idol

(7 wyników)
  • elo zakładam wątek bo potrzebuję materiałów dotyczących idoli rockowych, tego jak zmieniali się w poszczególnych dekadach, w jaki kontekst polityczny, obyczajowy byli wpisani, jak zmieniał się obraz idola w poszczególnych dekadach, jakie nurty rocka się z tym wiązały itd. literatura w temacie chyba u nas skąpa. jeśli ktoś z was zna jakieś tytuły, prace, teksty - proszę o podanie. jeśli macie e booki no to jak mi na skrzynkę przeslecie - wcale się nie obrażę:) pzdrv liczę...
  • heja Niestety nie udalo mi sie dotrzec do Was na spotkanie ale moze nastepnym razem. Dzis mam taka sprawe - skonczyla sie trzecia edycja programu Idol i znow bedzie oczekiwanie na plyte "idola" i rozczarowanie, ze komercha, ze taki rockman niby a chale robi itp. Domyslam sie ze na forum SF panuje "prawdziwa" muzyka, ale poniewaz zasieg mediow i ich pomyslow jest dosc szeroki, pozwalam sobie postawic takie pytanie: czy programy z Idolami na zamowienie czemus sluza? Czy faktycznie tych i...
  • Przypadkowo wszedłem na stronę Kajagoogoo. I szok przeżyłem:-) www.kajagoogoo.com/
  • Jimi Page sprzedaje swoje gitary: muzyka.interia.pl/news?inf=519347 co bedzie dla nas przyczynkiem do zajmujacej dyskusji na temat: Jaki (jeden) instrument (grajacy!) Waszych idoli jest (byl) obiektem Waszych marzen. Ja: od najmlodszych lat chcialem miec perkusje Ringo Starra. Wydawala mi sie tak prosta w uzyciu (bo to taki nieskomplikowany zestaw byl), ze (myslalem) gdybym ja dostal moglbym zostac jakims perkusista albo kims takim...
  • Teddy. Te czarne oczy jak u Colemana. Ta siła, z którą Paul Ferguson bombardował bębny na starych płytach Killing Joke. Ten chłód Geordiego. Cze. Ten wygląd intelektualisty i wiecznego chłopca, który nie godzi się na otaczający go świat. Niczym John Lennon w najlepszym okresie. Kubasa. To chmurne spojrzenie. Ta oszczędność w gestach. Tak charakterystyczna dla zespołu Interpol. Ilhan. To skłonność do awanturnictwa niczym u braci Gallagher. To skłonność do picia (choćby na zdj...
  • "Butchering The Beatles" to tytuł albumu z coverami grupy z Liverpoolu w wersjach metalowych Na albumie znajdzie się dwanaście utworów The Beatles nagranych przez pięćdziesieciu artystów ze sceny metalowej. Oto tracklista albumu: 01. "Hey Bulldog" Alice Cooper - Vocals Steve Vai - Guitars Duff McKagen (VELVET REVOLVER / GUNS N' ROSES) - Bass Mikkey Dee (MOTÖRHEAD) - Drums 02. "Back In The USSR" Lemmy Kilmister (MOTÖRHEAD) - Vocals/Bass John5 (MARILYN MANSON / ROB ZOMBIE) ...
  • \pi r^2(4)

Natknąłem się ostatnio przypadkiem na płytę "Transporter" nagraną przez trio w składzie Pilichowski, Raduli i Łosowski. Muzyka dość typowo supergrupowa, czyli sporo popisów technicznych (Pilich klanguje, Raduli zasuwa, Łosowski robi bardzo ładne tło) i być może bardziej to rzemiosło niż sztuka, ale całkiem mi przypadła do gustu -- trochę rocka, trochę funku, trochę bluesa, przyjemna mieszanka. Dobre wrażenie ogólne psuje tylko na koniec durne i pozbawione polotu rapowanie Pilicha w "Rif...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się