Forum Zdrowie Uzależnienia
ZMIEŃ
      halucynacje

halucynacje

(3 wyniki)
    • Generalnie halucynacje określa się jako odbieranie różnego rodzaju bodźców (najczęściej słuchowych i wzrokowych) związanych ze zjawiskami, które w rzeczywistości nie występują. Można słyszeć głosy w głowie albo widzieć przedmioty, których w danym miejscu nie ma. Czy jednak można mieć halucynacje "odwrotne"? To znaczy takie, w których nie słyszymy dźwięku, chociaż faktycznie on brzmi, albo nie widzimy czegoś (np. kałuży na ulicy), co rzeczywiście istnieje. Czy jest to możliwe...
    • do mnie gadały jakieś głosy ze ścian. Potem to były głosy zza okna. Straszyły mnie poćwiartowaniem żywcem za karę za wszystkie przewinienia mojego życia.To było coś okropnego. Potem jeszcze przez parę tygodni wszystkich ludzi na ulicy podejrzewałem o to, że chcą mnie zabić. Czy ktoś przeżył coś podobnego?
    • prosze doradzcie mi co mam zrobic z moim mezem... niedlugo pewnie ex-mezem. mamy 24 lata, jestesmy 2 lata po slubie i mamy malutka coreczke. coreczka jest naszym szczescim, ale zwiazek malzenski jest kompletna porazka.. . kilka razy decydowalismy sie na rozstanie i zawsze wracalismy do siebie ze wzgledu na dziecko i to co przezylismy przed slubem. teraz juz wiem, ze wtedy bylismy innymi ludzmi a to co bylo nie wroci.. poza tym to co wyrzadzil mi moj maz (psychicznie mnie maltretowal, ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się