Forum Gospodarka Banki i pieniądze
ZMIEŃ
    nabycie spadku

  nabycie spadku

  (3 wyniki)
  • tata zmarł w litopadzie 2006 , po kilku sprawach dostałam od sądu wyrok nabycia spadku kilka dni temu( 27.03.2007) , kiedy dla urzędu skarbowego nabyłam spadek?w chwili smierci czy w chwili gdy otrzymałąm dokument o naBYCIU?
  • Witam Znajomy wraz z siostrą dostali w spadku po ojcu mieszkanie a jako że nie mogli dojść do konsensusu po 9 miesiącach od nabycia spadku sprzedali to mieszkanie. Czy muszą odprowadzić do urzędu skarbowego 19% podatku dochodowego czy nie, oraz czy muszą pisać w pit sprzedaż tego mieszkania jako dochód.
  • co mam zrobic z takim fantem: 1.w spadky z moja siostra otrzymalysmy mieszkanie po naszej mamie 2.ja mieszkam w usa , siostra w niemczech 3.ja chce je sprzedac, siostra nie 4.siostra wynajela mieszkanie jakiemus facetowi, zarabia na nim, ja z tego nie mam ani grosza. co robic?co mozna zrobic? czy ona ma prawo wynajac mieszanie bez mojej zgody? p.s 1.chyba nie musze dodawac ze z siostra nie uklada nam sie najlepiej 2.serdecznie dziekuje za powazne sugestie pozdrawiam basia
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się