Dodaj do ulubionych

Curly2 urodziła :)

11.07.07, 21:03
Dziś o 16.30 Curly2 urodziła Agatkę :) Waga 3390g i 54cm :)
Gratulacje dla Mamusi :)
Obserwuj wątek
    • atenette Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 21:10
      Gratuluje serdecznie!
    • katx1 Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 21:15
      Gratuluję, szybkiego powrotu do domu dziewczynki.
      • zorkaa Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 21:26
        wielkie gratulacje:)
    • agasar79 Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 21:35
      Gratuluję i pozdrawiam serdecznie :)))
    • zumali Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 21:39
      Ogromne gratulacje i wszystkiego naj!
    • ingapol gratulacje 11.07.07, 21:40
      gratuluję
    • f3f Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 21:54
      gratulacje i radości z córy :)
      • cyrkonia11 Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 22:14
        wielkie GRATULACJE!!
        • burda3 Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 22:54
          Usciski i gratulacje !!!!!
          • joannakw Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 23:03
            Gratuluję :)
    • kami-danielito GRATULACJE !!!!!! 12.07.07, 00:11
      Duzo zdrowka dla mamy i malucha
      Kami
    • asia19813 Re: Curly2 urodziła :) 12.07.07, 08:30
      Gratulacje.
      • edzia.79 Re: Curly2 urodziła :) 12.07.07, 08:43
        gratuluje i duzo zdrowka dla was
        • zabka1233 Re: Curly2 urodziła :) 12.07.07, 08:48
          Gratulacje i dużo dużo zdrówka
    • yvonne79 Re: Curly2 urodziła :) 12.07.07, 09:53
      Gratulacje! Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu do domu :)
    • metanira Re: Curly2 urodziła :) 12.07.07, 10:29
      Gratulacje!!! :)
    • dagi.ww Witamy nową mamę i córeczkę!!! 12.07.07, 11:07
      • sylpal13 Re: Witamy nową mamę i córeczkę!!! 12.07.07, 11:21
        gratuluję!!!!!!!!!!
    • bubunia1 Re: Curly2 urodziła :) 12.07.07, 13:35
      Gratulacje ;)
    • onka7 gratulacje! 12.07.07, 14:11

    • ab_78 gratuluje!!!! nt 12.07.07, 14:52

    • a090707 Re: Curly2 urodziła :) 12.07.07, 16:46
      gratuluje Agatki, pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka