dziekan

(6 wyników)
  • Obrona za kilka dni i w związku z tym mam pytanie w kwestii organizacyjnej: w jakiej kolejnośc wręcza się kwiaty po obronie: dziekanowi, promotorowi, recenzentom (najpierw zewnętrznemu?).
  • Czy ktos wie moze jak wyglada, ile trwa i kosztuje nostryfikacja doktoratu w Polsce?
  • Witam serdecznie! Czy wiecie moze cos o seminariach doktorskich w Pultusku na wydziale historycznym? Nazwiska ewentualnych promotorow sa rewelacyjne, ale moze ktos slyszal cos z pierwszej reki? Jaka jest procedura i ile to trwa? Dzieki
  • W dniach 23-26 czerwca odbyła się coroczna Konferencja Dziekanów Wydziałów Chemicznych w Krynicy CHEMIA-04. W trakcie spotkania, w którym uczestniczyli przedstawiciele dziekanów wszystkich wydziałów chemicznych w Polsce, dyskutowano następujšce tematy: [...] Studia doktoranckie. Zgodnie z przepisami prawnymi doktorant = student, co stwarza na wydziałach pewne trudno?ci organizacyjne.[hmm, ciekawe jakie?] Na podstawie przeprowadzonych badań doktoranci wykazujš się katastrofalną ...
  • - habilitacji brak, stado 50+ letnich doktorow z dorobkiem dydaktycznym jako samodzielini - polowa jak nie wiecej uczelni pada - niz - powszechnosc studiow III stopnia ktorymi lata sie niz na I i II stopniu - kupa ludzi z dr bez pracy bo wszystko zgarniaja 3-etatowcy z Flagowych Kto dopisze dalej?
  • Jestem drantem zaocznym. W ub.r. zachorowałam i wzięłam dziekankę, której rok zaocznym przysługuje. Niestety jeszcze mi nie przeszło, rok się właśnie zaczyna, czy więc mogę wziąć urlop zdrowotny? Kobieta w dziekanacie twierdzi, że wykorzystałam już swój rok, jednak urlop zdrowotny to zupełnie co innego niż zwykły urlop dziekański. Pracowników się nie wyrzuca z powodu choroby, doktorantów więc można?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się