Dodaj do ulubionych

Kuba - roaming? jakie częstotliwości GSM?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.05, 08:49
Czy jakaś polska sieć komórkowa (Era lub Plus) ma roaming na Kubie? (Orange
nie ma).
Jakie częstotliwości GSM są tam dostępne?
Ogólnie czy jest tam jakaś sieć GSM lub analogowa (odpowiednik Centertela)?
Czy pozostaje tylko telefon satelitarny (tak mi doradzał konsultant Orange)?
Obserwuj wątek
    • yavorius Era 13.10.05, 08:54
      Kuba: jeden operator GSM900

      Połączenia wychodzące w godzinach szczytu 16.28zł/min. (wszystkie dni i
      godziny) + 4.52zł za zainicjowanie połączenia. Taryfikacja co 60 sekund.
      Operator nalicza opłatę za każdą próbę połączenia, nawet niezrealizowaną.

      www.era.pl/index.php?id=r_cennnik&zone=10§ion=korp&country=130
      • Gość: radek Re: Era IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.05, 09:04
        Ciekawe jak to faktycznie działa.
        Podobno prąd jest tam kila godzin na dobę, więc może być problem z zasialniem
        BTS'ów.
        Ktoś z tego już korzystał?
    • bukowski27 dzwoniłem z ERY 13.10.05, 09:27
      koszty rzeczywiscie horrendalne, zasieg własciwie jest we wszystkich wiekszych
      miastach i na głownych drogach. własciwie bez problemu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka