Forum Kobieta Feminizm
ZMIEŃ
      biseksualizm

biseksualizm

(3 wyniki)
    • To jest w mojej głowie od rana... ...dziele się z Wami zatem fascynującym materiałem: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3246639.html ---------------------------------- „Biseksualizm podwaja szansę na orgazm...”
    • lubie sie gapic na dziewczyny i kobiety kiedy jestem w jakims tłumie na ich buzie persi nogi tylki etc. chciałbym je rozebrac i dokładnie obejrzec - nie slinie sie kiedy to robie jest we mnie tylko taka ciekawosc np czy rudowłosa kobieta bedzie miała ruda cipe czy moze czarna jak wyglada jej brzuch etc interesuje mnie to co ukryte, niedostepne no i chciałbym powtorzyc pytanie czy to jest seksistowskie spojrzenie na kobiete czy to bardziej jest spojrzenie naukowca np jakiegos entomol...
    • ...rozszerza się grono Pań dostających wezwania do trepowa... wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3245766.html Wniosek jest jeden. Może do zasadniczej jeszcze im daleko służby...ale napewno im więcej kobiet w wojsku tym ciekawiej...:) ----------------------------------- „Biseksualizm podwaja szansę na orgazm...”

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się