aurinko 11.07.07, 21:03 Dziś o 16.30 Curly2 urodziła Agatkę :) Waga 3390g i 54cm :) Gratulacje dla Mamusi :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katx1 Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 21:15 Gratuluję, szybkiego powrotu do domu dziewczynki. Odpowiedz Link
agasar79 Re: Curly2 urodziła :) 11.07.07, 21:35 Gratuluję i pozdrawiam serdecznie :))) Odpowiedz Link
yvonne79 Re: Curly2 urodziła :) 12.07.07, 09:53 Gratulacje! Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu do domu :) Odpowiedz Link