Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    korporacyjnymi

  korporacyjnymi

  (6 wyników)
  • Szkoda, że w podejściu korporacyjnym lojalność obowiązuje tylko w jedną stronę. Ale taka jest korporacyjna prawda - można tam być kompletnym tłukiem, byleby lojalnym - i to nie stricte wobec firmy, ale wobec bezpośredniego przełożonego ;) Wtedy można zrobić korporacyjna "karierę".
  • coś w tym jest ;)
  • chamstwo małostkowość podłość obłuda holerycyzm materializm do potęgi n cynizm obrabianie d. plotkarstwo władczość nieufność pracoholizm I to wszystko robią w większości ludzie wierzący (sam się za takiego uważam). W mojej firmie już dwie osoby przed 30tką miały kilkumiesięczne zwolnienie lekarskie (leczyły się w zakładach psychiatrycznych) - z powodu pracy. Oto nasze młode pokolenie wychowane przez korporacje, gdzie dobro jest wartością szczątkową.
  • Witam! Czy ktoś może powiedzieć na czym polega praca w pionie korporacyjnym Pzu na stanowisku specjalisty ds.technicznej analizy ryzyka.Dostałam zaproszenie , a nie bardzo się orientuje o co w tym biega.Jakie zarobki??Pozdrawiam ciepło. Kasia
  • Należy zastanowić się czy istnieje alternatywa dla ludzi młodych, którzy do wyboru mają pracę w 'pokręconej' korporacji, albo wyjazd do Irlandii. Ważny jest dystans do tego co się robi, wtedy nie ma mowy o wkręceniu w dziwne rytuały. Liczy się w takiej sytuacji kasa i przetrwanie.Doświadczenie przyda się w nowej być może bardziej normalnej pracy.
  • Czy ktoś uczestniczył już może w takiej videokonferencji? Jak to w praktyce wygląda?

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nie pamiętasz hasła lub ?