Forum Auto-Moto Automobil
ZMIEŃ
      ferrari

ferrari

(7 wyników)
    • w niedziele przed poludniem bylem w galerii mokotow. wyjazd z parkingu podziemnego jest zaraz obok podziemnej myjni i wulkanizacji. na trzech stanowiskach obslugiwano trzy interesujace samochody: hummer h3, porsche boxster s i ferrari 348. chwile potem na pulawskiej minalem sie z kolejnym ferrari - tym razem to niebiesko-metaliczny mondial. ja wiem, ze to najbardziej plebejskie z ferrari ostatnich lat, ale nadal ferrari. i tak mnie naszla ciekawosc. gdzie w w-wie serwisuje sie f...
    • motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/ferrari-splonelo-w-warszawie,1066779
    • ... a tu spłonęły cztery osoby, a kilka kolejnych uratował bohater, bardzo się przy tym poparzywszy. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4977496.html Ciekawe że jakoś nie widać apeli o oddawanie krwi ani nic takiego dla ofiar tej kraksy, jak to się ma w przypadku znanego kretyna jadącego 200 po miescie. Ale co tam, nie byli znani, jutro wszyscy o tym zapomną.
    • zaczne od pieknosci, ktore zazwyczaj wystepowaly w tym samym kolorze [img]https://images45.fotosik.pl/730/b8d447c97df08c49med.jpg[/img] numeracja zagadek: 12 34
    • www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601085&sid=aDxSu8kj5f5E&refer=europe Jedno Enzo mniej :(
    • Pierwszy raz w życiu w Polsce widziałem Ferrari, jechało w przeciwną stronę Wisłostradą (w strone Żoliborza). Dostrzegłem je mimo dośc szybkiego tempa na zakręcie obok Spójni. Mignął szybko ale odwróciłem się i upewniłem że to właśnie Ferrari. Krótka chwila a radocha na cały dzień... było to Ferrari 612 Scagletti Pozdrawiam
    • No wlasnie. Wyobrazcie sobie ze macie $150k na kupno samochodu i musicie wybrac: - Porsche 911 turbo (troszke kasy zostanie na jakis tuning) content3.us.porsche.com/prod/911/turbo.nsf/usaenglish/turbo - Ferrari 360 Modena (trzeba sie bedzie potargowac zeby za $150k je kupic) www.ferrariusa.com/ - nowy Fort GT40: www.thecarconnection.com/index.asp?article=6536 - Lamborghini Gallardo: www.lambocars.com/gallardo/gallardos.htm - Mercedes CL600: www.mbusa.com/brand/container.js...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się