Dodaj do ulubionych

Sklepy zoologiczne

01.02.11, 20:28
Ile ich mamy w J-l? Tylko dwa? Chciałabym kupić świnkę morską, ale nie wiem u którego sprzedawcy. Czy macie jakieś zastrzeżenia do któryś ze sklepików?
Obserwuj wątek
    • adamogo Re: Sklepy zoologiczne 01.02.11, 20:48
      Sporadycznie w tym na targu,żadnych zastrzeżeń. Częściej w Pasażu Grunwaldzkim,jakoś sobie upodobałem i póki co jestem bardzo zadowolony.
    • bercov Re: Sklepy zoologiczne 01.02.11, 21:37
      witam ,konkretnie to są trzy.Przy targu,obok biedronki na oławskiej i nowo otwarty na liliowej naprzeciwko sklepu obuwniczego i odzieżowego (były sklep firmowy krzemińskiego??)
      • a_marika Re: Sklepy zoologiczne 02.02.11, 09:16
        Dzięki bercov. Tego na Liliowej jeszcze nie zauważyłam. Tam też zajrzęsmile
    • lingula Re: Sklepy zoologiczne 02.02.11, 22:32
      Ja od dawna mam świnki morskie i wszystkie kupione w sklepach zoologicznych miały świerzba. Nie jest to nawet wina sklepów tylko warunków hodowlanych. Ostatnie dwie świnki zaadoptowałam ze strony www.swinkimorskie.eu/forum/. Świnki oddają w pełni zdrowe (są pod opieką weterynaryjną) a do tego za darmo (chociaż ja dałam pieniądze, żeby było dla innych świnek). Oprócz tego na stronie jest mnóstwo przydatnych informacji o świnkach. Z tego co wiem są też akcje adopcyjne dotyczące królików miniaturek, szczurków i innych zwierzątek wystarczy tylko poszukać w google.
      • dorkasz1 Re: Sklepy zoologiczne 02.02.11, 22:41
        Ale świńskie sprawy tutaj poruszacie smile smile smile
        A tak poważnie, to dobrze że ludzie wykorzystują internet też w taki sposób, a nie tylko do tego aby sobie anonimowo pobluzgać...
        Świetne są takie inicjatywy, podziwiam i super Lingula, że podałaś takie informacje. Pozdrawiam.
        • lingula Re: Sklepy zoologiczne 02.02.11, 22:50
          Specjalnie się zarejestrowałam na forum, żeby podzielic się tą informacją smile
          Zapomniałam dodać, że jeśli spodoba się świnka z innego rejonu Polski, to organizowany jest transport przez forumowiczów na stronie. Trwa to może trochę dłużej niż kupno świnki w sklepie ale mamy pewność, że świnka będzie w pełni zdrowa.
    • gallen Re: Sklepy zoologiczne 16.04.11, 20:22
      Odświeżam wątek

A jak wygląda sprawa rybek akwariowych w tych sklepach maja dobra kondycje, sprzedawcy znają się na rzeczy? Urządzam sobie akwarium 300 litrowe (Towarzyskie) i trochę tego będę potrzebował.

Neos Innesa
      Razbora Klinowa
      Kosiarka
      Kirysek
      Bocja Wspaniała
      Zbrojnik Niebieski
      Gurami Mozajkowe
      • mszczyglod_1 Re: Sklepy zoologiczne 16.04.11, 21:35
        Jak dla mnie, najlepiej znają się na Liliowej, jest też najtaniej i sprzedający budzi zaufanie. Jednak to J-L więc nie spodziewaj się za wiele, to małe sklepy więc nie mają za wiele ryb czy zwierząt.
    • a_lidka Re: Sklepy zoologiczne 16.04.11, 21:39
      Też polecam sklepik na liliowej, niektóre rzeczy sprowadzają na zamówienie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka