 4370
poród sn - trwał niecałe 2 godzinki smile
pozdrowionka dla wszystkich od szczesliwej mamusi smile i mojego drugiego synka
Obserwuj wątek
    • novinka_78 Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 05.03.07, 21:23
      Szczęśliwa mamusia jeszcze raz gratuluje szczęśliwej mamusi smile)
      Buziaczki ogromne.

      novi&Ala

      P.S.
      A ja wciąż bez stałego łącza z netem sad buuu
    • pinacolada77 Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 05.03.07, 21:24
      No no, gratulacjewink
    • nhania Gratulacje!!! 05.03.07, 21:57
    • ithilhin Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 05.03.07, 22:53
      jeszcze raz gratulacje smile
      Twoje Dziecie o prawie kilo od mojego ciezsze big_grin
    • dragonflyyy Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 06.03.07, 01:54
      gratulacje smile))
      • dakota123 Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 06.03.07, 08:40
        Gratuluję dużego synka i szybkiego porodu!!
    • kfilka Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 06.03.07, 08:50
      Mo, GRATULACJE!!!
      Twój mały duży synek to już jak miesięczny bobas!
      Super, że tak szybko poszło wink
    • misia_75 Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 09.03.07, 18:32
      Gratuluje malego klocuszkasmile.Mój mial 10g mniej czyli 4360,a w wieku 4 tygodni
      osiągnął 6kg.
    • donzab81 Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 10.03.07, 12:46
      Grtulacje!!!
    • misia9944 :)gratulacje 10.03.07, 16:08

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka