badanie krwi-

(3 wyniki)
  • Matti bierze furagin od 8 miesięcy, nie ma żadnych dolegliwości z tym związanych. Zauważyłam jednak, że niektóre z Was robią maluszkom dodatkowe badania (np. na enzymy wątrobowe) - czy to ze względu na furagin, czy z jakichś innych powodów? Przy okazji kontroli zarówno u urologa, jak i u pediatry pytałam, czy nie powinniśmy zrobić takich badań, ale żaden z nich nie widział potrzeby.
  • Mój synek ma 22 m-ce,ma wadę nerek-nerka podkowiasta i od urodzenia choruje na ZUM. Poniżej podaję wyniki z moczu ogólnego i bardzo proszę o napisanie co sądzicie na temat wystepowania bilirubiny w moczu oraz erytrocytów w osadzie moczu. Mocz: Odczyn:kwaśny ciężar właściwy-1.015 metoda-test paskowy Ph-6 Bilirubina-17 urobilinogen-w normie białko-nieobecne mocz osad: leukocyty:0-2 w polu widzenia erytrocyty: świerze 0-3 w polu widzenia sluz: dość liczne pasma w preparacie
  • witam, Myślałam , że juz nie zajrzę na Wasze forum. A tu znów bakterie. Tym razem klebsiella pneumoniae. Do Escherichia przywykłam. A o tych przeczytalam straszny artykul, o śmierci kilku maluchów. Nie moge sie uspokoić. U mojej 1,5 rocznej córeczki posiew moczu wykazał klebsiella pneumoniae(10 do 4). Nie wiem czy to juz poważna liczba. oczywiście wybiore sie do lekarza. Czym grozi takie zakażenie. Ale mam pytanie czy waszym maluchom towarzyszył w czasie zakażenia bol brzuszka i...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się