Dodaj do ulubionych

10 lipca urodziłam córeczkę

14.07.07, 10:05
Witajcie Kochane,
10 lipca (wtorek) o godzinie 5.10 przyszła na świat nasza wyczekiwana
córeczka Ola. Jest silna, zdrowa i prześliczna. Teraz słodko śpi.

Poród stosunkowo krótki od godz.22 do 5.10 natomiast bardzo ciężki, mała
miała ułożenie główkowe potylicowe przednie, a mama nie miała bóli partych
tzn były, ale nie tak mocne, jeszcze troche, a miałabym cesarkę, ale dzięki
super postawie położnych i lekarzy urodziłam naturalnie choć było bardzo
ciężko. Ola dostała 9 pkt.
Zaczęło się od tego, że o 19-tej odeszły mi wody i jak stawiałam się na
porodówkę miałam już 4cm rozwarcia, ale żadnych skórczy. O północy podłączono
mi oksy, ale ona jakiś wielkich skórczy nie spowodowała. Wszystko dało się
przeżyć, najgorsza była końcówka porodu, ale jak patrzę na córę to już nie
pamiętam jak się męczyłam :)

Od wczoraj jesteśmy już w domku i to bardzo szczęśliwi.

Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny i trzymam kciuki za wszystkie, które jeszcze
czekają na poród :)
Obserwuj wątek
    • edzia.79 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 10:13
      gratuluje,ja tez czekam na Ole,tylko jest niegrzeczna i nie chce jeszcze wyjsc :(
    • asia19813 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 10:16
      gratuluję, wszystkiego najlepszego.
      • enya81 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 10:17
        Gratulacje dla dzielnej mamy i córeczki!!!
    • agatka_1979 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 10:18
      GRATULACJE OGROMNE!!
      uściski dla dzielnej mamy i zdrowej silnej córy!!
      • agasar79 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 10:45
        SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!!!!!!!
        • burda3 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 10:54
          Super,ze jestescie juz razem w domku - gratulacje !
    • sylpal13 Gratuluję serdecznie!! 14.07.07, 13:04
      Najważniejsze, że obie jesteście zdrowe i oby tak dalej!!
    • ridibunda Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 13:45
      Wielkie gratulacje i dzięki za trzymanie kciuków:)
      • agusiajasia Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 14:41
        No to wielkie gratulacje i wszystkiego dobrego dla mamy i córci :)
    • a.l.a.s.k.a77 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 14:46
      Serdecznie gratuluję córeczki!!!
    • bobimax Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 16:46
      Wielkie gratulacje. Tak myślałam, że coś się wydarzyło, bo nie widziałam Ciebie
      na forum. Jaka duża jest malutka.
      • joaska_29 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 21:07
        54cm długa i waga 3450 :)
    • bubunia1 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 18:39
      Gratulacje ;)
    • lajla84 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 21:40
      Serdeczne gratulacje! Narodziny to naprawdę coś niesamowitego! Dużo zdrówka!
    • asia_zal81 Gratulacje!!! 14.07.07, 21:47
      Najszczersze gratulacje!!! Tez juz wypatruje mojego synusia... mam nadzieje ze
      juz na dnizch bede mogla cieszyc sie macierzynstwem!! pozdrowienia i duzo
      zdrowia
    • musia79 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 14.07.07, 22:52
      Gratuluje :) Zdrówka, zdrówka i zdrówka :) i dużo radości z Malutkiej Pociechy
    • dagi.ww Gratuluję dzielności... 15.07.07, 00:31
      wytrwałości i życzę samego szczęscia i radości z córusi!!!
    • ab_78 serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! nt 15.07.07, 15:12

    • a090707 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 15.07.07, 16:17
      gratuluje serdecznie
    • yvonne79 Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 15.07.07, 17:15
      Gratuluję! Czekamy na zdjęcia :-)))
    • zumali Re: 10 lipca urodziłam córeczkę 16.07.07, 12:32
      Gratuluje bardzo! Wszystkiego dobrego i pozdrowionka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka