gismol77 16.07.07, 20:01 mialam cc. dzis juz wyszlysmy do domu.ja lekko obolala ale przeszczesliwa. witajcie. Lilka wazyla 3120 i ma 53 cm. zdrowiutka i kudlata :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zumali Re: 13 lipca urodzilam Lille 16.07.07, 20:16 Gratulacje i wszystkiego naj! Jakies zdjecie slicznego kudlaczka poprosimy koniecznie. Pozdrowionka. Odpowiedz Link
agasar79 Re: 13 lipca urodzilam Lille 16.07.07, 20:20 Gratulację!!!!! Dużo zdrówka dla mamy i córeczki :)))) Odpowiedz Link
asia19813 Re: 13 lipca urodzilam Lille 16.07.07, 20:26 szybkiego powrotu do formy i szcześcia i radości, ja już nie moge się doczekać Odpowiedz Link
enya81 Re: 13 lipca urodzilam Lille 16.07.07, 20:30 Gratulacje i szybkiego powrotu do formy! Odpowiedz Link
a090707 Re: 13 lipca urodzilam Lille 16.07.07, 21:14 gratulacje od rowiesnika Wiktorka :) Odpowiedz Link
burda3 Re: 13 lipca urodzilam Lille 16.07.07, 22:36 Bardzo sie ciesze :-) i z całego serca gratuluję !asia Odpowiedz Link
ridibunda Re: 13 lipca urodzilam Lille 16.07.07, 23:09 Ja tez chcę kudlatą córeczkę:) Gratuluję i pozdrawiam Odpowiedz Link
daisy233 Re: 13 lipca urodzilam Lille 17.07.07, 07:37 gratuluje!!!! i czekamy na zdjecia Odpowiedz Link
a.l.a.s.k.a77 Re: 13 lipca urodzilam Lille 17.07.07, 10:00 Gratuluję serdecznie córeczki:)) Odpowiedz Link