Forum Zdrowie Zapalenie wątroby typu C
ZMIEŃ
      badanie krwi-

badanie krwi-

(3 wyniki)
    • W lutym miałam zawał , wstawienie stentu. I co sie okazuje ? Dzisiaj robiłam badanie krwi i Alat 214 ASPAT 106, CRP 11,60 norma do 5,0, GGTP 105 norma do 39. Zaznaczam, ze w grudniu ub. roku , w styczniu, a nawet w lutym przed szpitalem ALAT i ASPAT miałam w normie. Parę lat temu wykonałam badanie krwi na C - było ujemne. Do Kiepski - czyżby zarazili mnie żółtaczką C. ? , antygen HBs - ujemny. Najlepiej wykonać badania czy jestem zarażona C, ale póki co chciałabym sie dowied...
    • Mój mąż przed planowanym zabiegiem zrobił badanie krwi i okazało sie że ma wątpliwy HBS.Co to oznacza? Lekarz pierwszego kontaktu wysłał go do poradni hepatologicznej ale wiadomo że tam trzeba długo czekać na swoją kolej. Czy ma sens powtórzenie badania w innym laboratorium czy lepiej jednak iść do specjalisty?
    • wlasnie odebralam wyniki: bilirubina calk.: 0.57 mg/dl (norma: 0.2 - 1.3) alat: 11 U/l (norma: do 31) aspat: 17 U/l (norma: do 31) fosfataza alkaliczna: 67 U/l (norma: 45 - 132) moze ktos zinterpretowac? niby mieszcza sie w normach, jednak same normy mnie nieco zastanwiaja - moi znajomi tez robili proby i mieli inne normy. czy to jest zmienne? tzn zalezy od labolatorium? i jeszcze mam pytanie. czy prawidlowe proby wykluczaja jakiekolwiek schorzenie watroby? no bo czy np. maja...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się