mo1717 05.03.07, 20:09 w końcu sie doczekałam Cyprian pojawił sie 2.03.2007 o 23.50 ma 59 cm i ważył 4370 poród sn - trwał niecałe 2 godzinki pozdrowionka dla wszystkich od szczesliwej mamusi i mojego drugiego synka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
novinka_78 Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 05.03.07, 21:23 Szczęśliwa mamusia jeszcze raz gratuluje szczęśliwej mamusi ) Buziaczki ogromne. novi&Ala P.S. A ja wciąż bez stałego łącza z netem buuu Odpowiedz Link Zgłoś
pinacolada77 Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 05.03.07, 21:24 No no, gratulacje Odpowiedz Link Zgłoś
ithilhin Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 05.03.07, 22:53 jeszcze raz gratulacje Twoje Dziecie o prawie kilo od mojego ciezsze Odpowiedz Link Zgłoś
dragonflyyy Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 06.03.07, 01:54 gratulacje )) Odpowiedz Link Zgłoś
dakota123 Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 06.03.07, 08:40 Gratuluję dużego synka i szybkiego porodu!! Odpowiedz Link Zgłoś
kfilka Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 06.03.07, 08:50 Mo, GRATULACJE!!! Twój mały duży synek to już jak miesięczny bobas! Super, że tak szybko poszło Odpowiedz Link Zgłoś
misia_75 Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 09.03.07, 18:32 Gratuluje malego klocuszka.Mój mial 10g mniej czyli 4360,a w wieku 4 tygodni osiągnął 6kg. Odpowiedz Link Zgłoś
donzab81 Re: urodziłam 2 marca :) już jesteśmy w domku 10.03.07, 12:46 Grtulacje!!! Odpowiedz Link Zgłoś