Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Specjalista / Pełnomocnik ds. SZJ

    21.08.06, 10:17
    Witam,
    Mam następujące pytanie: jak kształtują się zarobki na stanowisku
    Specjalista / Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością. Posiadam wyższe
    wykształcenie, bardzo dobą znajomość j. angielskiego, bardzo dobrą znajomość
    MS Windows i MS Office, Prawo Jazdy kat. B. Dodatkowo ukończone szkolenia
    auditora wewnętrznego i auditora wiodącego oraz 2 letnie doświadczenie w
    systemach jakości.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Obserwuj wątek
      • forest21 Re: Specjalista / Pełnomocnik ds. SZJ 21.08.06, 11:20
        Ja posiadam takie samo wyksztalcenie co ty, z ta roznica, ze mam dodatkowo
        ochrone srodowiska. Papiery na audytora wew. mam na 9-tke i 14-tke. Angielski
        komunikatywny, niemiecki podstawa. Innych dupereli jak komputer i prawo jazdy
        nie opisuje, bo nie ma po co, to juz jest wymog , a nie dodatkowy atut ;)

        Pracyje jako Kontroler Jakosci za 2200 zl brutto ;)
      • slawek1009 Re: Specjalista / Pełnomocnik ds. SZJ 24.08.06, 10:45
        Zarobki zależą od firmy i stanowiska. Jako specjalista (np kontroler jakośći,
        inzynier jakosci) dostaniesz mniej niż Quality Manager. Podobno na stanowisku
        kierownika jakości od 4000 w górę ale moze być i mniej.
        • papasko Re: Specjalista / Pełnomocnik ds. SZJ 13.09.06, 15:21
          jako pelnomocnik ds SZJ w branży budowlanej zarabiam 2100 na rękę
      • w_ania Re: Specjalista / Pełnomocnik ds. SZJ 15.09.06, 14:13
        A gdzie mieszkasz bo znam firme która szuka pełnomocnika w Gostyniu.
      • bozena.jakubowska Re: Specjalista / Pełnomocnik ds. SZJ 20.09.06, 12:44
        Witam,

        A więc tak: w naszej klasyfikacji pełnomicnik utożsamiany jest ze stanowiskiem
        dyrektora ds. jakości.
        Natomiast Pan prawdopodobnie pyta o stanowisko Specjalisty ds. jakości, którego
        średnie wynagrodzenie wynosi 4300 brutto w skali kraju.
        Mam nadzieje, że mogłam pomóc.

        Pozdrawiam,


    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka