genetyka

(6 wyników)
  • Przed ICSI musimy zrobić badania genetyczne. Czy ktoraś z Was robiła je państwowo? z góry dzięki - pollla
  • Jestem wściekła. Jutro mam kariotyp, a lekarz odmówił mojemu M wydania skierowania. Musimy więc wydac dodatkowe 600 stów. Nie dość, że in vitro jest nierefundowane, to jeszcze same kłody pod nogi. Ryczeć mi się chce.
  • Hej, dziewczyny dzisiaj dostałam wyniki naszych kariotypów, meża prawidłowy, mój niby też, ale jest jedno ALE, czy która z Was tam miała i co to może oznaczać wynik mojego kariotypu 46,XX,1qh+ (napisali zwielokrotniona heterochromatyna podcentromerowa na ch.1 jest wariantem strukturalnym). Na necie wyczytałam że to coś ma wpływ chyba na mitozę, czyli podział komórek. Może któraś z Was miała coś podobnego. Zanim spotkam się ze swoim lekarzem to chyba do tego czasu ..... Pozdrawiam.
  • witajcie, bardzo trudno mi dzis pisac... tydzien temu podczas wizyty gin. zostala potwierdzona moja 4-tygodniowa ciaza. niestety, mimo duphastonu, juz w niedziele wystapilo niepokojace krwawienie. nie udalo sie uratowac juz mojej drugiej ciazy...pierwsza utracilam w lutym tego roku w 10-tym tygodniu jej trwania :-( jestem zalamana- przesladuje mnie mysl, ze te dwa niepowodzenia nie wroza dobrze jesli chodzi o moja przyszlosc jako matki... z drugiej strony jednak probuje sobie mo...
  • qrde olek, co to jest? dokladny opis to : inv (9) (p11q12) i tyle, czeklam tyle na wynik, a przy nim nie ma ani slowa komentarza gentyka. paranoja. wiecie cos?
  • Czy wiecie jakie badania czy zabiegi można wykonać w ramach kasy chorych? Wiem, że badania hormonalne, badania nasienia, HSG, a co jeszcze jest potrzebne i może być wykonane bezpłatnie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się