dziekan

(3 wyniki)
  • Mam wielki problem. Dostałam sie na jedne studia i wpisalam sie na pierwszy rok. Potem dostalam sie na drugie studia i zrezygnowalam z tych pierwszych (wyciagnelam dokumenty z uczelni i podpisalam rezygnacje), po czym wpisalam sie na pierwszy rok studiow nr 2. Teraz grunt zawalil mi sie pod nogami i nie moge podjac studiow na uczelni nr 2 z powodow osobistych. W zwiazku z tym chcialabym wrocic na studia nr 1 ale nie wiem czy jest na to chocby cien szansy? Co musialabym zrobic? Czy podan...
  • Kto mi pomoże napisać odwołanie na studia, ponieważ się nie dostałam, ale mam szanse napisać do dziekana odwołanie, po którym on może zaprosić mnie na rozmowe kwalifikacyjną. Lecz jednak nie mam pojęcia jak napisać takie coś. Chodzi o SWPS, psychologia --> Wroclaw.
  • Do wszystkich idących w tym roku lub bedacych juz na studiach zaocznych czy na rozpoczeciu trzeba ubrac sie na galowo ? garniturek itd? Mam jak wiekszosc inaguracje bardzo krótko pozniej tego samego dnia mam juz normalne zajecia...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się