Forum Zdrowie Candida
ZMIEŃ
      oliwa z oliwek

oliwa z oliwek

(5 wyników)
    • Witam, nie mogę znieść smaku i zapachu oliwy z oliwek, co moglibyście mi polecić z tych zalecanych dla nas, żeby miało bardziej neutralny smak. Kujawski był super, ale przed dietką, a teraz......
    • Stosowałam oliwę z oliwek -oczywiście z I tłoczenia na zimno- firmy Goya wcześniej jeszcze jakiejś innej firmy . Zawsze były gorzkawe w smaku. Wiekszośc oliwek jest w przeżroczystych szklanych butelkach. Jednak na każdej butelce jest napisane ,że należy ja przechowywać s chłodnym i CIEMNYM miejscu.Dlaczego więc producent rozlew ją w przeżroczyste butelki???!!! Ostatnio zakupiłam oliwe w butelce z ciemnego szkła - jest jeszcze bardziej gorzka od poprzednich , wręcz piekąca w język. ...
    • Wątek poświęcony przepisom kulinarnym I etapu diety (jeśli ktoś ma super przepis na II etap, to też niech wrzuca, tylko wyraźnie to zaznaczy). Proszę o nie zamieszczanie tu żadnych komentarzy - TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEPISY. Na dobry początek: Potrawka z kurczaka z brokułami 2 piersi z kurczaka/ indyka 2 opakowania - mrożone brokuły (świeże jeszcze lepsze) 2 cebulki 0,5 kg pieczarek garść płatków migdałów Na oliwie z oliwek podsmażyć cebulkę w pokrojoną kostkę, po chwili dodać ...
    • Teoretycznie jestem juz po kandydozowej diecie.......wyniki są w normie, ale tak, dla sprawdzenia odtsawiłam na jakiś czas gluten i słodycze.....pod wpływem tej kilkudniowej diecty, łupież, z którym walczyłam już kilka lat zaczał znkikać........jednak....... odkąd wyeliminowałam gluten i słodycze mam straszne zawroty głowy, jestem zmęczona, aby jakoś funkcjonować, muszę podgryzać coś co dwie, trzy godziny...... itp...............jak sobie z tym poradzić ? Przecież trudno jesc co ...
    • maka zytnio-razowa + 4 jajka+ soda lub proszek do pieczenia bezglutenowy+ xylitol+ oliwa z oliwek+jogurt naturalny+ olejek aromatyczny i do tego chce dac bakalie....moze byc? (jestem w I fazie leczenia)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się