Dodaj do ulubionych

pomocy ! Odchudzanie

05.03.13, 10:02
Jako ze powinnam schudnąć sporo czy moze mi ktoś polecic jakieś mieszanki ziolowe, ale bez przeczyszczających. Ktore tez uwzględniaja czeste wzdecia i gazy.
Wiem ze powinnam mniej jeść ale niestety stres przejadam. Moze po czymś nie bedzie chcialo mi sie jesc ?
Proszę pomóżcie..
Obserwuj wątek
    • komanchu Re: pomocy ! Odchudzanie 05.03.13, 20:46
      Same mieszanki ziołowe mogą okazać się mało skuteczne. Sięgnij po preparat zawierający sprzężony kwas linolowy, czyli CLA i zieloną herbatę. CLA wywołuje efekt sytości, ale w odróżnieniu od suplementów na bazie błonnika nie powodując przy tym wzdęć i uczucia ciężkości w brzuchu. Poza tym poprawia samopoczucie i niweluje wahania nastroju oraz spadek koncentracji i kondycji fizycznej, które to objawy często towarzyszą diecie. Zielona herbata natomiast spala tłuszcz, jest też przeciwutleniaczem, no i dodaje energii. Mogę ci polecić preparat Polfy. Bardzo dobry jest też Slimitin Woman, który dodatkowo oprócz zielonej herbaty zawiera jeszcze jeden spalacz tłuszczu - kwas hydroksycytrynowy. Z ziół na poprawę metabolizmu są dobre : morszczyn pęcherzykowaty, generalnie wszystkie glony, porost islandzki oraz kwiat hibiskusa. I zielona herbata oczywiście.
    • amityr Re: pomocy ! Odchudzanie 06.03.13, 20:53
      Cyt...W przypadku terapii odchudzających i przeciwmiażdżycowych polecam (Różański) mieszankę ziołową sporządzona z plechy morszczyny, ziela jemioły i kłącza perzu (w równych częściach) o odwar gotowany 5 minut: 100 ml 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Sylicynar 2 razy dziennie po 2 tabl. powl. przez 1 tydzień, potem 2 razy dziennie po 1 tabletce przez 3 miesiące. Ponadto zażywać wybrany przez siebie preparat chromu, guarany i selenu....
      Ja wybieram preparat zawierający chrom ,selen i guarane o nazwie Maxivit-www.doz.pl/leki/p1771-Maxivit. Łącznie jak policzyłem kuracja wyniesie 120 zł. Chba nie drogo i warto spróbować . A co! Ja zaczynam od Poniedziałku. Po miesiącu odpowiem jak z wagą.
    • honorata83 Re: pomocy ! Odchudzanie 24.03.13, 10:32
      witam! polecam Ci morozownik kaukazki to zioła na odchudzanie i kuracja trwająca 6-12 miesięcy przy czym musisz pić dużo płynów najlepiej wode niegaz około 2-3litrów dziennie,ale więcej o tym dowiesz się na przemysl.olx.pl/moroznik-kaukaski-na-odchudzanie-12-zl-telefon-696-549-663-iid-88108481
      • komanchu Nie piernicz! 24.03.13, 19:42
        honorata83 napisał(a):

> witam! polecam Ci morozownik kaukazki to zioła na odchudzanie i kuracja trwająca 6-12 miesięcy przy czym musisz pić dużo płynów najlepiej wode niegaz około 2-3litrów dziennie,ale więcej o tym dowiesz się na przemysl.olx.pl/moroznik-kaukaski-na-odchudzanie-12-zl-telefon-696-549-663-iid-88108481

I nie wciskaj ludziom kitu! Moroznik to tylko stara, zwyczajowa rosyjska nazwa ciemiernika, występującego pospolicie w Polsce ziela. Kwitnie w grudniu. Można sobie iść do ogródka i samemu narwać, tudzież kupić sadzonki w sklepie ogrodniczym. Tylko po co? Co prawda ma właściwości oczyszczające organizm, ale ze względu na silne własności trujące i dużą toksyczność stosowanie ciemiernika lub jego preparatów do użytku wewnętrznego jest zakazane.

pl.wikipedia.org/wiki/Ciemiernik
    • vontrup Re: pomocy ! Odchudzanie 11.06.13, 17:15
      Nie istnieją mieszanki ziołowe, suplementy, magiczne środki na odchudzanie. Wszystkie dostępne środki mogą co najwyżej działać wspomagająco. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ogólne zasady: jeść regularnie! często, ale w małych ilościach, najlepiej 5-6 posiłków dziennie; węglowodany jeść tylko do godzin popołudniowych; kilka godzin przed snem (od 2 do 4, zależy od organizmu) nie jeść nic! Do każdego posiłku jeść warzywa! - usprawniają trawienie, no i oczywiście posiadają witaminy i minerały niezbędne do jakichkolwiek czynności organizmu (np. niedobór magnezu, może być przyczyną otyłości, podobnie niedobór chromu); a przede wszystkim zminimalizować złe nawyki: fast food, słodycze, napoje energetyczne i słodzone, duże ilości kawy, alkoholu i innych używek. Bez podstaw (dieta i aktywność fizyczna) żadne specyfiki Ci nie pomogą.
      Sprawdzona dieta, bez efektu jojo to Clean 9, firmy Forever Living, moja znajoma na tym była, w ciągu tygodnia schudła chyba z 5 kg, nie uwierzyłbym dopóki bym nie zobaczył:) Jeśli zaś chodzi o suplementy to polecam Garcinie:
      a-ajurweda.pl/component/virtuemart/?page=shop.product_details&category_id=37&flypage=flypage.tpl&product_id=117
      Jeżeli tylko stosuje się odpowiednią dietę, oraz wykonuje jakąkolwiek aktywność fizyczną to jak najbardziej można spożywać, można nawet zrzucić kilka razy więcej zbędnych kg. Przy okazji w 100% naturalne, bez skutków ubocznych.
      Pamiętaj jednak, że podstawa to:
      1. Dieta
      2. Aktywność fizyczna
      Pozdrawiam
    • amityr Re: pomocy ! Odchudzanie 01.07.13, 21:52
      Przez pierwsze trzy miesiące schudłem zaledwie kg. Teraz chudnę systematycznie 0,5 kg tygodniowo.Ważne jest to ,że wyniki morfologi są ok.To samo dotyczy wątroby i potasu. Skóra też ładnie się kurczy i nie zwisa. Zmieniłem trochę przepis Różańskiego ,bo dołożyłem herbatę zieloną. Wszystkie zioła mieszam,mielę w młynku i jem rano i wieczorem z kefirem.łącznie schudłem 7 kg. Mam jeszcze do zrzucenia 10kg. Czyli jak dobrze pójdzie za 5-ć miesięcy.
    • apo-discounter.pl Re: czystek 10.08.15, 22:45
      Polecam czystek Cystus Bio firmy Dr. Pandalis, który przyspiesza metabolizm, a co za tym idzie redukuje tkankę tłuszczową. Pomaga przy wzdęciach, niestrawności, a nawet zatruciu pokarmowym. Napar z tych ziół odkwasza organizm, czyli działa alkalizująco na krew, co jest wskazane w diecie wysokobiałkowej osób odchudzających się.

www.apo-discounter.pl/cystus-bio-dr-palis-ziola-herbaciane-p-3640.html
      • wiseacres Re: czystek 13.08.15, 10:48
        Taaaaa, a najlepiej czyści móżg ni kieszeń.

apo-discounter.pl napisał:

> Polecam czystek Cystus Bio firmy Dr. Pandalis, który przyspiesza metabolizm, a
        > co za tym idzie redukuje tkankę tłuszczową. Pomaga przy wzdęciach, niestrawnośc
        > i, a nawet zatruciu pokarmowym. Napar z tych ziół odkwasza organizm, czyli dzia
        > ła alkalizująco na krew, co jest wskazane w diecie wysokobiałkowej osób odchudz
        > ających się.
        >
        > www.apo-discounter.pl/cystus-bio-dr-palis-ziola-herbaciane-p-3640.html
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka