Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      bezrobotnych

bezrobotnych

(28 wyników)
    • Czy wiecie, że wedle oficjalnych danych na stronie Urzędu Pracy w W-wie jest TYLKO --> [i]Wg.U.P. Liczba osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie na dzień 31.01.2010r. - 34 227 (stopa bezrobocia - 3,1% na dzień 31.01.2010r.) [/i] Nigdy nie liczyłem bezrobotnych na liczydłach :-) , ale śmie twierdzić, że jest ich w W-wie dużo, dużo więcej ! Co najciekawsze, to to, że nie bezrobotni się ukrywają, ale to, że Urząd Pracy przekłamuje dane lub po prostu odmawia zarej...
    • Czy to mozliwe, zeby osoba pracujaca na podstawie umowy cywilno-prawnej zarejestrowala sie w PUP jako bezrobotna. Czy jest jakas granica dochodow, jakie moze osiagac?
    • Dostałem dzisiaj w mailu :) Co mówi bezrobotny absolwent SGH do pracującego absolwenta SGH? - Hamburgera i frytki poproszę. :P
    • Hej, czy jesli to ja wypowiem umowe o prace, zachowujac okres wypowiedzenia, moge sie potem zarejestrowac w urzedzie pracy jako bezrobotny? Chce to zrobic zeby miec ubezpieczenie, na wypadek jesli dlugo nie uda mi sie znalezc kolejnej pracy. Z gory dzieki za pomoc!
    • A moze zalozylibysmy Polska Partie Bezrobotnych poszlibysmy do wyborow,zdobyli miejsca w budzetowce, wyrzucili z nich obecnie tam siedzacych i my zatrudnilibysmy sie na ich stanowiskach. Po przeprowadzeniu takiej akcji w jednym chociaz polskim miescie rzad otworzylby oczy i zaczal cos robic z tym problemem. najgorsze jest umieranie w samotnosci...
    • A ja chcialbym podzielic sie z Wami pewnym spostrzezeniem. Pracuję od 94 roku (skończyłem wtedy studia) i udało mi się wskoczyć do pociągu szybkich karier połowy lat 90tych. Zacząłem pracę w 94 za odpowienik 1000 zl aby po czterech latach mieć wiele razy więcej. Udało mi się to, ponieważ czujnie obserwowałem sytuację i nie wachałem się podejmować ryzyka, gdy uznawałem że jest warto. Wtedy o pracę było równie trudno jak teraz (w 94 roku bezrobocie było w granicach 15%, teraz 17%...
    • Witajcie! Jestem młodą osobą mieszkającą w Warszawie. Mój chłopak (24 lata) w marcu br. został zwolniony z pracy (po prawie dwóch latach) z powodu redukcji stanowiska (kryzys). Później 1,5 miesiąca szukał kolejnej pracy. W połowie maja znalazł pracę na zlecenie, która nie do końca mu pasowała. Mimo że tam pracował, szukał pracy nadal. Uparł się że chce wrócić do poprzedniej firmy ale może być też w innym oddziale. W połowie czerwca nadarzyła się taka szansa. Poszedł, chociaż roz...
    • Jak mozna uzyskać taki kredyt i na jakich warunkach? Prosze o radę.
    • Poszukuję kobiety, która długo nie może znaleźć pracy i chciałaby opowiedzić o tym w programie telewizyjnym. Nie chodzi o przyjście do studia, możemy nagrać rozmowę w dowolnym, kameralnym, przyjaznym miejscu, gdzie bohaterka czułaby się dobrze. Nagrany felieton byłby wyemitowany w cyklu "Kobieta zaradna" - Program 1 TVP. Jest to poradnikowy program dla kobiet - m.in. o tym jak radzić sobie na nieprzyjaznym rynku pracy. Bardzo proszę o kontakt(może być sms)ja oddzwonię - na numer ...
    • 1. ilu z was pracuje na czarno i jest zarejestrowanych jako bezrobotni? 2. gdzie sa uczciwe firmy, ktora zatrudniaja normalnie? poligraf.
    • Tylko bez kłamstw, prosze sie wpisywać :) pozdrawiam Ja obecnie studiuje administracje, więc wykształcenie średnie
    • Ja szukam stałej pracy od pół roku. Skończyłem studia, kilka kursów, języki, komputer, itd. i co? i nic? Trzeba wiać z tego kraju!
    • zakladam klub bezrobotnych, z kasą, koło trzydziestki siedziba w Warszawie
    • Miszkam w Warszawie i od pół roku jestem osobą bezrobotna, nie lubie siedzieć bezczynnie wiec dlatego pisze do was. Chciałabym otworzyc mały zakład krawiecki typowe szycie na miare, jeżeli są osoby tym zainteresowanie tez bezrobotne, lubiące szyć, modelować, rysować i mają duża fantazję twórczą to zapraszam może razem coś wymyslimy i nie będziemy zdane na zasiłek Państwowy o ile jeszcze większość go ma. Prosze osoby chetne pisanie do manie na maila: monikasud@wp.pl
    • jestem prawnikiem z kilkuletnim stażem. od jakiegoś czsu nie pracuję i nie moge znaleźć pracy. co począć? czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji?
    • Jak wygląda rynek w Warszawie? Więcej ofert czy więcej chętnych?
    • ile jest "tutaj" bezrobotnych architektów? pozdrawiam
    • Czy ktoś słyszał o czymś takim? Czym się tam zajmują?
    • Ponawiam ogłoszenie , bo póki co cisza w eterze (sorry, jedno zgłoszenie - pozdrawiam Natalię) . W obliczu takiego bezrobocia, o którym tyle tu się mówi, miałam nadzieję na powódź ofert - a tu cisza .......... Poszukuje osób do współpracujący na umowę-zlecenie, dzieło lub posiadających własną firmę do pracy w Warszawie (mogą byc studenci zaoczni lub mniej zajęci, emeryci, matki dzieciom, bezrobotni i co kto tylko chce - byleby mieli jakieś doświadczenie w badaniach rynku lub ...
    • jest to oferta zarabiania dla osób mających stały dostęp do internetu , bez wychodzenia z domu . nie pobieramy ŻADNYCH OPŁAT , nie ma żadnych "szkoleń "- to nie jest próba wyłudzenia pieniędzy! sprawdz nas ! szczegóły na stronie elbiznes.w.interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się