Dodaj do ulubionych

gdzie wesele w okolicach Piaseczna?

05.05.04, 23:27
No własnie
Niby mieszkam tu tyle czasu ale nie znam porządnego miejsca na zorganizowanie
własnego weselasmile
Moze ktos to juz robił i moze polecić jakies miejsce?

Mag
Obserwuj wątek
    • sylwuska22 Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? 06.05.04, 08:22
      W okolicch Piaseczna jest dużo miejsc w których można zorganizować wesele.
      Jednym z takich jest np. MOCART w Mrokowie przy Al. Krakowskej (byłam tam na
      weselu i sylwestrze i było super!), kolejnym takim miejscem jest "Zajazd Bąk"
      też przy Al. krakowskej. Znajduje się on w Sękocinie (jadąc z Piaseczna trasą
      piaseczyńska na światłąch przy Al. Krakowskiej trzeba skręcić w lewo bedzie po
      lewej stronie w lasku). Z tego co wiem to też wart polecenia jest hotel
      znajdujący się także przy Al. Krakowskiej w Sękocinie chyba nazywa się
      on "Baron". Najbardziej polecam MOZARTA bo tam jest suuper!
      Pozdrawiam!
      • magdary Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? 06.05.04, 09:43

        Bardzo dziękujęsmile

        mam duzo czasu (??) ale zawsze dobrze jest zaklepać zawczasu salęsmile
        • Gość: M. Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 19:36
          W Siedliskach jest sala specjalnie na wesela, podobno niezła (nie byłam, ale
          słyszałam)

      • magdary Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? 08.05.04, 11:34
        a co powiesz na takie cos???
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=11055355&a=11081223
        tylko jeszcze nie wiem co zrobic zeby link byl aktywnysad
      • Gość: zaga tylko nie Mozart w Mrokowie IP: *.URSUS / *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.04, 09:23
        tylko nie to!!!!!!
    • Gość: Prosiaczek Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 08:30
      Mimo, ze my nie jestesmy z Piaseczna, to robimy wesele własnie tam, bo w
      Piasecznie zleleźliśmy fajne miejsce - ACAPULCO. Jest to stary dworek, z duzym
      ogrodem. Jeśli planujesz wesele na lato, to napewno ci sie spodoba. Jeśli
      chodzi o cene, da sie dogadać, ale nie jest to najtańsza możliwość... coż, za
      miejsce tez sie płaci.
      Acha, termin na 31 lipca jest zarezerwowany (przez nas)
      Jeśli bedziesz miala wesele póżniej, mozesz zapytać nas o wrażenia, jak już
      bedziemy po. moj mail (aleksandra.zagawa@NOSPAM.gazeta.pl).
      • magdary Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? 12.05.04, 08:48
        a możesz napisać ile to kosztuje? ja się narazie przyemirzam bo ślub dopiero za
        rok ale chcę wybrać najlepsze miejscesmile
        • Gość: Prosiaczek Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.04, 08:46
          Kosztuje od 135 zł za osobe. Napisz do mnie na priva, to opowiem ci szczegóły
          (aleksandra.zagawa@NOSPAMgazeta.pl)
          Jak to wyjdzie w rzeczywistości, pytaj w sierpniu.
          • Gość: GOSC Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 17.05.04, 11:38
            W adresie maila jest cos nie tak, bo zwraca wiadomosc.
            Ta cena to z alkoholem czy bez ?
            Czy alkohol mozna organizowac na wlasna reke czy obowiazkowo od nich kupowac ?
            • Gość: prosiaczek Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.04, 14:03
              to usuń z adresu NOSPAM i bedzie działał wink
              takie zabezpieczenie przeciwko automatami, ktore szukaja adresów mailowych w
              sieci i zawalaja skrzynke tona nikomu niepotrzebnych reklam
      • Gość: error Re: gdzie wesele w okolicach Piaseczna? IP: *.URSUS / *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.04, 09:25
        tez mi sie podobalo to miejsce tylko nie mieli wolnego terminusad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka