magdary 05.05.04, 23:27 No własnie Niby mieszkam tu tyle czasu ale nie znam porządnego miejsca na zorganizowanie własnego wesela Moze ktos to juz robił i moze polecić jakies miejsce? Mag Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sylwuska22 Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? 06.05.04, 08:22 W okolicch Piaseczna jest dużo miejsc w których można zorganizować wesele. Jednym z takich jest np. MOCART w Mrokowie przy Al. Krakowskej (byłam tam na weselu i sylwestrze i było super!), kolejnym takim miejscem jest "Zajazd Bąk" też przy Al. krakowskej. Znajduje się on w Sękocinie (jadąc z Piaseczna trasą piaseczyńska na światłąch przy Al. Krakowskiej trzeba skręcić w lewo bedzie po lewej stronie w lasku). Z tego co wiem to też wart polecenia jest hotel znajdujący się także przy Al. Krakowskiej w Sękocinie chyba nazywa się on "Baron". Najbardziej polecam MOZARTA bo tam jest suuper! Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
magdary Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? 06.05.04, 09:43 Bardzo dziękuję mam duzo czasu (??) ale zawsze dobrze jest zaklepać zawczasu salę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 19:36 W Siedliskach jest sala specjalnie na wesela, podobno niezła (nie byłam, ale słyszałam) Odpowiedz Link Zgłoś
magdary Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? 08.05.04, 11:34 a co powiesz na takie cos??? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=11055355&a=11081223 tylko jeszcze nie wiem co zrobic zeby link byl aktywny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaga tylko nie Mozart w Mrokowie IP: *.URSUS / *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.04, 09:23 tylko nie to!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prosiaczek Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 08:30 Mimo, ze my nie jestesmy z Piaseczna, to robimy wesele własnie tam, bo w Piasecznie zleleźliśmy fajne miejsce - ACAPULCO. Jest to stary dworek, z duzym ogrodem. Jeśli planujesz wesele na lato, to napewno ci sie spodoba. Jeśli chodzi o cene, da sie dogadać, ale nie jest to najtańsza możliwość... coż, za miejsce tez sie płaci. Acha, termin na 31 lipca jest zarezerwowany (przez nas) Jeśli bedziesz miala wesele póżniej, mozesz zapytać nas o wrażenia, jak już bedziemy po. moj mail (aleksandra.zagawa@NOSPAM.gazeta.pl). Odpowiedz Link Zgłoś
magdary Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? 12.05.04, 08:48 a możesz napisać ile to kosztuje? ja się narazie przyemirzam bo ślub dopiero za rok ale chcę wybrać najlepsze miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prosiaczek Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.04, 08:46 Kosztuje od 135 zł za osobe. Napisz do mnie na priva, to opowiem ci szczegóły (aleksandra.zagawa@NOSPAMgazeta.pl) Jak to wyjdzie w rzeczywistości, pytaj w sierpniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GOSC Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 17.05.04, 11:38 W adresie maila jest cos nie tak, bo zwraca wiadomosc. Ta cena to z alkoholem czy bez ? Czy alkohol mozna organizowac na wlasna reke czy obowiazkowo od nich kupowac ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prosiaczek Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.04, 14:03 to usuń z adresu NOSPAM i bedzie działał takie zabezpieczenie przeciwko automatami, ktore szukaja adresów mailowych w sieci i zawalaja skrzynke tona nikomu niepotrzebnych reklam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: error Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.URSUS / *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.04, 09:25 tez mi sie podobalo to miejsce tylko nie mieli wolnego terminu Odpowiedz Link Zgłoś