druki

(5 wyników)
  • Może ktoś mi wyjaśni, czy zestawienie to dotyczy całego okresu zatrudnienia, czy tylko tych lat, z których będzie naliczana emerytura? (np. nauczyciele mają naliczaną z 10 kolejnych lat)
  • Zima zaskoczyla Ministerstwo Finansow.
  • witam, mam 19 lat i w poniedziałek podpisałem swoją pierwszą umowę o dzieło. Nie mam NIPu i zastanawiam się czy nie powinienem iśc do Skarbówki i "załatwiać" aby później nie było problemów i aby mógł sobie odliczyć w przyszłym roku te 19% podatku. W momencie gdy podpisywałem umowę żadnego druku o wydanie NIPu nie podpisałem. Co powinienem teraz zrobić?? Bardzo prosze o porade bo to moja pierwsza praca i nie chciałbym czegoś zawalić z US:)
  • 3 strony o tym ile X może teoretycznie wypełnić druków i ile niektóre druki mają stron??? Żadnych konkretów! Nie wspomniano w ogóle o osobach rozliczających się wyłącznie na umowę o dzieło i o zmianach, jakie w związku z tym zaszły. Naiwnie sądziłam, że skoro długi artykuł, to czegoś się dowiem...
  • Witam. Po tym jak była sprawa spadkowa, otrzymałem teraz decyzję sądu - muszę od spadku zapłacić podatek nie jest on wcale mały. Więc mam pytanie czy jest możliwośc żebym był zwolniony z płacenia tego podatku mimo, że otrzymałem decyzję. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się