Forum eDziecko Ciąża i poród Niepłodność
ZMIEŃ
      badanie prenatalne

badanie prenatalne

(3 wyniki)
    • z jednej strony moze kiedys sie uda nam zajsc w ciaze. czy zdecydoujecie sie na badania prenatalne? 1 z nich grozi poronieniem? jak zaregulecie (tz. jak wam sie dzis wydaje:) na zly wynik badan prenatalnych? czesto mysle o roznych rzeczach tak na "zaś" i juz sie boje niektorych swoich mysli i tego, jak postapic...:(
    • Jestem w drugim miesiącu ciąży, po zabiegu ICSI.W przychdni, w której wykonywano zabieg lekarz zasugerował nam zrobienie badań prenatalnych.Ja jednak się waham.Bardzo proszę o Waszą opinię na ten temat.Może ktoś je wykonywał, jak przebiegały i czy według Was są potrzebne. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i opinie na ten temat. Kaśka.
    • Dziewczyny, dostalismy skierowanie na kariotyp. W poniedzialek bedziemy robic, na czym to polega, dlaczego tak długo ( 4 tyg) sie czeka na wynik i czy mam się bać ? chodzę po ścianach że coś wyjdzie nie tak. Moze są jakieś ,,objawy" które moga wskazywać że wyjdzie nie za dobrze ? co to wogle oznacza ? pls pomóżcie, zwariuję zaraz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się