akumulator

(4 wyniki)
  • Samochod nie chce mi odpalic. Pewnie padl akumulator, co teraz trzeba zrobic ??
  • Taki obrazek: zima, mróz -10 st.C, sypie śnieżek, droga śliska, ruch na drodze duży (początek ferii), auta jadą wolno zderzak w zderzak - jednym słowem [b]korek[/b]. Samochody poruszają się z prędkością 10 km/godz. Co jakiś czas ruch zostaje zupełnie zablokowany, bo jakieś autko odmówiło posłuszeństwa - padł akumulator. Kierowcy wysiadają ze swoich maszyn i pomagają pechowcowi zepchnąć auto na pobocze. Dlaczego wysiada akumulator? Pomijając zły stan techniczny, takie warunki to niezły ...
  • Po raz pierwszy mu sie to zdarzylo. Tzn w koncu odpalil, ale chyba za 10. razem. Za czasow mojego wczesnego dziecinstwa tato wnosil na noc akumulator z maluszka do domu i trzymal kolo kaloryfera, zeby mu cieplo bylo, albo pchalo sie samochod, az odpalil. A co sie robi w dzisiejszych czasach, zeby rano nie bylo takich przykrych niespodzianek?
  • Dlaczego zapalanie samochodu z popychu, gdy jest on wyposażony we wtrysk, jest niedozwolone. Mam teraz u siebie problem uszkodzonego silniczka krokowego od ssania, nowy kosztuje 25% tego, co cały samochów, a na razie używanego nie mogę dostać. Interesuję się tym, bo zdarza mi się, że silnik gaśnie, gdy mam jeszcze kilka km/h na liczniku i mogę go jeszcze odpaliś przez puszczenie sprzęgła. Pozdrawiam wszystkich!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się