liliowy

(8 wyników)
  • Planowana jest zmiana lokalizacji poczty z ul. Liliowej i ul. Wrocławskiej do wybudowanej przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Galerii Centrum" na pierwsze piętro tego budynku. Podobno trwają już przygotowania adaptacyjne. Pomimo , że budynek ten posiada windę, to na pewno nie ułatwi starszym osobom np. pobieranie rent czy emerytur.
  • Nie wiem czy macie okazję jechać samochodem ul. liliową ( dojazd do przedszkola) ale ja podążam tą drogą codziennie odwożąc dziecko do przedszkola i to co się dzieje zwłaszcza miedzy 7 a 8 rano to horror. Dzieciaki idą do szkoły srodkiem drogi nie zważając na samochody. Uważam , że powinno się tam wybudować chodnik bo w innym przypadku wkońcu jakiś dzieciak wejdzie pod samochód.
  • Na Jowisza!!! To jakiś koszmar!!! Czynna od 12 i w dodatku ta pani siedząca po prawej stronie nie może służyć jako wzór jak obsługiwać klienta... Kolejki, złorzeczenia... Czułem się dzisiaj jak u Barei:(
  • Na temat obsługi na tej poczcie napisano wiele na tym forum. W większości to uzasadniona krytyka. Dziś znów utwierdzili mnie, że wszyscy, którzy ich krytykowali mieli rację. Jak pisze na drzwiach tej instytucji pracują do godz. 18:30. Dziś o godz. 18:20 pocałowałem klamkę. Drzwi były zamknięte, oprócz mnie było jeszcze dwoje potencjalnych klientów. Nie pomogło stukanie w drzwi. Jak się dowiedziałem od przechodniów tak jest bardzo często. Jutro chcę o tym fakcie poinformować ich...
  • Ile ich mamy w J-l? Tylko dwa? Chciałabym kupić świnkę morską, ale nie wiem u którego sprzedawcy. Czy macie jakieś zastrzeżenia do któryś ze sklepików?
  • Buty(4)

Witam , gdzie można kupić w naszym mieście buty w przyzwoitej cenie i wykonaniu. Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • Witam, czy ktoś mógłby mi udzielic informacji dot. żłobka w Jelczu- ile kosztuje już znalazłam na forum (165zł/mies.)- ale od jakiego wieku dzieciaczki są tam przyjmowane? jakie są kryteria przyjęc? ile wczesniej trzeba dziecko zapisac? Ktoś ma tam swoje pociechy? jakie wrazenia/ warunki? Zanim sie tam wybiore wolę byc przygotowana i zebrac juz jakies informacje. Dziękuje za jakiekolwiek informacje. A może gdzieś w okolicach Jelcza jest jakiś inny żłobek czy miejsce dla maluszków?
  • witam,od marca będe mieszkać w jelczu- laskowicach i mam pytanie gdzie tam są żłobki lub przedszkola ,bo mam 2-letnią córe i chciałabym ja dac do przedszkola,i jeszcze jedno czy ktos sie orientuje czy są wolne miejsca i ile kosztuje przedzszkole w laskowicach.dzieki za info pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się