Forum Regionalne Mazowieckie Otwock
ZMIEŃ
      karczew

karczew

(11 wyników)
    • Szukam zdolnej krawcowej, która uszyje mi suknię ślubną w dużym rozmiarze (50) na wrzesień 2011 r.. Wzór mam mniej więcej wybrany, oczekuję porad, inwencji twórczej i niewygórowanych stawek... Czy możecie kogoś polecić? (otwock_a@gazeta.pl). Dziękuję.
    • W najbliższą niedzielę (20.06) w Karczewie będzie wystawa "Mój Karczew". Wystawiać będą artyści-amatorzy z Karczewa, m.in. Bogdan Trzepałka - rysunki starych karczewskich domów, Jadwiga Kubik - tkaniny. Wystawa będzie w budynku dawnego sklepu GS, przy Rynku.
    • "Karczewski SuperrDrob chce budować spalarnię odpadów poprodukcyjnych, którymi są niekonsumpcyjne części kurczaków Wielki smród w Karczewie Bez konsultacji z radą miejska burmistrz Karczewa, Dariusz Łokietek, wydał 16 października 2006 roku warunki do budowy na terenie SuperDrobu spalarni kurzych odpadów poprodukcyjnych. Jak czytamy w dokumencie, który udało nam się zdobyć, zakład ma stanąć od strony ul. Przemysłowej. Powierzchnię zabudowy ustalono na 4500 metrów kwadra...
    • ODRADZAM salon fryzjerski Jagoda w Kaczewie przy ul.Mizołka 24 a w szczególnosci p.Agnieszkę Choroszko p.Nejman nie polecam usług tych pań i tego salonu...
    • Zapraszam do odwiedzenia witryny www.kirkuty.xip.pl. Strona ta - założona z inicjatywy osoby o nieżydowskim pochodzeniu - jest próbą prezentacji niektórych cmentarzy żydowskich w formie fotogalerii, wzbogaconej o podstawowe informacje historyczne. Na witrynie znajdują się też informacje o cmentarzach żydowskich w Otwocku i Karczewie.
    • Wyciek amoniaku Dwie osoby trafiły wczoraj do szpitala po wycieku amoniaku na terenie firmy Masmix w Karczewie koło Otwocka. Podczas przeładunku w jednej z cystern doszło do pęknięcia węża z amoniakiem. Dwaj pracownicy firmy, którzy znajdowali się w pobliżu uszkodzenia, ulegli zatruciu i poparzeniu. Wezwani na miejsce strażacy odcięli dopływ amoniaku, a szkodliwe dla zdrowia opary rozproszyli przy użyciu tzw. kurtyn wodnych. Rzepa 30-05-2005
    • Witam, znalazlam to forum przypadkiem i bardzo sie ucieszylam, w Otwocku sie urodzilam, teraz juz od ok 20 lat mieszkam w Szczecinie, staram sie odwiedzac wasze miasto jak najczesciej mieszka tu cala moja rodzina, napiszcie co u Was słychać, czy nadal istnieje "wojna" z Karczewem :) Pozdrawiam,
    • Witam serdecznie. Chciałbym wymienić okna na PVC, czy moglibyście państwo polecić jakąś firmę z Otwocka, solidną i tanią?
    • i drugie pytanie - czy most kolejki wąskotorowej to ten przy plaży nad świdrem, tzn nie ten, którym teraz jeżdżą pociągi, tylko to ten drugi, w lesie, tak???
    • Może ktoś wie, czy jeździ wreszcie nocny autobus Warszawa - Otwock przy torach ? Podkreslam przy torach- nie Wałem Miedzeszyńskim... Bo jak dotąd ostatni autobus z Warszawy odjeżdza o 24.00. Miał być o 0.15 - 1.15 i 2.15- czy wreszcie Józefów się dogadał z Warszawą... proszę o wiadomość , jeśli ktoś coś na ten temat wie... z góry dziękuję...
    • Powiedzcie, gdzie go szukać. Wybieram sie do Otwocka jutro (sobota) albo w niedziele i jeśli mi się uda, to chciałabym zajrzeć na ten cmentarz (słyszałam, że jest, ale gdize go szukac nie mam zielonego pojęcia...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się