anndzix
27.02.06, 10:32
Witam,
bezskutecznie walczę z czarnym okropnym osadem, który zbiera się w
pojemnikach na proszek i płyn w mojej pralce oraz w okolicy poboru wody do
prania. To ohydne - wygląda jak grzyb lub pleśń. Muszę to regularnie usuwać i
mam tego dosyć. Pralka ma dopiero 4 lata!
Ostatnio ktoś mi powiedział, żeby nie używać płynów do płukania tkanin, bo są
tłuste i mogą wytwarzać taki efekt.
Proszę o pomoc i wskazówki co robić, bo czasami mam ochotę wyrzucić pralkę
przez okno. I gdyby nie to, że jest ciężka...
Pozdrawiam,
A.